Isparta


Funda Arar ve Derya Uluğ'dan "konser yasağı" kararı
Funda Arar ve Derya Uluğ'dan "konser yasağı" kararı Isparta Uluslararası Gül Festivali kapsamında 3 Haziran'da düzenlenecek olan Melek Mosso konseri 'İslami hassasiyetler' gerekçe gösterilerek iptal edilmişti. Mosso yerine ise Seda Sayan'ın sahne alacağı açıklanmıştı.
Konseri iptal edilen Melek Mosso'ya Burdur Belediyesi'nden davet
Konseri iptal edilen Melek Mosso'ya Burdur Belediyesi'nden davet Burdur Belediye Başkanı Orkun Ercengiz, konseri iptal edilen sanatçı Melek Mosso'yu Burdur'a davet etti. Ercengiz, "Demokrat bir kentte gençlerle buluşmaya ne dersiniz?" dedi.
Funda Arar ve Derya Uluğ'dan konseri iptal edilen Melek Mosso'ya destek
Funda Arar ve Derya Uluğ'dan konseri iptal edilen Melek Mosso'ya destek Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu konseri iptal edilen Melek Mosso’ya destek verdi. Eyüboğlu diğer sanatçıların da konsere çıkmayacaklarını duyurdu.
Melek Mosso: "Birkaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakım"
Melek Mosso: "Birkaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakım" Isparta Uluslararası Gül Festivali'ndeki konseri iptal edilen Melek Mosso, "Ben Isparta'ya elbet gidecek ve şarkılarımı söyleyeceğim. Bugün olmazsa yarın sarılacak kalplerimiz" dedi.
Melek Mosso'nun Isparta konseri iptal edildi
Melek Mosso'nun Isparta konseri iptal edildi Aynur Doğan, Niyazi Koyuncu, Apolas Lermi derken bu sefer de Isparta Uluslararası Gül Festivali'nde 3 Haziran'da düzenlenecek olan Melek Mosso konseri iptal edildi.
Hayırseverin villasını 'Aşevi yapacağız' diyerek sattılar
Hayırseverin villasını 'Aşevi yapacağız' diyerek sattılar Emekli albay Halil Gelendost, villasını aşevi yaptırmak için sattı. Parayı alan müteahhit Lütfü Yeşilsakız, aşevi yaptırmadı. Zaman içinde hem Gelendost hem de Yeşilsakız öldü, para buhar oldu.
Isparta'da afete 1 milyon TL terasa 5 milyon TL
Isparta'da afete 1 milyon TL terasa 5 milyon TL Kar yağışının ardından günlerce karanlıkta kalan Isparta’da yollar temizlenmedi. Afet için az bütçe ayıran AKP’li belediye, terasa 5 milyon liradan fazla harcayacak.