İngiltere


Mide küçültme ameliyatı geçiren genç kız hayatını kaybetti
Mide küçültme ameliyatı geçiren genç kız hayatını kaybetti İngiltere'de, Türkiye'deki estetik ameliyatlarla ilgili tartışma sürüyor... Türkiye'de geçirdiği zayıflama ameliyatı sonrası hayata veda eden İngiliz kızın annesi Türk doktorları suçladı.
Eski sevgilisinin kapısını patlatan kadına 6 yıl hapis cezası
Eski sevgilisinin kapısını patlatan kadına 6 yıl hapis cezası İngiltere’de eski sevgilisinin kapısına içi bütan gazı dolu şişe koyup evin kapısını patlatan kadına 6 yıl hapis cezası verildi. Lauren Marie Talbot (39) adlı kadının daha önce kendi evinde de bir dizi yangın çıkardığı belirtildi.
Yeşilçam filmi gibi vurgun! 'Yapımcıyım' diyerek dolandırdı
Yeşilçam filmi gibi vurgun! 'Yapımcıyım' diyerek dolandırdı Boşanıp İngiltere’den İstanbul’a taşınan, yeni bir hayat kurmak isteyen Yıldız K.’nın iddiasına göre gönül bağı kurduğu yapımcı Cengizhan A., bu durumu fırsat bilerek iki farklı film çekeceği bahanesiyle ortaklık teklifinde bulundu. Yıldız K., film için 1 milyonun üzerinde ödeme yaptı.
Kral Charles, kardeşi, yeğeni ve oğlunu kızağa çekti
Kral Charles, kardeşi, yeğeni ve oğlunu kızağa çekti Kraliçe Elizabeth'in ölümünden sonra tahta geçen Kral Charles'ın gizlice kendine yakın aile üyelerinin görevlerini geri aldığı ortaya çıktı.
Dua Lipa yakışıklı aktörle yeni bir aşka yelken açtı
Dua Lipa yakışıklı aktörle yeni bir aşka yelken açtı Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa'nın yeni aşkı belli oldu. İngiliz oyuncu Callum Turner ile Lipa'nın yeni bir ilişkiye başladığı konuşuluyor.
Hadise'nin Londra stiline beğeni yağdı
Hadise'nin Londra stiline beğeni yağdı Hadise, sosyal medya hesabından İngiltere paylaşımı yaptı.
İstanbul Havalimanı 2024'e zirvede başladı
İstanbul Havalimanı 2024'e zirvede başladı Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyet Teşkilatı (EUROCONTROL)'nın, yeni yılın ilk haftası verilerine göre İstanbul Havalimanı günlük ortalama bin 329 uçuş ile Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu.