İngiltere


Kraliçe bu kez ‘siyahi’ oldu İngiltere’yi 1509 - 1547 yılları arasında yöneten ve Tudor Hanedanı’ndan olan Kral VIII. Henry’nin ikinci eşi Anne Boleyn yine bir TV dizisine konu edildi.
Kate Middleton'ın yüzünü güldüren haber 2017 yılında finans uzmanı James Matthews ile evlenen Kate Middleton'ın kardeşi Pippa Middleton'ın ikinci çocuğuna hamile olduğu duyuruldu.
Nusret Gökçe 850 bin TL'ye müdür arıyor Nusret Gökçe, Londra'da dükkan açıyor. Mekanı için müdür aramaya başlayan işletmecinin, çalışanına vereceği maaş ise dudak uçuklattı.
Sevilen oyuncu hayata gözlerini yumdu! İngiltere'nin en sevilen ekran yüzlerinden ünlü oyuncu Barbara Windsor 83 yaşında hayatını kaybetti. Windsor uzun yıllardır Alzheimer hastalığıyla mücadele ediyordu.
Dünyanın en cömert patronu! İngiltere merkezli e-ticaret şirketi The Hut Group'un kurucusu ve CEO'su Matt Moulding, uzun yıllar unutulmayacak bir adım attı. Moulding, değeri 10 milyar TL'yi bulan şirket hisselerini 74 çalışanına paylaştırdı.
İngiltere'de ilk aşı yapıldı! İngiltere'de Pfizer'ın ürettiği onaylı koronavirüs aşısı ilk olarak 90 yaşındaki Margaret Keenan'a yapıldı.
Kraliçe Elizabeth'ten ilk sanal diplomasi İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth, Corona virüs salgını nedeniyle ilk kez bir diplomatik toplantısını sanal ortamda gerçekleştirdi.