İsviçre


Bilim insanları lazer kullanarak yıldırımların yönünü değiştirmeyi başardı
Bilim insanları lazer kullanarak yıldırımların yönünü değiştirmeyi başardı İsviçre'de bir dağın tepesinde deneyler yapan bilim insanları, lazer ışınlarını kullanarak yıldırımların yönünü değiştirmeyi ilk kez başardı.
Sinem Sülün İsviçre'de gönlünce harcadı
Sinem Sülün İsviçre'de gönlünce harcadı Manken Sinem Sülün, tatil için gözde kayak merkezlerinden İsviçre'yi tercih etti.
Dilay Korkmaz servetlik çantasını baş köşeye oturttu
Dilay Korkmaz servetlik çantasını baş köşeye oturttu Şimdilerde sosyetik aşkı Faruk Sabancı ile İsviçre'de tatilde olan Dilay Korkmaz'ın son paylaşımı esprilere neden oldu.
Ünlü işkadını Dina Topbaş Mütevelli'ye 6 milyon dolarlık şok
Ünlü işkadını Dina Topbaş Mütevelli'ye 6 milyon dolarlık şok Merhum hayırsever Semiha Şakir'in torunu Dina Topbaş Mütevelli, 2017'de yakın arkadaşı ve işkadını Meryem Arsay'ın yönlendirmesiyle İsviçre'deki bir bankanın müdürü Bala K. ile tanıştı.
Ünlü aktris Demi Moore hangi sürpriz isimle aşk yaşıyor?
Ünlü aktris Demi Moore hangi sürpriz isimle aşk yaşıyor? Dünyaca ünlü ünlü aktris Demi Moore'un yeni sevgilisinin kim olduğu belli oldu.
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı 125 bin TL'ye aç kaldı!
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı 125 bin TL'ye aç kaldı! Nazlı ile Hacı Sabancı, İsviçre'de detoks kampına girdi. Sosyetik çift, 72 saate kadar süreyle aç kalınan bir haftalık program için kişi başı 125 bin TL verdi. Sosyetik çiftin detoks kampındaki tabakları. hayli minik porsiyonlardan oluşuyor.
Derya Uluğ ve Asil Gök nikahlanıyor mu?
Derya Uluğ ve Asil Gök nikahlanıyor mu? Derya Uluğ geçen cumartesi İsviçre'nin Zürih kentinde konser verdi.