İsmail Demirci


İsmail Demirci 'bebek provası eğitimi' alıyor
İsmail Demirci 'bebek provası eğitimi' alıyor Hande Soral ve İsmail Demirci çifti bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyorlar. Hande Soral, eşi İsmail Demirci ve annesinin bebek provası eğitimi aldıklarını belirtti.
İsmail Demirci bebek bekleyen eşini bir an olsun yalnız bırakmıyor
İsmail Demirci bebek bekleyen eşini bir an olsun yalnız bırakmıyor Oğlu Ali’ye kavuşmak için gün sayan oyuncu Hande Soral 8 aylık hamile.
İsmail Demirci ve Hatice Şendil başrolü paylaşacak
İsmail Demirci ve Hatice Şendil başrolü paylaşacak Medyapım FOX için yeni bir proje hazırlıyor; adı 'Kapımdaki Düşman'... Murat Öztürk'ün yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin bugün okuma provası yapılıyor.
Hande Soral'dan baby shower
Hande Soral'dan baby shower Hande Soral ve İsmail Demirci çiftinin bebekleri Ali'yi kucaklarına almalarına az kaldı! Hamileliğinin 31. haftasını geride bırakan Hande Soral, dün baby shower partisi düzenledi.
Soral kardeşleri doğum heyecanı sardı
Soral kardeşleri doğum heyecanı sardı Bedirhan Soral'ın sosyal medya hesabı paylaşımına takipçilerinden yorum ve beğeni yağdı.
Hande Soral ve İsmail Demirci'nin heyecanı büyüyor
Hande Soral ve İsmail Demirci'nin heyecanı büyüyor Oyuncu Hande Soral 2017’de meslektaşı İsmail Demirci ile nikah masasına oturmuştu. Erkek bebek bekleyen Hande Soral ile İsmail Demirci, paylaştıkları fotoğrafla çocuklarına 'Ali' adını vereceklerini duyurdu.
Hande Soral hamilelikte 29 haftayı geride bıraktı
Hande Soral hamilelikte 29 haftayı geride bıraktı Son olarak 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde 'Ümit' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hande Soral hamileliğinde 29 haftayı geride bırakırken Instagram hesabından yeni bir paylaşım yaptı.