Hollanda


Mahkemeden Facebook’a soğuk duş!
Mahkemeden Facebook’a soğuk duş! Bünyesinde Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger gibi platformları barındıran Meta, Hollanda'da beklemediği bir gelişmeyle karşı karşıya kaldı.
Fotoğraftaki iki ünlü ismi tanıdınız mı?
Fotoğraftaki iki ünlü ismi tanıdınız mı? Sosyal medya iki ünlü ismin çocukluk fotoğraflarını konuşuyor.
İstanbul Havalimanı Avrupa'da ilk sırada
İstanbul Havalimanı Avrupa'da ilk sırada Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul Havalimanı'nın ocak ayında 5 milyon 637 bin 182 yolcuya ev sahipliği yaparak Avrupa'daki havalimanları arasında lider olduğunu duyurdu.
Depremde 10 akrabasını kaybeden Karsu'dan depremzedelere 10 milyon TL'lik yardım
Depremde 10 akrabasını kaybeden Karsu'dan depremzedelere 10 milyon TL'lik yardım Yetenekli şarkıcı Karsu, Kahramanmaraş merkezli iki depremde 10 akrabasını kaybetmişti.
İrem Derici gelinliği giydi! Büyük aşk yaşıyorlar
İrem Derici gelinliği giydi! Büyük aşk yaşıyorlar Aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan İrem Derici, şansızlığını kırmış ve Survivor yarışmasıyla tanınan Atakan Işıktutan'la yeni bir aşka yelken açmıştı.
Hadise'nin yardım hareketi sürüyor
Hadise'nin yardım hareketi sürüyor Sevilen sanatçı Hadise, Belçika'nın yardım kampanyası için 'People Help the People' şarkısını seslendirdiği anları paylaştı.
Eski aşkıyla Amsterdam dönüşü ayrılan İrem Derici yeni aşkıyla Amsterdam'a gitti
Eski aşkıyla Amsterdam dönüşü ayrılan İrem Derici yeni aşkıyla Amsterdam'a gitti İrem Derici geçtiğimiz yıl meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açmış, birkaç ay sonra da ilişkisini noktalama kararı almıştı.