inşaat


Karahanlı Group konkordato istedi
Karahanlı Group konkordato istedi Ağırlıklı olarak TOKİ'nin ihalelerini üstlenen Karahanlı Group İnşaat AŞ konkordato talebinde bulundu.
1 milyon 700 bin TL değerinde kabloyu çalarken yakalandılar
1 milyon 700 bin TL değerinde kabloyu çalarken yakalandılar Çanakkale'nin Çan ilçesinde piyasa değeri 1 milyon 700 TL olan yer altı elektrik kablosunu kesip, çalmaya çalışan 2 şüpheli, jandarma ekiplerince yakalandı.
Avcılar'da inşaatta beton kalıplar çöktü; 5 işçi göçük altında kaldı!
Avcılar'da inşaatta beton kalıplar çöktü; 5 işçi göçük altında kaldı! İstanbul Avcılar'da bir iş merkezinin inşaatında beton döküldüğü sırada beton kalıpları çöktü. Bu sırada inşaatta çalışan 5 işçi göçük altında kaldı. İşçilerden 3'ü yara almadan kurtulurken, 2'si hafif yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Adana'da 3 bin 821 bina yıkılacak
Adana'da 3 bin 821 bina yıkılacak Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu Adana'da yapılan incelemelerde 3 bin 821 bina ağır ve orta hasarlı çıktı. Hasar tespit çalışmaları sürerken, afetzedelerin barınması için ilk aşamada 4 bölgede 2 bin 400 konteyner kurulacak.
Kentsel dönüşüm paketinde 10 soruya 10 cevap
Kentsel dönüşüm paketinde 10 soruya 10 cevap Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı, 'Kentsel Dönüşüm Finansman Paketi'ne ilişkin, 10 soruya yanıt verdi.
Oyuncu Zeynep Kankonde yolda yürürken kafasına taş düştü!
Oyuncu Zeynep Kankonde yolda yürürken kafasına taş düştü! "Seversin, Aşk Mantık İntikam, Ulan İstanbul" ve "Yeni Gelin" dizilerinde oynadığı rollerle hafızalara kazınan oyuncu Zeynep Kankonde, İstanbul'da caddede yürüdüğü sırada başına inşaat halindeki bir binadan taş düştü. Kafasında şişlik oluşan Kankonde olayın ardından şikayetçi oldu.
Rönesans Rezidans'ta bilirkişi raporuna ulaşıldı
Rönesans Rezidans'ta bilirkişi raporuna ulaşıldı Hatay'daki yıkımın simgeleri arasında olan 249 daireli Rönesans Rezidans'la ilgili yürütülen soruşturmada önemli bir gelişme yaşandı.