İlker Kaleli


Sıla'dan sevgilisi İlker Kaleli'ye tam destek
Sıla'dan sevgilisi İlker Kaleli'ye tam destek Şarkıcı Sıla ile oyuncu İlker Kaleli’nin pandemi döneminde başlayan beraberliği doludizgin sürüyor.
İlker Kaleli'den sürpriz şarkı atağı
İlker Kaleli'den sürpriz şarkı atağı Ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin söz ve müziği kendisine ait "Harami" adlı şarkısı cumartesi günü bütün müzik platformlarda yayınlanıyor.
Show TV'nin 'Arak' dizisiyle ilgili şaşırtan haber
Show TV'nin 'Arak' dizisiyle ilgili şaşırtan haber Most Yapım’ın Show TV için çektiği iddialı dizi "Arak"ın yeni bölümü haftaya diziler araya gireceği için ertelenmişti.
Ünlü oyuncuyu tanıyabilene aşk olsun! 4 saatte yaşlandı
Ünlü oyuncuyu tanıyabilene aşk olsun! 4 saatte yaşlandı 'Arak' dizisinde oynayan Bennu Yıldırımlar, rolü için 4 saatte plastik makyaj ve perukla 25 yıl yaşlandırıldı.
Sıla, 2023 yılını 'En Uzun Gece' konseriyle kapattı
Sıla, 2023 yılını 'En Uzun Gece' konseriyle kapattı Ünlü sanatçı Sıla, 2023’ün İstanbul’daki son konserini yılın en uzun gecesinde Zorlu PSM’de verdi.
İlker Kaleli’ye hayranlarından Time Square jesti
İlker Kaleli’ye hayranlarından Time Square jesti İlker Kaleli'nin Amerika'daki hayranları, sanatçının yarın ilk bölümü yayınlanacak "Arak" dizisindeki aksiyon görüntülerinden oluşan bir videoyu New York Time Square Meydanı'ndaki dev dijital panoda yayınlayarak jest yaptı.
İlker Kaleli'ye yeni rol arkadaşı soruldu
İlker Kaleli'ye yeni rol arkadaşı soruldu Show TV’nin iddialı yeni dizisi 'Arak' ile ekranlara dönen İlker Kaleli, Etiler'deydi.