İbrahim Selim


Mert Yazıcıoğlu: "Sol kulağımın yüzde otuzu duymuyor"
Mert Yazıcıoğlu: "Sol kulağımın yüzde otuzu duymuyor" İbrahim Selim’İn YouTube’daki programına konuk olan oyuncu Mert Yazıcıoğlu, bilinmeyenlerini anlattı.
Alice Müzikali yeniden seyircilerle buluşuyor
Alice Müzikali yeniden seyircilerle buluşuyor Corona virüsü nedeniyle bir süredir sergilenemeyen Alice Müzikali'nden sanatseverleri sevindiren haber geldi. Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar'ın rol aldığı Alice Müzikali yeniden seyircilerle buluşuyor.
Elçin Sangu'dan bazı ünlülere beddua: "İnşallah sektörden silinirler!"
Elçin Sangu'dan bazı ünlülere beddua: "İnşallah sektörden silinirler!" 'Kiralık Aşk' dizisiyle geniş kitleler tarafından tanınan Elçin Sangu, yolda yürürken karşısına çıksa yolunu değiştireceği çok ünlü olduğunu itiraf etti.
İbrahim Selim'den Selin Şekerci paylaşımı
İbrahim Selim'den Selin Şekerci paylaşımı Temmuz ayından bu yana aşk yaşayan ve ilişkileri dolu dizgin devam eden Selin Şekerci ve sevgilisi İbrahim Selim, zaman zaman verdikleri pozları takipçileriyle de paylaşıyor. Dün birlikte çekilen yeni bir fotoğraflarını yayınlayan oyuncu çift İbrahim Selim, takipçilerini güldürdü.
Selin Şekerci-İbrahim Selim'den ilginç evlilik yanıtı
Selin Şekerci-İbrahim Selim'den ilginç evlilik yanıtı Yaz başından beri aşk yaşayan Selin Şekerci ile İbrahim Selim önceki akşam Cihangir’deydi.
Selin Şekerci karmaya teşekkür etti
Selin Şekerci karmaya teşekkür etti Oyuncu İbrahim Selim'in, sunduğu programa geçtiğimiz Nisan ayında konuk olan oyuncu Selin Şekerci ile birliktelik yaşadığı ortaya çıkmıştı.
Enis Arıkan: "Ezgi'ye virüsü bulaştırdım"
Enis Arıkan: "Ezgi'ye virüsü bulaştırdım" 'Camdaki Kız' adlı dizide rol alan Enis Arıkan, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu.