İçişleri Bakanlığı


Bakan Soylu: "Göç politikamızı 4 başlıkta yürütüyoruz"
Bakan Soylu: "Göç politikamızı 4 başlıkta yürütüyoruz" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, önceki gün AK Parti Kadın Kolları Başkanlığına yaptığı sunumda, Türkiye’nin yeni göç politikasıyla ilgili detayları anlattı.
İçişleri Bakanlığı’ndan müzik yasağı kararı: Saatler yeniden belirlendi
İçişleri Bakanlığı’ndan müzik yasağı kararı: Saatler yeniden belirlendi İçişleri Bakanlığı, müzik yasağıyla ilgili "Müzik yayın saatlerini yeniden belirlendi. Pandemi sürecinde saat 24.00’te sona erecek şekilde belirlenen müzik yayın saati gece 01.00’e kadar uzatıldı" açıklamasını yaptı.
Yeni ehliyet ve pasaportlarda değişiklik!
Yeni ehliyet ve pasaportlarda değişiklik! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni pasaport ve ehliyetlerde yapılan değişiklikleri kamuoyuyla paylaştı.
Süleyman Soylu: "İstanbul’da hücre evinde 5 kilo patlayıcı ele geçirildi"
Süleyman Soylu: "İstanbul’da hücre evinde 5 kilo patlayıcı ele geçirildi" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından açıkladı...
Toplu taşımada maskeye devam
Toplu taşımada maskeye devam Okul, hastane, sinema ve tiyatro gibi sosyal mesafenin sağlanamadığı alanlar ile toplu ulaşım araçlarında maske zorunluluğu devam edecek.
Bakan Süleyman Soylu’dan 'müzik yasağı' açıklaması
Bakan Süleyman Soylu’dan 'müzik yasağı' açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, müzik yasağının kaldırılmasına ilişkin açıklama yaptı. Soylu, 'Kültür Bakanlığımız ve Sağlık Bakanlığımızla konuyu değerlendireceğiz' dedi.
İki bakandan İstanbul'da karla mücadele hakkında önemli açıklama
İki bakandan İstanbul'da karla mücadele hakkında önemli açıklama Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İstanbul'da karla mücadeleye ilişkin açıklama yaptı.