intihar


İstanbul'un göbeğinde şaşırtan olay İstanbul’da, sokakta tartıştığı Yusuf Çiçek’i vurup öldüren Selim Doğan, yakalanacağını anlayınca aynı silahla canına kıydı.
Talihsiz Kader'in gizemli ölümü İstanbul Esenler’de yaşayan 21 yaşındaki Kader Güler, 17 Ekim’de yaşadığı evde elektrik kablosu ile doğalgaza borusuna asılı bulundu. Genç kadının, ölümünden 2 ay önce Umut Güler ile evlendiği ve evlendikten sonra da eşinden şiddet gördüğü öğrenildi.
17 yaşındaki lise öğrencisinden kahreden haber Afyonkarahisar'da üniversite sınavına hazırlanan lise öğrencisi Zekeriya Çelik (17), deneme sınavından düşük puan alınca ailesiyle tartıştı.
Affedilmeyince yaşamına son verdi İzmir Konak'ta sevgilisine fiziksel şiddet uyguladığı için tutuklanan Hayrettin Gümüştekin, cezaevinden izinli çıktıktan sonra soluğu kız arkadaşının Emir Sultan mahallesindeki evinde aldı. Darbettiği sevgilisinden af dileyen Gümüştekin, olumsuz cevap alınca yaşamına son verdi.
Eda Nur Kaplan soruşturması tamamlandı! Ankara'nın Çankaya ilçesinde cinsel saldırıya uğradığını iddia eden 18 yaşındaki Eda Nur Kaplan, annesine mesaj gönderdikten sonra bir binanın 15. katından atlayarak intihar etmişti.
Nil Pınar İnanoğlu'nun intihar ettiği yalının yeni sahibi kim oldu? Sezer İnanoğlu ile evli olan Nil Pınar İnanoğlu, Kanlıca'daki Dr. Mazhar Tan Yalısı'nda 1997 yılında tek kurşunla canına kıymıştı. Aynı yalıda Samsunspor'un eski başkanı İsmail Uyanık da oturmuştu. Bir gece yalıya giren hırsızlar, Başkan Uyanık'ı spreyle uyutup lüks otomobilini çalmıştı.
Genç Şenay'ın yaşam savaşı sürüyor İzmir Konak’taki bir otelde vurulmuş olarak bulunan Şenay Ay’ın yaşam mücadelesi devam ediyor. Olay sırasında odada bulunan Muhammet Say, Şenay’ın intihar ettiğini söylerken olayın aydınlanması için bilinci kapalı olan Ay'ın uyanması bekleniyor...