İsmail Berhan


Survivor yolcusu Öykü Çelik'ten sevgilisine veda
Survivor yolcusu Öykü Çelik'ten sevgilisine veda Survivor'a katılan Öykü Çelik, Dominik Cumhuriyeti'ne uçmadan önce sevgilisi İsmail Berhan ile bol bol vakit geçirdi.
Öykü Çelik üzücü haberi duyurdu
Öykü Çelik üzücü haberi duyurdu Geçtiğimiz günlerde yolda bulduğu yaralı kargayı veterinere götüren oyuncu Öykü Çelik, sevgilisi İsmail Berhan'ın evinden çıkarken görüntüledi.
Öykü Çelik-İsmail Berhan çifti gecelerde görüntülendi
Öykü Çelik-İsmail Berhan çifti gecelerde görüntülendi Son günlerde adından söz ettiren Öykü Çelik ve iş insanı sevgilisi İsmail Berhan, önceki akşam yine Bebek'teydi.
Öykü Çelik ve İsmail Berhan'ın aşkı hızlı ilerliyor
Öykü Çelik ve İsmail Berhan'ın aşkı hızlı ilerliyor Öykü Çelik ile İsmail Berhan’ın aşkı, adım adım evliliğe gidiyor.
Öykü Çelik ve sevgilisi sokağa çıkma yasağına uymadı
Öykü Çelik ve sevgilisi sokağa çıkma yasağına uymadı Öykü Çelik ve sevgilisi İsmail Berhan, bu hafta sonu da dışardaydı. Yeni aşıklar, gazetecileri karşılarında görünce panikledi.
Öykü Çelik'in sevgilisinin şoföründen muhabirlere tehdit!
Öykü Çelik'in sevgilisinin şoföründen muhabirlere tehdit! Oyuncu Öykü Çelik ile İsmail Berhan aşkı tam gaz devam ediyor. İki sevgili, önceki akşam Berhan'ın Bebek'teki evinden çıkarken görüntülendi.
Öykü Çelik'in yeni sevgilisi maço çıktı!
Öykü Çelik'in yeni sevgilisi maço çıktı! Pandemi döneminde partilere katılarak kuralları hiçe sayan oyuncu Öykü Çelik, hafta sonu yasağını bir süredir aşk yaşadığı İsmail Berhan'ın Bebek'teki evinde geçirme kararı almıştı.