İlker Kaleli


Sıla, İlker Kaleli'nin evine yerleşti
Sıla, İlker Kaleli'nin evine yerleşti Şarkıcı Sıla'nın büyük aşk yaşadığı aktör İlker Kaleli'nin Rumelihisarı’ndaki evine yerleştiği ortaya çıktı.
Sıla ve İlker Kaleli'nin aşk tatili
Sıla ve İlker Kaleli'nin aşk tatili Bu yılın sürpriz aşıkları Sıla ve İlker Kaleli, Bodrum tatillerini sürdürüyor. Çift, önceki gün Bitez'de objektiflere takıldı.
Aşkta yüzü gülmeyen Biran Damla Yılmaz'ın yüzü işte güldü
Aşkta yüzü gülmeyen Biran Damla Yılmaz'ın yüzü işte güldü Güzel oyuncu Yılmaz, son dizisi "Baraj"dan ayrıldıktan sonra yönetmen yardımcısı Deniz Can Çelik’le sevgilisi olduğunu ilan etmişti. Biran Damla Yılmaz'ın sürpriz aşkı kısa sürdü.
Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli'ye aynı hamleyle karşılık verdi!
Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli'ye aynı hamleyle karşılık verdi! İlker Kaleli, 2018’de ayrıldığı Burçin Terzioğlu’nu üç yıl aradan sonra geçtiğimiz hafta Instagram’dan silmişti. Ancak Terzioğlu, eski aşkını takip etmeye devam ediyordu.
İlker Kaleli'den Burçin Terzioğlu'na 3 yıl sonra veda
İlker Kaleli'den Burçin Terzioğlu'na 3 yıl sonra veda İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu’nun 3.5 yıl süren birliktelikleri, 2018 yılında bitmişti.
Sıla, İlker Kaleli'ye yaş gününde şiir yazdı
Sıla, İlker Kaleli'ye yaş gününde şiir yazdı Ünlü popçu Sıla ile oyuncu İlker Kaleli geçtiğimiz günlerde aşkını ilan etmişti. Ünlü çift beraber çektirdikleri ilk romantik pozlarını ise sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmıştı.
Sıla ve İlker Kaleli motosiklette görüntülendi
Sıla ve İlker Kaleli motosiklette görüntülendi Hazer Amani ile boşanmasının ardından oyuncu İlker Kaleli’yle yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Sıla, sevgilisiyle tatil yaptıkları Bodrum’da dün ilk kez objektiflere yansıdı.