itiraf


Sarışın oyuncu aldatıldığını böyle anladı! "İşte o an yüreğime kor düştü"
Sarışın oyuncu aldatıldığını böyle anladı! "İşte o an yüreğime kor düştü" Sinema ve televizyonun güzeller güzeli sarışını, yıllar sonra bilinmeyen acı gerçeği itiraf etti.
Kerem Bürsin'den Danla Biliç itirafı geldi!
Kerem Bürsin'den Danla Biliç itirafı geldi! Sosyal medya fenomeni Danla Biliç, aşk hayatı ile gündeme geliyor. Son olarak oyuncu Kubilay Aka ile bir ilişkiye başlayan Biliç’ten kısa süre sonra ayrılık haberi gelmişti.
Gökhan Türkmen hit şarkılarıyla ilgili itirafta bulundu
Gökhan Türkmen hit şarkılarıyla ilgili itirafta bulundu Ünlü şarkıcı ve besteci Besteci Gökhan Türkmen katıldığı yayında hit şarkılarıyla ilgili itirafta bulundu
Buket Aydın yeni aşkını ilk kez itiraf etti
Buket Aydın yeni aşkını ilk kez itiraf etti Sunucu Buket Aydın yeni sevgilisi Oğuzhan Beker hakkında açıklamada bulundu.
Alperen Duymaz kendisine küfür ettiğini söylediği rol arkadaşına sahip çıktı
Alperen Duymaz kendisine küfür ettiğini söylediği rol arkadaşına sahip çıktı Alperen Duymaz yaptığı açıklama nedeniyle partneri Melisa Aslı Pamuk ile ilgili getirilen eleştirilere tepki gösterdi.
Prens William ve Prens Harry arasında soğuk savaş mı var?
Prens William ve Prens Harry arasında soğuk savaş mı var? İngiliz Kraliyet ailesinin sırlarını ifşa ettiği anı kitabıyla gündemden düşmeyen Prens Harry, çocukluk travmalarıyla ilgili verdiği detaylarla tartışma yaratmaya devam ediyor.
Buket Aydın 60 yaşındaki erkeklerin saldırısına uğradığını açıkladı!
Buket Aydın 60 yaşındaki erkeklerin saldırısına uğradığını açıkladı! Sunucu Buket Aydın, konuk olduğu "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında sarsıcı itiraflarda bulundu.