Hindistan


Hindistan’da polis, Twitter ofislerine baskın düzenledi
Hindistan’da polis, Twitter ofislerine baskın düzenledi Geç saatlerde gerçekleşen baskın sırasında Delhi ve Gurgaon’daki ofislerde Twitter çalışanları bulunmuyordu. Gazeteci Aditya Raj Kaul, Hindistan’daki Twitter çalışanlarının şu anda uzaktan çalıştığını söyledi.
Ünlü aktör Corona virüse yenik düştü
Ünlü aktör Corona virüse yenik düştü Sevilen aktör tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüs sebebiyle hayata veda etti.
'Yemin' dizisi Hindistan'da yayınlanacak
'Yemin' dizisi Hindistan'da yayınlanacak Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan "Yemin" dizisi Hindistan’da yayınlanacak.
Mutant virüs riski taşıyan İngiliz, İstanbul'da rahat rahat geziyor!
Mutant virüs riski taşıyan İngiliz, İstanbul'da rahat rahat geziyor! İngiltere’nin, Hint varyantı nedeniyle Hindistan ve Pakistan’dan gelen vatandaşları için 1750 Sterlin karşılığında 10 günlük zorunlu karantina şartı getirmesinin ardından İstanbul, “ucuz ve kısıtlamasız” karantina merkezine döndü.
Doktordan itiraf: "Ölüm döşeğindeki hastalar oksijen vermediğimizi biliyordu"
Doktordan itiraf: "Ölüm döşeğindeki hastalar oksijen vermediğimizi biliyordu" Tarihinin en büyük sağlık krizini yaşayan Hindistan'da vakaların ve ölüm sayılarının katlanarak artması yetkilileri harekete geçirdi. Delhi'deki bir doktor, "Ölüm döşeğindeki hastalar, onlara taktığımız maskelerden oksijen verilmediğini anlıyordu" dedi.
6 büyüklüğünde deprem beş ülkeyi salladı!
6 büyüklüğünde deprem beş ülkeyi salladı! Hindistan'ın Himalayalar bölgesinde sabah saatlerinde meydana gelen sarsıntıyla, insanlar evlerinden sokaklara fırladı. Büyüklüğü 4.9'u bulan artçı şoklar ise komşu ülkelerden bile hissedildi.
Ülkelerden teşvik: 'Aşı yaptırana yumurta hediye'
Ülkelerden teşvik: 'Aşı yaptırana yumurta hediye' Birçok ülke, vatandaşlarının aşıya karşı duyduğu endişeleri gidermek için farklı yöntemler deniyor.