itiraf


Ezgi Mola'dan konuk olduğu yayında samimi itiraf "Masumlar Apartmanı" dizisinde 'Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola, yakın arkadaşı Enis Arıkan'ın programına katıldı.
Esra Dermancıoğlu'ndan "İhanete uğradım" itirafı Son dönemde kendisi gibi oyuncu olan Murat Balcı ile aşk yaşadığına dair haberlerle gündeme gelen Esra Dermancıoğlu, ihanet itirafında bulundu.
Joe Biden'ın oğlundan sarsıcı itiraf Şimdiye kadar hep iddia olarak kalan, hiçbir şekilde kabul edilmeyen ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden, ölen ağabeyinin eşiyle ilişkisini ilk kez kendi açıklamalarıyla doğruladı.
Maskesiz Defne Samyeli'nden konuşulacak itiraf Ünlü yıldız Defne Samyeli, Cihangir’de maskesiz bir şekilde objektiflere takıldı.
Gül Gölge'den konuşulacak 'Çiçek Taksi' itirafı Televizyon klasikleri arasında yerini alan 'Çiçek Taksi' dizisinde "Nuray" adında bir polis memurunu canlandıran oyuncu Gül Gölge, yıllar sonra çok konuşulacak bir itirafta bulundu.
Yıllar sonra gelen itiraf Elif'i şoke etti! Üvey annesi, gerçekleri anlattıktan sonra, doğduğu zaman hastane tarafından düzenlenen Doğum Künyesi'ni de sakladığını söyledi.
Özge Ulusoy bu kez estetiği kabul etti Pandemi döneminde bile estetik sevdasından vazgeçmeyen Özge Ulusoy, geçtiğimiz gün dudaklarına dolgu yaptırmıştı.