İbrahim Çelikkol


İbrahim Çelikkol zarif sevgilisiyle objektiflere yansıdı
İbrahim Çelikkol zarif sevgilisiyle objektiflere yansıdı İbrahim Çelikkol önceki gün sevgilisi Natali Yarcan ile Etiler'deydi.
Yıldız oyuncuları bir araya getiren 'Kadınım' başlamadan sona erdi
Yıldız oyuncuları bir araya getiren 'Kadınım' başlamadan sona erdi Ayça Mutlugil ile Nuray Uslu'nun yazdığı eski adı "Güneş Tutulması" olan "Kadınım" dizisi 3 yıl sonra aynı kaderi yaşadı.
İbrahim Çelikkol ve Dilan Çiçek Deniz'i buluşturan dizide çekilmeden kriz çıktı!
İbrahim Çelikkol ve Dilan Çiçek Deniz'i buluşturan dizide çekilmeden kriz çıktı! Yeni sezonda ekrana geleceği açıklanan İbrahim Çelikkol ile Dilan Çiçek Deniz'i buluşturan "Kadınım" dizisinin çekimleri başlamadan büyük kriz çıktı.
Dilan Çiçek Deniz ve İbrahim Çelikkol'u buluşturan projeye sürpriz oyuncu
Dilan Çiçek Deniz ve İbrahim Çelikkol'u buluşturan projeye sürpriz oyuncu Yeni sezonda İbrahim Çelikkol ile Dilan Çiçek Deniz'i buluşturacak olan "Kadınım" dizisinin ekibine başarılı bir oyuncu daha katıldı.
Dilan Çiçek Deniz ve İbrahim Çelikkol ekrana birlikte dönüyor
Dilan Çiçek Deniz ve İbrahim Çelikkol ekrana birlikte dönüyor Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol'un atv'nin NGM imzalı yeni dizisi "Kadınım"daki partneri belli oldu.
İbrahim Çelikkol "Güneş Tutulması"na 'Evet' dedi
İbrahim Çelikkol "Güneş Tutulması"na 'Evet' dedi Uzun süre Selahaddin Eyyubi dizisiyle görüşen ancak sözleşme koşullarında anlaşamayan yakışıklı aktör İbrahim Çelikkol NGM'yle el sıkıştı.
Dev bütçeli yeni yapımda başrol kimin olacak?
Dev bütçeli yeni yapımda başrol kimin olacak? 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisinin yapımcısı Akli Film'in yeni dizisi 'Selahaddin Eyyubi' için hazırlıklar sürüyor.