itiraf


Şükran Ovalı'dan evliliğiyle ilgili flaş itiraf
Şükran Ovalı'dan evliliğiyle ilgili flaş itiraf Kanal D’deki ‘Yargı’da "Savcı Derya"yı canlandıran Şükran Ovalı, verdiği röportajda konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Tuğba Altıntop'tan itiraf: "Boşanabilmek için çocuklarımın velayetini verdim"
Tuğba Altıntop'tan itiraf: "Boşanabilmek için çocuklarımın velayetini verdim" Bir dönem Rafet El Roman ile evli olan ve iki kızı bulunan Tuğba Altıntop, o dönem magazin dünyasında büyük yankı uyandıran boşanma süreçleri hakkında konuştu.
Alina Boz'dan itiraf: "Kendimi kaybediyorum"
Alina Boz'dan itiraf: "Kendimi kaybediyorum" Mithat Can Özer ile aşk yaşayan 23 yaşındaki oyuncu Alina Boz, samimi açıklamalarda bulundu. Hakkında bilinmeyenleri anlatan Boz, bir itirafta da bulundu.
Gönül Yazar'dan acı itiraf: "Yapayalnızım"
Gönül Yazar'dan acı itiraf: "Yapayalnızım" Türk Sanat Müziği'nin usta sesi, ünlü assolist Gönül Yazar, acı bir itirafta bulundu.
Kıvanç Tatlıtuğ: "Baba olunca kaygılarım azaldı"
Kıvanç Tatlıtuğ: "Baba olunca kaygılarım azaldı" Oğlu Kurt Efe'yi kucağına alan Kıvanç Tatlıtuğ babalığın tadını çıkarıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, baba olunca kaygılarından kurtulduğunu söyledi.
Şarkıcı Aynur Aydın'dan çıplak fotoğraf itirafı!
Şarkıcı Aynur Aydın'dan çıplak fotoğraf itirafı! Şarkıcı Aynur Aydın, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu.
Seyhan Soylu: "Evli olmasa Cübbeli Ahmet'i isterdim"
Seyhan Soylu: "Evli olmasa Cübbeli Ahmet'i isterdim" Gökay Kalaycıoğlu'nun sunduğu 'Haberbahane' programına konuk olan Seyhan Soylu, çarpıcı itirafıyla şaşırttı.