İskenderun


Depremde ailesini kaybeden genç adam depremzedelere umut oldu
Depremde ailesini kaybeden genç adam depremzedelere umut oldu Hatayın İskenderun ilçesindeki depremde anne ve babası dahil 4 yakınını kaybeden Seyfettin Doğrul (33), defin işlemlerinin ardından kendi acısını bir kenara bırakıp, afetzedeler için kurulan konteyner yaşam alanında çalışmaya başladı.
Ne göçükte ne hastanelerde bulamadılar! Yakınlarını sokak sokak arıyorlar
Ne göçükte ne hastanelerde bulamadılar! Yakınlarını sokak sokak arıyorlar HATAY'ın İskenderun ilçesinde depremde enkaz altında kalan Betül Nuran Çelik (55) ve Güldem Çelik'ten (35), 36 gündür haber alınamıyor.
İskenderun'da ağır hasarlı binalar yıkılıyor
İskenderun'da ağır hasarlı binalar yıkılıyor Hatay'ın İskenderun ilçesinde ağır hasarlı binaların kontrollü yıkımı, şiddetli rüzgarın etkisiyle güçlükle sürdürülüyor.
İskenderun'da deniz yükselince sahil yolu su altında kaldı
İskenderun'da deniz yükselince sahil yolu su altında kaldı Hatay'ın İskenderun ilçesinde denizin yükselmesi sonucu bazı cadde ve sokaklarda su baskını yaşandı.
3 bin 109 kişinin yaşamını yitirdiği İskenderun'daki son durum
3 bin 109 kişinin yaşamını yitirdiği İskenderun'daki son durum Enkaz kaldırma çalışmalarının devam ettiği İskenderun'daki son durum havadan görüntülendi.
Beşiktaş tribünlerinden atılan oyuncaklar çocuklara ulaştırıldı
Beşiktaş tribünlerinden atılan oyuncaklar çocuklara ulaştırıldı Beşiktaş'ın Antalyaspor'u konuk ettiği erteleme karşılaşmasında siyah beyazlı taraftarların bulunduğu tribünlerden deprem bölgesindeki çocuklara gönderilmek üzere sahaya atılan oyuncaklar, Hatay'ın İskenderun ilçesine ulaştı.
İskenderun'da kuvvetli rüzgar depremzedelerin çadırlarını yıktı
İskenderun'da kuvvetli rüzgar depremzedelerin çadırlarını yıktı Hatay'ın İskenderun ilçesinde etkili olan kuvvetli rüzgar, depremzedelerin çadırlarını yıktı. Depremin ardından rüzgarla çadırları yıkılan vatandaşlar da uçuşan çadır ve kıyafetlerini kurtarmaya çalıştı.