internet


WhatsApp, Mac beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı!
WhatsApp, Mac beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı! Dünyanın en popüler mesajlaşma platformu WhatsApp'ın özgün Mac uygulaması beta sürümü herkese açık hale geldi.
Telefonunuza Spotify uygulamasını yüklediyseniz bu haberi okuyun!
Telefonunuza Spotify uygulamasını yüklediyseniz bu haberi okuyun! Milyonlarca kişinin müzik dinlediği Spotify isimli dijital müzik uygulamasıyla ilgili bomba bir gerçek ortaya çıktı...
Sosyal medyada harf hilesiyle büyük vurgun!
Sosyal medyada harf hilesiyle büyük vurgun! Ankara Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği, otomobil ve bungalov kiralamak isteyen vatandaşların dolandırıldığını tespit etti.
Starlink'te şok: 'Fazla internet kullanan yavaşlatılacak'
Starlink'te şok: 'Fazla internet kullanan yavaşlatılacak' Starlink'in internet kullanımına kota geliyor. Kullanıcıların aylık kullanımlarını kısıtlayan Starlink, hız limiti uygulayacak.
Windows'ta Chrome desteği bitiyor mu?
Windows'ta Chrome desteği bitiyor mu? Popüler internet tarayıcısı Google Chrome, Windows 7 ve Windows 8.1‘den desteğini çekeceğini açıkladı.
Ed Sheeran'ın yayımlanmamış şarkılarını çalan hacker'a hapis cezası
Ed Sheeran'ın yayımlanmamış şarkılarını çalan hacker'a hapis cezası Adrian Kwiatkowski isimli hacker, Ed Sheeran’la birlikte rapçi Lil Uzi Vert’in de 12 şarkısını kripto para karşılığında sattı.
Bu internet tarayıcılarına dikkat!
Bu internet tarayıcılarına dikkat! Popüler VPN servisi Atlas, en fazla güvenlik açığı veren tarayıcıları açıkladı. Listede aşina olduğumuz tarayıcılar da mevcut.