İbrahim Büyükak


İbrahim Büyükak: "Eşimin hamileliği rahat geçiyor"
İbrahim Büyükak: "Eşimin hamileliği rahat geçiyor" İbrahim Büyükak, önceki akşam Bebek Sahili'nde objektiflere yansıdı.
Büyükak çiftinin büyük heyecanı
Büyükak çiftinin büyük heyecanı İbrahim Büyükak 2018’de yıllardır beraber olduğu psikolog Nurdan Beşen ile nikah masasına oturmuştu.
İbrahim Büyükak'tan flaş Demet Özdemir yorumu
İbrahim Büyükak'tan flaş Demet Özdemir yorumu Önceki gün Bebek'te objektiflere yansıyan oyuncu İbrahim Büyükak, muhabirlerin "Yakın arkadaşınız Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir için neler söylemek istersiniz?" sorusuna yanıt verdi.
İbrahim Büyükak baba oluyor
İbrahim Büyükak baba oluyor İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Eser Yenenler’in ardından "3 Adam" grubunun üyesi İbrahim Büyükak’tan da çocuk haberi geldi.
Corona virüse yakalanan İbrahim Büyükak'tan flaş haber
Corona virüse yakalanan İbrahim Büyükak'tan flaş haber Oyuncu İbrahim Büyükak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Corona virüsü yendiğini duyurdu.
Oğulcan Engin de Corona virüse yakalandı
Oğulcan Engin de Corona virüse yakalandı Ünlü spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'in hafta sonu bir araya geldiği İbrahim Büyükak Corona virüse yakalanmıştı. Bu üzücü haberden sonra Oğulcan Engin'in de Covid-19 testi pozitif çıktı.
İbrahim Büyükak: "Maalesef haberler doğru"
İbrahim Büyükak: "Maalesef haberler doğru" Corona virüsü testi pozitif çıkan oyuncu İbrahim Büyükak, "Arkadaşlar maalesef haberler doğru. Covid-19 testim pozitif çıktı. Çok şükür durumum iyi" dedi.