itiraf


Şemsi İnkaya'dan yıllar sonra "Üvey Baba" itirafı Şemsi İnkaya, bir dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan "Üvey Baba"ya nasıl dahil olduğunu ilk kez anlattı.
Nurgül Yeşilçay'dan üç itiraf birden! "Kefaret" isimli yeni dizisiyle ekrana gelen deneyimli oyuncu Nurgül Yeşilçay'dan samimi açıklamalar...
Defne Samyeli: "Yüzüme hiçbir şey yaptırmadım" Okan Bayülgen'in programına konuk olan Defne Samyeli çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Pelin Akil sarsıcı gerçeği itiraf etti! Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women)’nin başlattığı siber şiddetle mücadeleye bir destek de ünlü oyuncu Pelin Akil’den geldi. Genç oyuncu, “Birinin yüzüne söyleyemeyeceğiniz bir şeyi sosyal medyada klavye üzerinden yazabilmek normalleşmeye başladı” dedi.
Devran İskender'den botoks itirafı Geçtiğimiz yıl hayranıyla evlenen Devran İskender, önceki gün Nişantaşı'nda eşi Zekiye Güçlü ile görüntülendi.
Öykü Serter'den yasak aşk itirafı Armağan Çağlayan'ın Youtube programına konuk olan Öykü Serter konuşulacak bir açıklama yaptı.