İskenderun


Eylül Öztürk evini depremzede aileye açtı
Eylül Öztürk evini depremzede aileye açtı Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Eylül Öztürk, depremzedeler için tüm imkanlarını seferber etti.
İskenderun'da depremzede eczacılar konteyner eczane kurdu
İskenderun'da depremzede eczacılar konteyner eczane kurdu Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği Hatay'ın İskenderun ilçesinde evlerinde hasar oluşan ve yakınlarını kaybeden gönüllü eczacılar, konteyner eczane kurdu.
Ailesini toprağa veren acılı baba feryat etti
Ailesini toprağa veren acılı baba feryat etti Hatay'ın İskenderun ilçesinde yıkılan Eda Apartmanı’nın enkazından cenazeleri çıkarılan Cavide Şahutoğlu ile ikizleri Deniz ve Zeynep Şahutoğlu (10), Samandağ'da yan yana toprağa verildi.
CHP'li başkan adayının eşi ve 2 çocuğundan acı haber geldi
CHP'li başkan adayının eşi ve 2 çocuğundan acı haber geldi İskenderun'da yıkılan Eda Apartmanı enkazında kalan son seçimde CHP'nin İskenderun Belediye Başkan adayı olan Dr. Yılmaz Şahutoğlu’nun eşi Cavide ile ikiz çocukları Deniz ve Zeynep Şahutoğlu'nun cansız bedenlerine ulaşıldı. Cenazelerin yarın Samandağ ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.
İskenderun'da yağmacılara linç girişimi
İskenderun'da yağmacılara linç girişimi Kahramanmaraş depremlerinin vurduğu Hatay'ın İskenderun ilçesinde yağma, cinsel taziz ve hırsızlık suçlamasıyla gözaltına alınan 7 şüpheli sağlık kontrolüne getirildiği hastanede linç edilmek istendi.
Göçükten kurtarılan baba-kız 8 gün sonra birbirine kavuştu
Göçükten kurtarılan baba-kız 8 gün sonra birbirine kavuştu Hatay'da enkazdan kurtarılıp, Adana'daki hastaneye sevk edilen Ahmet Ayan, 8 gün sonra kızı Gade'ye (4) kavuştu. Birbirine sarılan baba ile kızı, uzun süre gözyaşı döktü.
İskenderun'da 8 kişinin kurtarıldığı Eda Apartmanı'nda umutlu bekleyiş
İskenderun'da 8 kişinin kurtarıldığı Eda Apartmanı'nda umutlu bekleyiş Hatay'ın İskenderun ilçesindeki 8 kişinin yaralı olarak kurtarıldığıi 8 katlı Eda Apartmanı'nda bir taraftar arama-kurtarma çalışmaları sürerken bir taraftan da enkaz kaldırma işlemleri devam ediyor.