İbrahim Çelikkol


İbrahim Çelikkol bir ilki yaşadı! Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol oyunculuğunun yanı sıra ilk yönetmenlik deneyimini yaşadığı Alp Mutlu'nun "Mütemadiyen" şarkısının klibindeki performansıyla beğeni topladı.
En popüler erkek oyuncu kim? Türkiye'nin 2020 yılındaki en popüler 10 erkek oyuncusu belli oldu.
Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'dan eğlenceli set paylaşımları TV 8'in iddialı dizisi "Doğduğun Ev Kaderindir"in başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'dan hayranlarını sevindiren paylaşımlar.
"O Ses Türkiye" yılbaşı özel bölümüne hangi ünlüler katıldı? Ünlü yıldızlar TV8'de yayınlanacak olan "O Ses Türkiye Yılbaşı Özel" programında yer alacak.
İbrahim Çelikkol "Doğduğun Ev Kaderindir"e veda mı ediyor? Tv8'in iddialı yapımlarından olan "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinden flaş haber! Sevilen dizide 'Mehdi' karakterine hayat veren başarılı oyuncu diziden ayrılıyor mu?
İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'e rekor beğeni TV8'nin sevilen dizisi "Doğduğun Ev Kaderindir"de başarılı bir uyum yakalayan İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir bir derginin Aralık sayısı için birlikte poz verdi.
'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinde flaş gelişme TV8’de yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisiyle ilgili konuşulacak gelişme.