İzmir


İzmir'in tanınmış Kırçiçeği Restoranları'na büyük şok! Alacaklıların yapmış olduğu başvuru üzerine Bölge Adliye Mahkemesi 17. Hukuk Dairesi, Kırçiçeği Restoranları ile ilgili konkordato ve borçların yapılandırılması kararını kaldırdı.
Oğuzhan Koç İzmir'de konser verdi Oğuzhan Koç İzmir'de verdiği akustik konserle sevenleriyle buluştu.
Özilhan çifti leyleği havada gördü İş insanı İzzet Özilhan ile bir dönemin ünlü dizi oyuncusu eşi Yasemin Özilhan leyleği havada görenlerden.
Film gibi dava mutlu bitti! İzmir'de maddi imkansızlıklarla yaşayan evli iki çocuk annesi Berrin Aşık'ın gerçek babasının DNA testine göre yüzde 99.99 gayrimenkul zengini ve daha önce oto servisi işletmeciliği yapan Bükcüoğlu olduğu belirlendi.
İzmir'de suya 2 ayda üçüncü zam Türkiye'nin en pahalı içme suyunu kullanan İzmirlilere İZSU’dan bir kötü haber daha geldi.
Hayırseverin villasını 'Aşevi yapacağız' diyerek sattılar Emekli albay Halil Gelendost, villasını aşevi yaptırmak için sattı. Parayı alan müteahhit Lütfü Yeşilsakız, aşevi yaptırmadı. Zaman içinde hem Gelendost hem de Yeşilsakız öldü, para buhar oldu.
Buray, Ameliya'nın hayalini gerçekleştirdi Buray, kendisiyle şarkı söylemek isteyen 11 yaşındaki görme engelli Ameliya'nın hayaline kayıtsız kalmadı.