İzmir


Yağmur Ayaz, Karadağlı oluyor
Yağmur Ayaz, Karadağlı oluyor Ünlü model Yağmur Ayaz, kariyerinde yeni bir döneme adım atıyor.
İzmir'de kaçak sigara operasyonu
İzmir'de kaçak sigara operasyonu İzmir'in Torbalı ilçesinde, 1 depo ve 2 araçta yapılan aramada piyasa değeri 9 milyon 200 bin TL olan içi doldurulmuş 3 milyon 872 bin 400 makaron ele geçirildi.
Diyarbakır ve İzmir’de dolandırıcılara ‘makyaj’ operasyonu!
Diyarbakır ve İzmir’de dolandırıcılara ‘makyaj’ operasyonu! Diyarbakır ve İzmir’de vatandaşları, kurdukları sahte internet sitesi ve çağrı merkezi üzerinden, 'arkadaşlık' ve 'evlilik' gibi vaatlerle dolandıranlara yönelik düzenlenen 'Makyaj' operasyonunda 8 kişi gözaltına alınıp, tutuklandı.
Meteoroloji'den 'kuvvetli fırtına' uyarısı!
Meteoroloji'den 'kuvvetli fırtına' uyarısı! Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarın için kuvvetli fırtına uyarısı yaparak, olası olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini bildirdi.
Barış Manço'nun büstü açıldı! Vatandaşlardan yoğun ilgi
Barış Manço'nun büstü açıldı! Vatandaşlardan yoğun ilgi Anadolu rock müziğinin öncülerinden, duayen besteci, söz yazarı, televizyon programcısı, Türkiye’nin kültür ve sanat elçisi Barış Manço; doğumunun 80. yılı ve Cumhuriyet’in 100. kuruluş yıl dönümünde İzmir Karşıyaka’da ölümsüzleşti.
Hadise İzmir konserinde alkış topladı
Hadise İzmir konserinde alkış topladı Popçu Hadise önceki akşam binlerce İzmirliye ev sahipliği yapan Live from Fest'in kapanışında sahne aldı.
Özgür Özel'e İzmir'de yoğun ilgi
Özgür Özel'e İzmir'de yoğun ilgi CHP Genel Başkanlığına seçilen Özgür Özel memleketi Manisa'daki programı öncesi İzmir’e geldi. Havalimanında davul, zurna ve meşalelerle karşılanan Özel, buradan da kara yoluyla Manisa’ya hareket etti.