Hollanda


Dünyadan Türkiye'ye destek mesajları
Dünyadan Türkiye'ye destek mesajları Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde saat 04:17'de meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem tüm Türkiye'yi yasa boğdu.
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı!
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı! Avrupa ülkelerinin İstanbul'da bulunan başkonsoloslukları art arda geçici süre kapanma kararı aldıklarını açıkladı.
Albümleri yok satan sanat dünyasının ünlü ismi kansere yenik düştü!
Albümleri yok satan sanat dünyasının ünlü ismi kansere yenik düştü! Bir dönem Eurovision Şarkı Yarışması'nda yarışan ünlü sanatçı, kanserin pençesine düşmüştü...
Oğuzhan Özyakup evleniyor! Düğün planları belli oldu!
Oğuzhan Özyakup evleniyor! Düğün planları belli oldu! Oğuzhan Özyakup ile Hollandalı model aşkı Skyler Witschge’nin düğün planları belli oldu. Çift, bu yaz doğup büyüdükleri Hollanda’daki tarihi bir kalede dünya evine girmek için hazırlıklara başladı.
Yiğit Poyraz - Yasmin Erbil aşkı hız kesmiyor
Yiğit Poyraz - Yasmin Erbil aşkı hız kesmiyor Bir dönemin ünlü fotomodeli Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil, sosyal medyada aşka geldi.
Yonca Evcimik'e Hollanda'dan onur ödülü
Yonca Evcimik'e Hollanda'dan onur ödülü 90'lı yıllara damga vuran şarkıcı Yonca Evcimik, Hollanda'nın Lahey şehrinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Balosu'na katıldı.
DNA testiye gelen 186 milyonluk miras
DNA testiye gelen 186 milyonluk miras İzmir'de işadamı Zeki Sabuncu, A.Ç. isimli kadından olan iki çocuğunu nüfusuna almamak için Hollanda'ya kaçtı. İki kardeş yıllar sonra babalık davası açtı.