İngiltere


Neslihan Atagül'ün tahlil sonuçları İngiltere'ye yollandı Yaşadığı bağırsak sendromu yüzünden ölümden dönen Neslihan Atagül, doğal yollarla sağlığına kavuşacak. Atagül'ün eşi Kadir Doğulu da huzursuz bağırsak sendromunu ilaç kullanmadan yenmeyi başarmıştı.
İngiltere’de normalleşme süreci başladı Corona virüsü salgınından en çok etkilenen Avrupa ülkelerinden biri olan İngiltere'de normalleşme adımları atılıyor... Başbakan Boris Johnson, ülkede yetişkinlere yönelik yasak ve kısıtlamaların kademeli olarak kaldırıldığını duyurdu.
Prens Harry bir şirkette işe başladı İngiliz Prens Harry ve eşi Meghan Markle geçen yıl İngiltere kraliyetinden ayrılıp ABD’ye yerleşmişti. Prens Harry yeni iş bularak mesaiye başladı.
FİDOL OKULLARI İNGİLTERE’DE Kurulduğu Nisan 2017 yılından bu güne geçen kısa sürede hızla büyüyen ve bünyesinde birçok anaokul, ilkokul ve ortaokul barındıran Fidol Okulları, bir yandan Finlandiya ilhamlı eğitim sistemiyle dikkat çekerken, diğer taraftan yurt dışına açılmaya hazırlanıyor.
Gucci'nin sahibi 25 bin sterline muhtaç! Christie's müzayede evi ve Gucci'nin de sahibi olan Salma Hayek'in eşi Francois-Henri Pinault'un da bulunduğu birçok milyarder, İngiltere'de pandemi nedeniyle yürürlüğe giren haklardan yararlandı.
Prenses Diana'nın özel mektupları satıldı Prenses Diana’nın 1990- 1997 yılları arasında aile dostu Roger Bramble’a yazdığı mektuplar, açık artırmada 67 bin 900 Sterlin’e (680 bin TL) satıldı.
Avrupa’da karantinaya isyan eylemleri Corona virüs salgınının 3’üncü dalgasına girdiklerini açıklayan pek çok Avrupa ülkesinde uzun süredir karantina ve kısıtlamalarla yaşamaktan “isyan eden” vatandaşlar önceki gün geniş katılımlı protesto gösterileri düzenledi.