İsveç


Bakan Akar: "İsveç Savunma Bakanı Pal Jonson’un Türkiye ziyaretini iptal ettik"
Bakan Akar: "İsveç Savunma Bakanı Pal Jonson’un Türkiye ziyaretini iptal ettik" Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ramstein Hava Üssü’nde gerçekleştirilen ‘Ukrayna Savunma Temas Grup Toplantısı’nın ardından değerlendirmelerde bulundu.
İsveçli kadın Kağıthane'de ölü bulundu!
İsveçli kadın Kağıthane'de ölü bulundu! İstanbul Kağıthane'de bulunan ünlü bir otelde kalan İsveç vatandaşı Yasmine Mejri, ölü bulundu.
Erteleme alışkanlığına sahip kişilerin ciddi sağlık problemleri olabilir
Erteleme alışkanlığına sahip kişilerin ciddi sağlık problemleri olabilir Alışkanlık haline gelmiş "ertelemenin" depresyon, anksiyete, şiddetli ağrı ve düşük uyku kalitesinin yanı sıra fiziksel hareketsizlik gibi daha derin sağlık sorunlarının bir işareti olduğu yeni bir araştırmada belirtildi.
İsveç Başbakanı Ankara'ya geldi
İsveç Başbakanı Ankara'ya geldi NATO üyesi olmak için Türkiye ile muhtıra imzalayan İsveç'in Başbakanı Ulf Kristersson, Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek için dün Ankara'ya geldi.
İsveç ve Finlandiya'dan Türkiye ve NATO açıklaması
İsveç ve Finlandiya'dan Türkiye ve NATO açıklaması İsveç ile Finlandiya'dan Türkiye ve NATO açıklaması geldi.
Dünyada İran protestoları sürüyor
Dünyada İran protestoları sürüyor İran'da Mahsa Emini protestoları devam ediyor. Eylemlerde ölü sayısı 41'e yükselirken, sosyal medyada protestoların simge isimlerinden biri haline gelen 20 yaşındaki Hedis Necefi de güvenlik güçlerinin ateş açması sonucu 6 kurşunla öldürüldü.
Erdoğan ABD medyasına konuştu: "2023 seçimlerini kazanacağız"
Erdoğan ABD medyasına konuştu: "2023 seçimlerini kazanacağız" Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'nin PBS kanalına özel bir röportaj verdi. Erdoğan, Türkiye'deki ekonomik krizden, Türkiye'nin AB'ye giriş sürecinden ve Rusya-Ukrayna savaşından bahsederken dikkat çekici açıklamalarda bulundu.