İsmail Demirci


İsmail Demirci - Hande Soral çiftinin tatil romantizmi
İsmail Demirci - Hande Soral çiftinin tatil romantizmi Ali'nin dünyaya gelmesinin ardından ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan Hande Soral-İsmail Demirci çifti, soluğu Bodrum'da aldı. Ailece tatil yapan ve iskelede romantik anlar yaşayan ikili, oğullarını sevmeye doyamadı.
Oyuncu Hande Soral neden korumalarla gezmeye başladı?
Oyuncu Hande Soral neden korumalarla gezmeye başladı? İsmail Demirci ile Ali adını verdikleri bir bebeği olan Hande Soral, oğluyla yeni pozunu paylaştı. Fotoğrafta oyuncunun 'korumaları' dikkat çekti.
Hande Soral minik bebeğini gezmeye çıkardı
Hande Soral minik bebeğini gezmeye çıkardı Yaklaşık üç hafta önce oğlu Ali’yi kucağına alan Hande Soral, bebeğiyle gezmeye çıktı.
Bensu Soral: "Yeğenim tıpkı babası"
Bensu Soral: "Yeğenim tıpkı babası" Eşi Hakan Baş ile çıktığı Bodrum tatilinden yeni dönen Bensu Soral, önceki gün bir davete katıldı.
Doğum yapan Hande Soral rüyada gibi hissediyor
Doğum yapan Hande Soral rüyada gibi hissediyor Geçtiğimiz günlerde, "Gözümü her açtığımda Ali'yi görmek çok güzel bir duygu" diyen Hande Soral, oğlu ile yeni fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.
İsmail Demirci: "Oğlumla ilk günüm"
İsmail Demirci: "Oğlumla ilk günüm" 2017'de oyuncu İsmail Demirci ile dünya evine giren Hande Soral, beş gün önce doğum yaparak ilk çocukları Ali'yi kucağına aldı.
Hande Soral ve İsmail Demirci’den bebekleriyle ilk poz
Hande Soral ve İsmail Demirci’den bebekleriyle ilk poz 2017 yılında meslektaşı İsmail Demirci ile dünya evine giren oyuncu Hande Soral, pazartesi günü ilk bebeğinin dünyaya getirmişti.