Iman Elbani


Iman Elbani'den duygulandıran hareket
Iman Elbani'den duygulandıran hareket Show TV’nin cuma akşamlarına damgasını vuran dizisi "Aziz"e başrol oyuncusu Murat Yıldırım’ın Faslı eşi Iman Elbani’nin konuk olacağı ortaya çıkmıştı.
Iman Elbani'den müjdeli haber!
Iman Elbani'den müjdeli haber! 2016 yılında dünyaevine giren ve mutlu evlilikleri devam eden Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani'den müjdeli haber geldi.
Sigarayı bırakan Murat Yıldırım 10 kilo verdi
Sigarayı bırakan Murat Yıldırım 10 kilo verdi Ekranın yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım, üç ayda 10 kilo verdi. Bu dönemde sebze ağırlıklı beslenen, her gün düzenli yürüyüş yapan oyuncu, sigarayı da bıraktı.
Murat Yıldırım eşini doğum gününde balonla uçurdu
Murat Yıldırım eşini doğum gününde balonla uçurdu Ünlü oyuncu Murat Yıldırım 5 yıldır evli olduğu eşi İmane El Bani'yi doğum günü için Kapadokya'ya götürdü. Ünlü çift Kapadokya semalarında aşk perçinledi.
Murat Yıldırım: "Hep sen gibi birini istedim"
Murat Yıldırım: "Hep sen gibi birini istedim" 'Aziz' adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan Murat Yıldırım, eşi Iman Elbani'nin doğum günü için romantik paylaşımda bulundu.
Murat Yıldırım-Iman Elbani çifti Bodrum tatilinde
Murat Yıldırım-Iman Elbani çifti Bodrum tatilinde Oyuncu Murat Yıldırım ile 2016 yılında nikah masasına oturduğu Faslı Iman Elbani, tatil sezonunu Bodrum'da açtı.
Murat Yıldırım ve eşi bir taşla iki kuş vurdu!
Murat Yıldırım ve eşi bir taşla iki kuş vurdu! Murat Yıldırım 2008 Fas Güzeli Iman Elbani ile 2017’de nikah masasına oturmuştu.