İlker Kaleli


İlker Kaleli tüm rakiplerini geride bıraktı BBC yapımı "The Serpent" dizisindeki rolüyle uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam eden İlker Kaleli, imdb’nin zirvesine yerleşti.
İlker Kaleli - Sıla aşkında flaş gelişme Geçen yıl Ocak ayında şef Hazer Amani ile evlenen Sıla, bu yılın başında da boşanmıştı. Pandemi dönemini Bodrum’da geçirmeyi tercih eden şarkıcının, kalbini oyuncu İlker Kaleli’ye kaptırdı.
İlker Kaleli uluslararası projedeki rolüyle tt oldu BBC’nin ardından Netflix’te yayınlanan "The Serpent" dizisinin Türk oyuncusu İlker Kaleli, Twitter’da dünya trend topic listesine girdi.
Sıla ile İlker Kaleli aşk yaşıyor iddiası! Geçen yıl Ocak ayında şef Hazer Amani ile evlenen Sıla, bu yılın başında da boşanmıştı.
Cem Cücenoğlu günden güne eridi Birçok başarılı dizi ve film projesinde rol almış olan Cem Cücenoğlu, yaşadığı kilo sorunlarının ardından zayıflama kararı aldı.
İlker Kaleli ser verip sır vermedi BBC yapımı "The Serpent"te rol alan ve dizinin yayımlanmasını heyecanla bekleyen oyuncu İlker Kaleli, Etiler'de görüntülendi.
Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin sürpriz buluşması 2018’de 3.5 yıllık birlikteliklerini sonlandıran Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli’ye film teklifi gitti.