İbrahim Selim


Ayşegül Aldinç'ten şaşırtan itiraf: "O şarkı ilk bana geldi"
Ayşegül Aldinç'ten şaşırtan itiraf: "O şarkı ilk bana geldi" Ünlü şarkıcı ve oyuncu Ayşegül Aldinç, pop müziğinin klasikleşmiş şarkısının ilk olarak kendisine geldiğini ama seslendirmediğini itiraf etti.
Mert Ramazan Demir açıkladı: "En büyük travmamdı, en sevdiğim oldu!"
Mert Ramazan Demir açıkladı: "En büyük travmamdı, en sevdiğim oldu!" Adı sürekli olarak rol arkadaşı Afra Saraçoğlu ile anılan genç oyuncu Mert Ramazan Demir'den samimi itiraf geldi.
Alice Müzikali son 10 oyunuyla sahnede
Alice Müzikali son 10 oyunuyla sahnede Başarılı oyuncu kadrosu ve büyüleyici sahne şovuyla göz kamaştıran Alice Müzikali, son on oyunuyla Zorlu PSM Sahnesinde seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.
Ünlü simalar yılbaşı partisinde buluştu
Ünlü simalar yılbaşı partisinde buluştu Modern sanat galerisi RED art İstanbul, geleneksel karma yılbaşı sergisi için geçtiğimiz hafta sonu kapılarını açtı.
"En çok arananlar" aynı etkinlikte buluştu
"En çok arananlar" aynı etkinlikte buluştu Google, yıl boyunca dünya çapında dikkat çeken anların, konuların, kişilerin, olayların ve merak edilenlerin açıklandığı arama trendlerini bir etkinlikle duyurdu.
"Alice" 74. kez kapalı gişe!
"Alice" 74. kez kapalı gişe! İlk kez 7 Şubat 2019’da perde açan, pek çok kez kapalı gişe oynayan, 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde "Haldun Dormen Özel Ödülü" ve En İyi Koreografi Ödülleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, verdiği kısa aranın ardından geri dönüyor.
İbrahim Selim hediye yerine bağış istedi
İbrahim Selim hediye yerine bağış istedi Oyuncu ve şovmen İbrahim Selim, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı'na el uzattı. Yarın 43 yaşına basacak olan oyuncu, hediye yerine bağış istedi.