iletişim


Turkcell'den çalışanlarına kafa karıştıran mesaj!
Turkcell'den çalışanlarına kafa karıştıran mesaj! Turkcell'in seçim gecesi 'altyapı çalışması' yapacağı ortaya çıkarken, şirketin çalışanlara 'Plaza ve ofislere giriş yapamayacaksınız' diyerek mesaj gönderdiği öğrenilince kafalar karıştı.
Turkcell CEO'su depremden günler sonra açıklama yaparken bağlantı sorunu yaşadı
Turkcell CEO'su depremden günler sonra açıklama yaparken bağlantı sorunu yaşadı Turkcell Operasyon Merkezi'nden Cüneyt Özdemir'in yayınına bağlanan Turkcell CEO'su, bağlantı sorunları yaşadı.
WhatsApp'ta "görünmez olmak" mümkün mü?
WhatsApp'ta "görünmez olmak" mümkün mü? WhatsApp, kuşkusuz dünyadaki en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri. Ancak milyonlarca insanın yer aldığı bu platformda kullanıcılar, bazı durumlarda görünmez olmak ve kendilerini soyutlamak isteyebiliyor.
WhatsApp hesaplarınızı kontrol edin! Yasaklanan hesap uyarısı!
WhatsApp hesaplarınızı kontrol edin! Yasaklanan hesap uyarısı! SMS'i tarşhe gömen WhatsApp, sahip olduğu hüküm ve koşullar altında hesabınızın yasaklanmasına veya askıya alınmasına neden olan durumlar içeriyor.
WhatsApp kullanıcıları yeni değişikliklere şaşıracak!
WhatsApp kullanıcıları yeni değişikliklere şaşıracak! WhatsApp Beta Android 2.23.3.4 sürümüyle yeni özellikler yayınladı.
WhatsApp, Mac beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı!
WhatsApp, Mac beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı! Dünyanın en popüler mesajlaşma platformu WhatsApp'ın özgün Mac uygulaması beta sürümü herkese açık hale geldi.
Hayvanlarla aramızdaki duygusal iletişime inanamayacaksınız!
Hayvanlarla aramızdaki duygusal iletişime inanamayacaksınız! Macaristan'daki Budapeşte Eötvös Loránd Üniversitesi'nden araştırmacılar, köpek ve domuzların insanlarla kurduğu ilişkiyi gözlemledi.