internet


Mustafa Sandal oğlu Yaman'a ayakkabı dükkanı açtı
Mustafa Sandal oğlu Yaman'a ayakkabı dükkanı açtı Mustafa Sandal'ın 14 yaşındaki oğlu Yaman, küçük yaşta sosyal medya üzerinden ayakkabı satışıyla ticaretteki başarısını göstermişti.
Türkiye internet hızıyla dünyada kaçıncı sırada yer aldı?
Türkiye internet hızıyla dünyada kaçıncı sırada yer aldı? Türkiye'de internet abonelik fiyatlarının ortalama 13 dolara karşılık geldiği görüldü. Bu veriyle Türkiye; Ortadoğu ve Körfez bölgesinde internete en ucuz erişen ülke olurken, internet hızıyla dünyada kaçıncı sırada yer aldığı ortaya çıktı.
'Sahibinden.com hacklendi' iddiası!..
'Sahibinden.com hacklendi' iddiası!.. Sahibinden.com'un hacklendiği ve 60 milyon kullanıcının isim ve telefon numaralarının sızdırıldığı öne sürüldü.
Getir ve Bi Taksi kullanıcılarının bilgileri çalındı! İlk açıklama geldi
Getir ve Bi Taksi kullanıcılarının bilgileri çalındı! İlk açıklama geldi Hızlı market teslimat şirketi Getir ve bünyesindeki Bi Taksi’nin hacklendiği öne sürülmüştü. Getir, söz konusu iddiaları doğruladı.
MULTİNET KULLANICILARINA AİT BİLGİLERİNİN ÇALINDIĞI ORTAYA ÇIKTI!
MULTİNET KULLANICILARINA AİT BİLGİLERİNİN ÇALINDIĞI ORTAYA ÇIKTI! Genellikle yemek kartı olarak şirket çalışanlarına verilen Multinet'in, kullanıcılarına ait bilgilerin çalındığı ortaya çıktı.
Evlilik oranının düştüğü Çin'de devlet destekli çöpçatanlık uygulaması!
Evlilik oranının düştüğü Çin'de devlet destekli çöpçatanlık uygulaması! Çin'de 9,5 milyon bebeğin dünyaya geldiği 2022, ülkenin modern tarihinde "en az doğumun olduğu yıl" unvanını kazandı.
TRT Dijital kanalı hakkında merak edilen gerçek
TRT Dijital kanalı hakkında merak edilen gerçek TRT Dijital kanalı için uzun süredir devam eden bir hazırlık var.