İbrahim Çelikkol


İbrahim Çelikkol ve eşinin kız bebek hayali Oyuncu İbrahim Çelikkol 2017’de mimar Mihre Mutlu ile evlenmiş, Aralık 2019’da oğulları Ali’yi kucağına almıştı.
Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan neşeli set pozu! "Doğduğun Ev Kaderindir"in yıldızları yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile çok konuşuldu. Başrol oyuncularının set pozuna hayranlarından beğeni yağdı.
Güney Asya'da İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin rüzgarı esecek Türk dizileri yurtdışında ilgi görmeye devam ediyor. Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol'un başrolünde yer aldığı "Muhteşem İkili" dizisi de bu ilgiden nasibini alan yapımlardan biri.
İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in parmak ısırtan dostluğu "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde başrolleri paylaşan İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir, paylaşımlarına yenisini eklemeye devam ediyor.
İbrahim Çelikkol bir ilki yaşadı! Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol oyunculuğunun yanı sıra ilk yönetmenlik deneyimini yaşadığı Alp Mutlu'nun "Mütemadiyen" şarkısının klibindeki performansıyla beğeni topladı.
En popüler erkek oyuncu kim? Türkiye'nin 2020 yılındaki en popüler 10 erkek oyuncusu belli oldu.
Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'dan eğlenceli set paylaşımları TV 8'in iddialı dizisi "Doğduğun Ev Kaderindir"in başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan hayranlarını sevindiren paylaşımlar.