İngiltere


Deniz Akkaya'nın kızı için mahkemeden ara karar çıktı
Deniz Akkaya'nın kızı için mahkemeden ara karar çıktı Deniz Akkaya ile Efe Önbilgin'in kızının velayeti için açılan davada ara karar çıktı...
Meghan Markle İngiltere’ye dönmek için şart koştu
Meghan Markle İngiltere’ye dönmek için şart koştu 2020 yılında eşi Prens Harry ile İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılan Meghan Markle’ın kesin dönüş yapabileceği ancak bazı şartları olduğu iddia ediliyor.
Aslıhan Karalar, Bollywood'da "doktor" olacak
Aslıhan Karalar, Bollywood'da "doktor" olacak En son 'Money Talks' (Para Konuşur) filminde yer alan oyuncu Aslıhan Karalar, yurtdışına açılıyor.
Ekranın sempatik isminden acı haber: Ölü bulundu
Ekranın sempatik isminden acı haber: Ölü bulundu Ekranın sevilen sunucusunun cansız bedeni günler sonra bulundu.
Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton'dan kötü haber: "Çok hasta"
Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton'dan kötü haber: "Çok hasta" Kanser tedavisi gören Prenses Kate Middleton'ın sağlık durumunun iyi olmadığı iddia edildi. Prenses'in geleneksel "Trooping the Colour" adlı geçit törenine katılıp katılmayacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.
Bournemouth, Enes Ünal ile 4 yıllık sözleşme imzaladı
Bournemouth, Enes Ünal ile 4 yıllık sözleşme imzaladı İngiltere Premier Lig ekiplerinden Bournemouth, ocak ayında Getafe'den kiralık olarak kadrosuna kattığı milli oyuncu Enes Ünal'ı, sözleşmesindeki opsiyonu kullanarak 4 yıllığına renklerine bağladı.
Allan Hakko ve sevgilisi Londra'da poz verdi
Allan Hakko ve sevgilisi Londra'da poz verdi Sosyetik bekar Allan Hakko ve influencer sevgilisinin İngiltere turu, sosyal medyada gündem oldu.