İlker Kaleli


İlker Kaleli - Sıla aşkı belgelendi Bir süredir aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu İlker Kaleli, Bodrum'da ortaya çıktı.
Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli barıştı mı? Spor hocası Umut Duygu ile aşk yaşayan Burçin Terzioğlu'nun şu sıralar şarkıcı Sıla ile aşk yaşadığı söylenen eski sevgilisi İlker Kaleli'nin paylaşımına yaptığı beğeni çok konuşulmuştu.
Burçin Terzioğlu'ndan İlker Kaleli'ye beğeni Spor hocası Umut Duygu ile birlikte olan Burçin Terzioğlu, eski erkek arkadaşı İlker Kaleli'nin fotoğrafını beğendi.
İlker Kaleli - Sıla aşkı bitti mi? Geçen ay Şarkıcı Sıla ile oyuncu İlker Kaleli’nin flört ettikleri ortaya çıkmıştı.
İlker Kaleli tüm rakiplerini geride bıraktı BBC yapımı "The Serpent" dizisindeki rolüyle uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam eden İlker Kaleli, imdb’nin zirvesine yerleşti.
İlker Kaleli - Sıla aşkında flaş gelişme Geçen yıl Ocak ayında şef Hazer Amani ile evlenen Sıla, bu yılın başında da boşanmıştı. Pandemi dönemini Bodrum’da geçirmeyi tercih eden şarkıcının, kalbini oyuncu İlker Kaleli’ye kaptırdı.
İlker Kaleli uluslararası projedeki rolüyle tt oldu BBC’nin ardından Netflix’te yayınlanan "The Serpent" dizisinin Türk oyuncusu İlker Kaleli, Twitter’da dünya trend topic listesine girdi.