İçişleri Bakanlığı


Süleyman Soylu: "Siyasi cinayet istihbaratı yok" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Birkaç gündür siyasi cinayetlerden bahsediyorlar. Bunlar ciddi sözlerdir. Böyle bir siyasi cinayet istihbaratı yok" dedi.
Acı haberi bakanlık duyurdu: 2 polis şehit oldu İçişleri Bakanlığı, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi Azez'de zırhlı araca güdümlü füze ile yapılan saldırı sonucu 1 özel harekat polisinin şehit, 3 özel harekat polisinin de yaralandığını duyurdu.
Süleyman Soylu "Türk polisi yakalar" diyerek duyurdu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari ve Van Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin takibi ile 405 kilo 600 gram eroin ele geçirildiğini, 2 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.
Taksicileri ‘üzecek’ genelge! İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine taksi denetimleri genelgesi gönderdi.
İçişleri Bakanlığı’ndan 81 ile genelge İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine ülkeye giriş tedbirleri konulu bir genelge gönderildi.
İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ile yüz yüze eğitim süreci genelgesi İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine "2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında Alınacak Trafik Tedbirleri" konulu genelge gönderdi.
İçişleri Bakanlığı’ndan 81 ile yeni genelge İçişleri Bakanlığı, 81 ile corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında alınan yeni kararlarla ilgili genelge gönderdi. Bakanlığın 'bazı faaliyetler için PCR testi zorunlululuğu' konulu genelgesinde, yeni kararların uygulanmaya başlayacağı tarih ve detaylar açıklandı.