İngiltere


Kraliçe Elizabeth'in Barbie bebeği yapıldı Kraliçe Elizabeth tahttaki 70. yılını kutluyor. Geçtiğimiz günlerde 96 yaşına basan Kraliçe Elizabeth için Barbie bebekler üretildi.
Prens Harry kraliyet ailesinin sırlarını Netflix’e satacak mı? Netflix ve Harry arasındaki milyon dolarlık anlaşma, akış platformunun piyasalarda yaşadığı düşüşle artık çok daha önemli hale geldi.
Kaan Yıldırım ve Hande Erçel'in aşklarını gizlemeye niyetleri yok Sürpriz aşklarıyla magazin gündemine yerleşen Hande Erçel ile Kaan Yıldırım, konuyla ilgili sessiz kalmıştı.
Covid-19'da yeni bir dalga mı geliyor? Koronavirüste Omicron'un yerini hızlı yayılan ancak etkisi hafif olan XE varyantı alıyor. Bu varyantın en belirgin semptomu boğaz ağrısı.
Prens Harry ile Meghan Markle, Obama'nın eski korumasına emanet Prens Harry ve Meghan Markle çifti, gazi, yaralı ve engelli bireylerin farklı spor dallarında yarıştığı Invictus Games'e katıldı. Prens Harry ve Meghan Markle çiftini Hollanda'daki etkinlikte 5 kişilik özel ekip korudu.
Aylin Kontente ve Alper Kul çiftinin çocukları gizemli bir virüs kaptı Oyuncu çift Aylin Kontente ile Alper Kul, 2013 yılında ilk çocukları Arel'e, 2018 yılında da Kaan Leo'ya kavuşmuştu.
Tuvana Türkay: "Londra'ya taşınmadım" Güzel oyuncu ve şarkıcı Tuvana Türkay, Bebek'te objektiflere yansıdı.