İngiltere


Maskeleri kaldırmayı planlayan İngiltere'de vaka sayıları patladı! İngiltere’de corona virüs salgınında günlük vaka sayısı 30 binin üzerinde seyretmeye devam ediyor.
Zerrin Tekindor'a oğlu Hira'dan büyük şok! Zerrin Tekindor'un Çetin Tekindor ile olan evliliğinden 1989 yılında dünyaya gelen oğlu Hira, deneyimli sanatçıya büyük şok yaşattı.
Ve Prens Charles seçimini yaptı! Galler Prensi Charles'ın listesi sosyal medya platformunda yayınlandı...
Prenses Diana hakkında sır gibi saklanan gerçekler! Prenses Diana hakkında sır gibi saklanan gerçekler ölümünden yıllar sonra gün yüzüne çıktı...
Prens William’dan Meghan Markle'a yönelik ağır sözler! Prens Harry ve Meghan Markle evlendiklerinden bu yana kraliyet ailesinde sular durulmuyor. Son olarak saraya yakın kaynaklar Prens William'ın, Meghan Markle için "O lanet kadın" sözlerini sarf ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Delta varyantı yüzünden AB kapılarını kapatıyor! Corona virüsünün "Turist katili" adlı delta varyantı Portekiz’i "yüksek riskli bölge" yaptı. Turistler başkent Lizbon ve Portekiz adalarından kaçmaya çalışıyor. Almanya’dan Portekiz’e uçuş yasağı geldi.
Almula Merter Churm'un 'Türk oyuncu' şartı Oyuncu ve yazar Almula Merter Churm, İngiltere'de kurduğu prodüksiyon firması AMC House ile yurtdışı ortaklıklara kapı açıyor.