İsviçre


Caroline Koç ve kızları Paskalya tatili için Koç Ailesi’ne ait adaya gitti
Caroline Koç ve kızları Paskalya tatili için Koç Ailesi’ne ait adaya gitti Yılın büyük kısmını yurt dışında geçiren Caroline Koç'un son durağı, hayli ilginç...
Nazlı Sabancı'ya hamilelik yaradı! Soluğu İsviçre'de aldılar
Nazlı Sabancı'ya hamilelik yaradı! Soluğu İsviçre'de aldılar Bebek beklediği haberi Sabancı ailesinde sevinçle karşılanan, Nazlı Sabancı sosyal medyanın gündeminde...
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı!
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı! Avrupa ülkelerinin İstanbul'da bulunan başkonsoloslukları art arda geçici süre kapanma kararı aldıklarını açıkladı.
Bilim insanları lazer kullanarak yıldırımların yönünü değiştirmeyi başardı
Bilim insanları lazer kullanarak yıldırımların yönünü değiştirmeyi başardı İsviçre'de bir dağın tepesinde deneyler yapan bilim insanları, lazer ışınlarını kullanarak yıldırımların yönünü değiştirmeyi ilk kez başardı.
Sinem Sülün İsviçre'de gönlünce harcadı
Sinem Sülün İsviçre'de gönlünce harcadı Manken Sinem Sülün, tatil için gözde kayak merkezlerinden İsviçre'yi tercih etti.
Dilay Korkmaz servetlik çantasını baş köşeye oturttu
Dilay Korkmaz servetlik çantasını baş köşeye oturttu Şimdilerde sosyetik aşkı Faruk Sabancı ile İsviçre'de tatilde olan Dilay Korkmaz'ın son paylaşımı esprilere neden oldu.
Ünlü işkadını Dina Topbaş Mütevelli'ye 6 milyon dolarlık şok
Ünlü işkadını Dina Topbaş Mütevelli'ye 6 milyon dolarlık şok Merhum hayırsever Semiha Şakir'in torunu Dina Topbaş Mütevelli, 2017'de yakın arkadaşı ve işkadını Meryem Arsay'ın yönlendirmesiyle İsviçre'deki bir bankanın müdürü Bala K. ile tanıştı.