İngiliz Kraliyet Ailesi


Prens Harry'e ölüm çağrısında bulunan iki kişiye toplamda 15 yıl hapis cezası
Prens Harry'e ölüm çağrısında bulunan iki kişiye toplamda 15 yıl hapis cezası İngiltere’de Nazi sempatizanı olan ve dinleyicileri etnik azınlıklara karşı şiddet içeren eylemlerde bulunmaya çağıran iki podcast yayıncısı, dün toplamda 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı. İki podcast yayıncısı aynı zamanda Prens Harry ve ailesinin öldürülmeleri yönünde çağrıda bulunmuştu.
İngiliz kraliyet ailesinden geleneksel Noel pozu geldi
İngiliz kraliyet ailesinden geleneksel Noel pozu geldi Noel öncesi gelenekselleşen aile pozu için Galler Prensi William ile Galler Prensesi Kate Middleton, kamera karşısına geçti. Galler Prensi William ile Galler Prensesi Kate Middleton'ın çocuklarının son hali ise bu şekilde ortaya çıkmış oldu.
Prens Harry isyan etti: "Torunlarını görmek istemiyor musun?"
Prens Harry isyan etti: "Torunlarını görmek istemiyor musun?" Kraliyet Ailesi hakkında çıkan yeni kitaba göre Prens Harry, babası Kral Charles ile arasındaki gerginliğe artık dayanamıyor.
Meghan Markle, Kraliyet Ailesi ile mesafesini koruyor
Meghan Markle, Kraliyet Ailesi ile mesafesini koruyor Araları bir türlü düzelmeyen Meghan Markle ve Kraliyet Ailesi mesafelerini koruyor. Markle'a yakın kaynaklar; eski oyuncunun, eşinin ailesiyle hiçbir şey yapmak istemediğini söylüyor.
Prens Harry, Kral Charles’ın davetini geri çevirdi
Prens Harry, Kral Charles’ın davetini geri çevirdi Prens Harry ve Kraliyet Ailesi arasındaki ipler yeniden gerildi. Prens, babası Kral Charles'ın davetini geri çevirdi. Baba-oğulun arasının Prens'in bu yılın başında yayınladığı kitabındaki o iddialardan sonra bozulduğu iddia ediliyor.
Meghan Markle'ın daha önce hiç görülmemiş fotoğrafları olay oldu
Meghan Markle'ın daha önce hiç görülmemiş fotoğrafları olay oldu "Suits" ile yıldızını parlatan Meghan Markle, dizide beraber rol aldığı oyuncu arkadaşı Patrick J. Adams'ın paylaştığı fotoğraflarla yeniden gündeme geldi.
Prens Harry babasıyla görüşmek için izin isteyecek
Prens Harry babasıyla görüşmek için izin isteyecek Son Londra ziyaretinde otelde kalan Prens Harry'nin, babası Kral 3. Charles'ı görmek için resmi bildirimde bulunmak zorunda kalacağı ortaya çıktı.