Iman Elbani


Murat Yıldırım ve eşi Iman yaz boyunca gezecek
Murat Yıldırım ve eşi Iman yaz boyunca gezecek Hakan Evrensel'in "Yer Eksi iki" kitabından uyarlanacak filmde yüzbaşı rolünü canlandırmaya hazırlanan oyuncu Murat Yıldırım dizi öncesinde uzun bir tatil yapacak.
Murat Yıldırım ve eşi İmane El Bani'ye reklam piyangosu vurdu
Murat Yıldırım ve eşi İmane El Bani'ye reklam piyangosu vurdu Murat Yıldırım, üç yıl önce bir mutfak aletleri markası için eşi İmane Elbani'yle birlikte kamera karşısına geçmişti.
Murat Yıldırım ve eşi İmane El Bani'den yeni reklam filmi
Murat Yıldırım ve eşi İmane El Bani'den yeni reklam filmi Murat Yıldırım, üç yıl önce bir mutfak aletleri markası için eşi İmane Elbani’yle birlikte kamera karşısına geçmişti.
Murat Yıldırım'ın Dubai'de romantik tatili
Murat Yıldırım'ın Dubai'de romantik tatili 'Aziz' dizisinin set tatilini fırsat bilen ünlü oyuncu Murat Yıldırım, 2022'yi eşi Iman Elbani ile birlikte Dubai'de karşıladı.
Murat Yıldırım'dan romantik paylaşım: "Bir ömür yetmez"
Murat Yıldırım'dan romantik paylaşım: "Bir ömür yetmez" Murat Yıldırım, eşi Iman Elbani ile evliliklerinin beşinci yılını, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla kutladı.
Murat Yıldırım: "Eşim melek gibi bir insan"
Murat Yıldırım: "Eşim melek gibi bir insan" Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım önceki akşam düzenlenen bir ödül töreninde 'Yılın En İyi Erkek Oyuncusu' ödülünü kucakladı.
Iman Elbani'den duygulandıran hareket
Iman Elbani'den duygulandıran hareket Show TV’nin cuma akşamlarına damgasını vuran dizisi "Aziz"e başrol oyuncusu Murat Yıldırım’ın Faslı eşi Iman Elbani’nin konuk olacağı ortaya çıkmıştı.