Iman Elbani


Murat Yıldırım-Iman Elbani çifti Bodrum tatilinde
Murat Yıldırım-Iman Elbani çifti Bodrum tatilinde Oyuncu Murat Yıldırım ile 2016 yılında nikah masasına oturduğu Faslı Iman Elbani, tatil sezonunu Bodrum'da açtı.
Murat Yıldırım ve eşi bir taşla iki kuş vurdu!
Murat Yıldırım ve eşi bir taşla iki kuş vurdu! Murat Yıldırım 2008 Fas Güzeli Iman Elbani ile 2017’de nikah masasına oturmuştu.
Murat Yıldırım ve eşine 400 bin beğeni
Murat Yıldırım ve eşine 400 bin beğeni Yeni projesinin hazırlıklarını sürdüren yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, eşi Imane Elbani ile çekilmiş olan yeni bir fotoğrafını paylaştı.
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber Oynadığı dizilerle Orta Doğu’da büyük hayran kitlesine sahip olan Murat Yıldırım, Londra’da tanıştığı Faslı Iman Elbani’yle 2016'da evlenmişti.
Murat Yıldırım'ın eşine 'Aradan çekil' dediler!
Murat Yıldırım'ın eşine 'Aradan çekil' dediler! Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, 'Ramo' dizisindeki partneri Esra Bilgiç’le kendisini yakıştıran ve eşi İman Elbani'ye gelen hakaret ve rahatsız edici yorumlara, "Bu kadın 5 kez bebek kaybetti” sözleriyle isyan etti.
Iman Elbani'nin kar paylaşımında ortaya çıkan detay!
Iman Elbani'nin kar paylaşımında ortaya çıkan detay! 2016 yılında hayatını Iman Elbani ile birleştiren yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım'ın eşi için yaptırdığı jest, güzel eşinin Instagram paylaşımı ile ortaya çıktı.
Murat Yıldırım: "Yılbaşında evdeyiz"
Murat Yıldırım: "Yılbaşında evdeyiz" İlgiyle takip edilen 'Ramo'nun başrol oyuncusu Murat Yıldırım, önceki gün Faslı eşi Iman Elbani ile birlikte Bebek'te objektiflere yansıdı.