İran


Mahsa Amini protestolarına katılan bir kişi idam edildi
Mahsa Amini protestolarına katılan bir kişi idam edildi İran’da 22 yaşındaki Mahsa Amini’nin ahlak polisi tarafından gözaltına alındıktan sonra öldürülmesiyle başlayan halk hareketi ülkede yaşamı durma noktasına getirirken, Tahran hükümetinden bir açıklama geldi.
Yeni aşkını ilan eden oyuncu Çiğdem Batur'a şok!
Yeni aşkını ilan eden oyuncu Çiğdem Batur'a şok! Bir süredir ortalarda görünmeyen Çiğdem Batur, önceki akşam yine sevgilisi Barış Özdemir ile el ele görüntülendi.
Hapse düşen fenomen Sahar'ın tahliye edilirken çekilen görüntüsü şoke etti
Hapse düşen fenomen Sahar'ın tahliye edilirken çekilen görüntüsü şoke etti Zombi Angeline Jolie ya da Zombi Gelin olarak tanınan İranlı Sahar Tabarı'n (19), kamuyu yolsuzluğa teşvik etmek suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.
Sıla yeni klibini Mahsa Amini'ye ithaf etti
Sıla yeni klibini Mahsa Amini'ye ithaf etti Sıla, "Kalksın Uyuyanlar" şarkısının klibini İran’da başörtüsü yasasına uygun örtünmediği iddiasıyla öldürülen Mahsa Amini’ye ithaf etti.
Britney Spears İran devlet medyasının hedefinde
Britney Spears İran devlet medyasının hedefinde Dünyaca ünlü yıldız Britney Spears, İran'daki protestocuları desteklediğini açıklayınca İran devlet medyasından tepki gördü.
Hande Yener'den 'Hırsız çok' açıklaması
Hande Yener'den 'Hırsız çok' açıklaması Ünlü şarkıcı Hande Yener, önceki gün Etiler'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Ünlü iş kadınını dolandırmak istediler!
Ünlü iş kadınını dolandırmak istediler! Küçükçekmece'de lüks bir sitenin içinde kafe açan ünlü İranlı iş kadınının başı dolandırıcılarla derde girdi.