itiraf


Seda Bakan'dan evlilik hayatına dair sarsıcı itiraf: "Çok şey değişti"
Seda Bakan'dan evlilik hayatına dair sarsıcı itiraf: "Çok şey değişti" 2014'te Ali Erel ile evlenen, Leyla ve Ela adında iki kızı olan Seda Bakan, çocuklarıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu; "Anne olduktan sonra hayatım çok değişti.
Dilan Çiçek Deniz: "Paşa gönlüm istedi estetik oldum"
Dilan Çiçek Deniz: "Paşa gönlüm istedi estetik oldum" Yüzündeki değişimle çok konuşulan ve "Estetik yaptırmadım" diyen güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, "Paşa gönlüm istedi estetik oldum" diyerek ilk kez itiraf etti.
Annesinin itirafı 30 milyonluk mirasa ortak etti!
Annesinin itirafı 30 milyonluk mirasa ortak etti! Annesinin itirafı ile gerçek babasının Mustafa Yemen olduğunu öğrenen Serpil Yılmaz dava açtı. Yemen’in nüfusuna geçirilen genç kadın, babasından kalan 30 milyonluk mirasa da ortak oldu.
Gülben Ergen gözyaşlarıyla itiraf etti! Büyük acı
Gülben Ergen gözyaşlarıyla itiraf etti! Büyük acı "Katarsis" programına konuk olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen hayatı boyunca karşılaştığı zorlukları anlattı.
Nurgül Yeşilçay: "Yağlı saçla gezmeyi seviyorum"
Nurgül Yeşilçay: "Yağlı saçla gezmeyi seviyorum" Kıvırcık saçları sorulan Nurgül Yeşilçay'dan şaşırtıcı bir itiraf geldi.
Aydan Şener'den yıllar sonra ihanet itirafı!
Aydan Şener'den yıllar sonra ihanet itirafı! Reşat Nuri Güntekin'in 'Çalıkuşu' romanından 1986 yılında uyarlanan ve Kenan Kalav ile başrolünü paylaştığı 'Çalıkuşu' dizisiyle hafızalarda yer eden, Aydan Şener, geçtiğimiz ekim ayında 'Müjgan' karakteriyle Kanal D dizisi 'Üç Kız Kardeş'e dahil oldu.
Neslim Güngen eşi tarafından aldatıldığını ağlayarak itiraf etti
Neslim Güngen eşi tarafından aldatıldığını ağlayarak itiraf etti Ünlü sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen, eşi tarafından aldatıldığını itiraf etti ve o anları ağlayarak anlattı.