İrem Helvacıoğlu


Yolaç Özcan sevgilisi İrem Helvacıoğlu'na mektup yazdı
Yolaç Özcan sevgilisi İrem Helvacıoğlu'na mektup yazdı Geçtiğimiz yılın Eylül ayında Eser Alp'le birlikteliğini noktalayan İrem Helvacıoğlu, gurme Yolaç Özcan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Aynı elbiseyi giyen üç ünlü simanın kıyasıya yarışı!
Aynı elbiseyi giyen üç ünlü simanın kıyasıya yarışı! İlayda Alişan, İrem Helvacıoğlu ve Rachel Araz; aynı zamanda giymeseler de modacı Raisa ve Vanessa Sason kardeşlerin imza attığı bu elbiseyle pişti oldu.
İrem Helvacıoğlu'ndan sürpriz aşkıyla yeni poz
İrem Helvacıoğlu'ndan sürpriz aşkıyla yeni poz Son olarak 'Baş Belası' adlı dizide boy gösteren İrem Helvacıoğlu, Yolaç Özcan ile yeni bir aşka yelken açtığını itiraf etmişti. Taze aşıklardan yeni poz geldi.
İrem Helvacıoğlu 2022 yılına aşkla girdi
İrem Helvacıoğlu 2022 yılına aşkla girdi Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, Yolaç Özcan ile aşk yaşadığına dair çıkan aşk dedikodularını doğruladı. Helvacıoğlu, 2022'ye saniyeler kala aşkını ilan etti.
Engin Akyürek'li Kaçış'a flaş oyuncular
Engin Akyürek'li Kaçış'a flaş oyuncular Başrolünü oynadığı dizilerle Türkiye'de olduğu kadar yurt dışında da çok ünlü olan Engin Akyürek'in "Kaçış" dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor.
İrem Helvacıoğlu ve Engin Akyürek sete çıkacak
İrem Helvacıoğlu ve Engin Akyürek sete çıkacak Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu'nu buluşturan "Kaçış" adlı dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
İrem Helvacıoğlu Los Angeles'tan ev bakıyor
İrem Helvacıoğlu Los Angeles'tan ev bakıyor Oynadığı dizilerle yurt dışında da büyük bir hayran kitlesine sahip olan İrem Helvacıoğlu'nun, Los Angeles'tan yatırım amaçlı ev baktığı öğrenildi.