İrem Helvacıoğlu


İrem Helvacıoğlu Özcan Deniz'i sildi! Erken final yapan "Seni Çok Bekledim" dizisinin başrol oyuncuları İrem Helvacıoğlu ile Özcan Deniz arasında kriz çıktığı iddia edildi.
Dizisi erken final yapan İrem Helvacıoğlu'ndan flaş haber Yakışıklı sanatçı Özcan Deniz'le başrolünü oynadığı "Seni Çok Bekledim" dizisi final yapan İrem Helvacıoğlu ARC Yapım'la anlaştı.
İrem Helvacıoğlu'na mahkeme şoku! Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu'na menajerlik şirketi dava açtı. Helvacıoğlu'nun sözleşme kurallarına aykırı davrandığı belirtildi ve 10 bin dolar cezai şart ile 5 bin TL ajans komisyonu talep edildi.
'Seni Çok Bekledim' dizisinin ekran ömrü kısa oldu Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun iddialı başlayan dizisi 'Seni Çok Bekledim' için erken final kararı alındı.
İrem Helvacıoğlu: "Sektörde kadının yerini değiştirmek isterdim" Bugünlerde "Seni Çok Bekledim" dizisinde rol alan İrem Helvacıoğlu, heyecanlı bir senaryoyla seyircisinin karşısında olduğundan mutlu olduğunu söyledi.
Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun dizisi Katar'da başlayacak Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı ‘Seni Çok Bekledim' dizisinin bazı sahneleri Katar'ın başkenti Doha'da çekiliyor.
Özcan Deniz'den "Burnumda tütüyorsun" paylaşımı "Seni Çok Bekledim" adlı yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Özcan Deniz sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti.