İbrahim Çelikkol


"Kuş Uçuşu" dizisinin setinde konuşulacak olay!
"Kuş Uçuşu" dizisinin setinde konuşulacak olay! Ay Yapım'ın "Kuş Uçuşu" dizisinin çekimleri devam ediyor.
Mihre Mutlu ile İbrahim Çelikkol'un boşanma nedeni Ebru Şancı'yı şoke etti!
Mihre Mutlu ile İbrahim Çelikkol'un boşanma nedeni Ebru Şancı'yı şoke etti! Mihre Mutlu geçtiğimiz günlerde eski eşi İbrahim Çelikkol'dan övgü dolu sözlerle bahsederken; boşanma nedenlerine dair bir iddia gündeme bomba gibi düştü.
İbrahim Çelikkol'un eski eşi Mihre Mutlu'dan flaş bebek açıklaması
İbrahim Çelikkol'un eski eşi Mihre Mutlu'dan flaş bebek açıklaması Mihre Mutlu konuk olduğu yayında "Evrenin bana en mükemmel hediyesi" ifadelerini kullanarak duygulandıran açıklamalar yaptı.
İbrahim Çelikkol cephesinden sürpriz haber!
İbrahim Çelikkol cephesinden sürpriz haber! Geçen ay deprem haberini duyar duymaz Hatay’a koşan ve köy köy dolaşıp yardım götüren İbrahim Çelikkol cephesinden yeni haber geldi.
Birce Akalay Almanya'ya gidiyor
Birce Akalay Almanya'ya gidiyor En son dijital yayınlanan 'Kuş Uçuşu' dizisinde yer alan oyuncu Birce Akalay, Almanya yolcusu...
Burak Yamantürk'ü setten gönderdiler! Şoke eden olay!
Burak Yamantürk'ü setten gönderdiler! Şoke eden olay! "Kuş Uçuşu" dizi ekibi kısa bir dinlenme molasından sonra 3. sezon çekimlerine hazırlanıyordu.
'Kuş Uçuşu' yenilenen kadrosuyla çekimlere devam ediyor
'Kuş Uçuşu' yenilenen kadrosuyla çekimlere devam ediyor İkinci sezon çekimleri geçen günlerde tamamlanan "Kuş Uçuşu" ekibi çalışmalara hız kesmiyor.