isim değişikliği


Rezan Epözdemir'den Galatasaray'a stadyum sponsorluk teklifi
Rezan Epözdemir'den Galatasaray'a stadyum sponsorluk teklifi Galatasaray'da Burak Elmas döneminde başkan yardımcılığı görevini yürüten Hukukçu Dr. Rezan Epözdemir, sarı-kırmızılı kulübe sürpriz bir sponsorluk teklifinde bulundu.
Eda Ece yıldırım hızıyla soyadını değiştirdi
Eda Ece yıldırım hızıyla soyadını değiştirdi Eda Ece ile Buğrahan Tuncer'in görkemli düğününün yankıları sürüyor.
Güzide Duran 'soyadını' kaldırdı! Mutlu evlilikte üzücü iddia
Güzide Duran 'soyadını' kaldırdı! Mutlu evlilikte üzücü iddia Bir dönemin gözde mankeni Güzide Duran ile 2008'de evlendiği iş insanı Adnan Aksoy'un ayrıldığına dair dedikodular üzdü.
Geçtiğimiz hafta Selim Bayraktar'la evlenen Emel Karaköse'den şaşırtan karar
Geçtiğimiz hafta Selim Bayraktar'la evlenen Emel Karaköse'den şaşırtan karar Selim Bayraktar ile Emel Karaköse geçen hafta Antalya'da nikah masasına oturmuştu.
Evli kadınların bekarlık soyadı için dava açmalarına gerek kalmayacak
Evli kadınların bekarlık soyadı için dava açmalarına gerek kalmayacak AYM kararı ile 9 ay sonra evli kadınların bekarlık soyadı için dava açmalarına gerek kalmayacak.
Adnan Oktar'ın İtirafçı Kediciği hakkında son dakika haberi
Adnan Oktar'ın İtirafçı Kediciği hakkında son dakika haberi Adnan Oktar Organize Suç Örgütü'ne yönelik 2018'deki operasyonda tutuklanan ve etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanarak 6 ay sonra tahliye olan Beril Koncagül hakkında son dakika gelişmesi.
Elazığ'da bulunan 49 yıllık stadyumdan Atatürk ismi silindi
Elazığ'da bulunan 49 yıllık stadyumdan Atatürk ismi silindi Elazığ'ın futbol tarihe tanıklık eden 49 yıllık Atatürk Stadı'nın yenilenmesi sonrası ismi değiştirildi. Daha önce Elazığ Atatürk Stadyumu olan ismin yerine Elazığ Stadyumu tabelası asıldı.