İçişleri Bakanlığı


İBB’nin AKP dönemi dosyaları İçişleri’ne verildi! İBB Başkanı İmamoğlu’nun talimatı ile AKP dönemine ilişkin başlatılan soruşturmada hazırlanan yolsuzluk dosyaları İçişleri Bakanlığı’nın iddiaları araştırmak üzere görevlendirdiği müfettişlere dün teslim edildi...
AVRUPA Y.HOLDİNG'İN PATRONU RAMAZAN BURAK TELLİ'NİN YASAKLI MANGAL PARTİSİ! Her yıl büyük coşkuyla karşılanan ve toplu etkinliklere sahne olan yılbaşı kutlamaları, Corona virüs salgını sebebiyle bu yıl İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi ile yasaklanmıştı.
İçişleri Bakanlığı'ndan sinema salonları ile ilgili yeni genelge! İçişleri Bakanlığı, sinema salonları ile ilgili yeni bir genelge yayınladı.
İçişleri Bakanlığı’ndan yılbaşı için ‘yabancı turist’ genelgesi Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine ‘Cadde, Bulvar, Meydan Tedbirleri’ konulu genelge gönderdi.
İçişleri'nden yeni Corona virüs genelgesi! İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "Kovid-19 Salgını" konulu ek genelge gönderdi.
Hafta sonu neden alkol satışı yasak? Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı boyunca bakkal ve marketlerde alkol satışı olmayacak. Kararın gerekçesi ise haksız rakabet.
Bu nasıl vurdumduymazlık? Türkiye genelinde 26-29 Kasım tarihleri arasında pazar yerleri, AVM’ler ve toplu taşıma araçlarına yönelik gerçekleştirilen 4 günlük denetimler, Kovid-19’a karşı vurdumduymazlıkta yaşanan “pik” durumunu da gözler önüne serdi.