İsmail Demirci


Bensu Soral: "Yeğenim tıpkı babası"
Bensu Soral: "Yeğenim tıpkı babası" Eşi Hakan Baş ile çıktığı Bodrum tatilinden yeni dönen Bensu Soral, önceki gün bir davete katıldı.
Doğum yapan Hande Soral rüyada gibi hissediyor
Doğum yapan Hande Soral rüyada gibi hissediyor Geçtiğimiz günlerde, "Gözümü her açtığımda Ali'yi görmek çok güzel bir duygu" diyen Hande Soral, oğlu ile yeni fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.
İsmail Demirci: "Oğlumla ilk günüm"
İsmail Demirci: "Oğlumla ilk günüm" 2017'de oyuncu İsmail Demirci ile dünya evine giren Hande Soral, beş gün önce doğum yaparak ilk çocukları Ali'yi kucağına aldı.
Hande Soral ve İsmail Demirci’den bebekleriyle ilk poz
Hande Soral ve İsmail Demirci’den bebekleriyle ilk poz 2017 yılında meslektaşı İsmail Demirci ile dünya evine giren oyuncu Hande Soral, pazartesi günü ilk bebeğinin dünyaya getirmişti.
Hande Soral doğum yaptı
Hande Soral doğum yaptı Oyuncu Hande Soral, 2017 yılında meslektaşı İsmail Demirci ile nikah masasına oturmuştu. Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Hande Soral ile İsmail Demirci'den geçtiğimiz aylarda müjdeli haber gelmişti.
İsmail Demirci 'bebek provası eğitimi' alıyor
İsmail Demirci 'bebek provası eğitimi' alıyor Hande Soral ve İsmail Demirci çifti bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyorlar. Hande Soral, eşi İsmail Demirci ve annesinin bebek provası eğitimi aldıklarını belirtti.
İsmail Demirci bebek bekleyen eşini bir an olsun yalnız bırakmıyor
İsmail Demirci bebek bekleyen eşini bir an olsun yalnız bırakmıyor Oğlu Ali’ye kavuşmak için gün sayan oyuncu Hande Soral 8 aylık hamile.