İzmir


Ege'de artçı sarsıntı fırtınası sürüyor
Ege'de artçı sarsıntı fırtınası sürüyor Geçtiğimiz perşembe akşamı 03.29'da İzmir'de meydana gelen ve büyük korkuya neden olan Buca merkezli 4.9 büyüklüğündeki depremin artçı sarsıntıları sürüyor.
Tiktok tutkunu annenin akıl sağlığı araştırılacak
Tiktok tutkunu annenin akıl sağlığı araştırılacak İzmir’de yaşayan Ferit K. boşanma davası açtığı 41 yaşındaki 15 yıllık eşi Burcu K.’nın Tiktok’ta çok fazla vakit geçirdiği gerekçesiyle 8 ve 13 yaşındaki kızlarının velayetini almıştı.
İzmir depremi sonrası Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'dan kritik uyarı!
İzmir depremi sonrası Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'dan kritik uyarı! Jeofizik yüksek mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, İzmir Buca'daki deprem sonrası ciddi uyarılarda bulundu: "Karşıyaka-Çiğli tetikte olması gereken yerlerdir. Bayraklı ve Bornova Ovası'ndaki yapılaşma durdurulmalı."
İzmir'de 4,9 büyüklüğünde deprem
İzmir'de 4,9 büyüklüğünde deprem İzmir'in Buca ilçesinde 4,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde bir cami minaresi yıkılırken, panikle atlayan 2 kişi yaralandı.
Ekipler 10 aylık bebek için seferber oldu!
Ekipler 10 aylık bebek için seferber oldu! İzmir Tire'de, polis ve itfaiye ekipleri otomobilde mahsur kalan 10 aylık Zeynep bebek için seferber oldu.
Derya Uluğ İzmir'de konser verdi
Derya Uluğ İzmir'de konser verdi Cumhuriyetin ilanının 99'uncu yılı İzmir Bornova'da düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
Gülben Ergen sahnelerde fırtına gibi esiyor
Gülben Ergen sahnelerde fırtına gibi esiyor Gülben Ergen 29 Ekim Cumhuriyet Bayram ilk önce İzmir'de ardından da İstanbul'da sahneye çıktı.