İngiltere


Daniel Craig gönüllerde taht kurdu
Daniel Craig gönüllerde taht kurdu 'James Bond' karakteriyle tanınan dünyaca ünlü aktör Daniel Craig, 2 hafta önce depremzedeler için yardım çağrısında bulunmuştu.
Eski Türkiye Güzeli Şevval Şahin: "Türkiye'de kalınca daralıyorum"
Eski Türkiye Güzeli Şevval Şahin: "Türkiye'de kalınca daralıyorum" 2018 Türkiye güzeli seçildikten sonra paraya para demeyen model Şevval Şahin, "Kendimi bu ülkeye ait hissetmiyorum" sözleriyle birçok tepki aldı...
Bergüzar Korel'in sosyal medya çıkışı umduğu ilgili görmedi
Bergüzar Korel'in sosyal medya çıkışı umduğu ilgili görmedi İngiltere'de yaşayan Bergüzar Korel, sosyal medyasından ‘normal’ yaşantısına dönenlere isyan edince tepki çekti.
Guy Ritchie Türkiye'de çekeceği filmi iptal edecek mi?
Guy Ritchie Türkiye'de çekeceği filmi iptal edecek mi? Yeni filmini Antalya'da çekecek olan dünyaca ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie'nin Türkiye'deki deprem felaketi nedeniyle çekimleri iptal edip etmeyeceği yabancı basın tarafından merak konusu oldu.
Ermenistan, Yunanistan ve İngiltere’den yeni yardımlar
Ermenistan, Yunanistan ve İngiltere’den yeni yardımlar İsviçre merkezli Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) başta olmak üzere Ermenistan, Yunanistan ve İngiltere’den yeni insani yardım içeren destekler Türkiye’ye ve Suriye'ye ulaşmaya devam ediyor.
Kral Charles'tan taziye mesajı
Kral Charles'tan taziye mesajı Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremlerin ardından taziye mesajı yayımlayan İngiltere Kralı III. Charles, “Sevdiklerini kaybedenlerin ailelerine en derin ve en içten duygularımızı iletmek istedim” dedi.
Dünyadan Türkiye'ye destek mesajları
Dünyadan Türkiye'ye destek mesajları Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde saat 04:17'de meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem tüm Türkiye'yi yasa boğdu.