itiraz


Polat çiftinin avukatından flaş itiraz
Polat çiftinin avukatından flaş itiraz Dilan ve Engin Polat'ın avukatı sulh ceza hakimliğine başvurarak Polat çiftinin tutukluluklarına itiraz etti.
Polat soruşturmasında 4 şüphelinin serbest bırakılmasına itiraz reddedildi
Polat soruşturmasında 4 şüphelinin serbest bırakılmasına itiraz reddedildi Dilan ve Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 12 kişinin ardından 2 kişi daha tutuklanarak Silivri'deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.
Polat soruşturmasında 4 şüphelinin serbest bırakılmasına savcılıktan itiraz
Polat soruşturmasında 4 şüphelinin serbest bırakılmasına savcılıktan itiraz Dilan ve Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 12 kişinin ardından 2 kişi daha tutuklanarak Silivri'deki Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderilmişti.
Hande Baladın'ı tehdit eden sanığın hapis talebi reddedildi
Hande Baladın'ı tehdit eden sanığın hapis talebi reddedildi Sosyal medya hesabı üzerinden milli voleybolcu Hande Baladın'a "Spor kulübüne giderken arabanı tararım, yüzüne asit atacağım" şeklinde tehdit mesajları gönderdiği iddiasıyla 8 yıl 9 aya kadar hapsi istenen Mustafa Neşeli'nin tahliyesine yapılan itiraz reddedildi.
"Kızılcık Şerbeti"nin RTÜK cezası iptal edildi
"Kızılcık Şerbeti"nin RTÜK cezası iptal edildi Geçen sezon 5 kez yayın durdurma cezası alan Show TV’nin fenomen dizisi "Kızılcık Şerbeti"nin kalan cezasını Ankara 22. İdare Mahkemesi ağır bularak iptal etti.
Kevin Costner'ın eşinden 129 bin dolarlık nafakaya itiraz!
Kevin Costner'ın eşinden 129 bin dolarlık nafakaya itiraz! Kevin Costner’ın görüşmediği eşi Christine Baumgartner, hakimin ayda 129 bin dolar nafakaya karar vermesi üzerine bu miktarın artırılmasını istediğini ifade etti.
SEVİM ALAN KAZANDI NİHAT DOĞAN İTİRAZ ETTİ
SEVİM ALAN KAZANDI NİHAT DOĞAN İTİRAZ ETTİ Bir dönem iş ortaklığı yapan Sevim Alan ve Nihat Doğan arasında sular bir türlü durulmuyor.