İzmir


Fulya Zenginer'in altın günleri Bir süredir ekrandan uzak olan oyuncu Fulya Zenginer, yaz sezonunu açtı.
HDP binasında silahlı saldırı düzenleyen şüpheli tutuklandı İzmir'in Konak ilçesindeki HDP İl Başkanlığı'na giren ve parti çalışanı Deniz Poyraz’ı öldüren saldırgan O.G. sabah saatlerinde sevk edildiği adliyede mahkeme tarafından tutuklandı. Saldırganın binaya girerken yanında taşıdığı çantasında bıçak ve bir miktar para olduğu öğrenildi.
HDP İzmir İl Başkanlığı'nın bulunduğu binada silah sesleri yükseldi! İzmir'de HDP il başkanlığı binasına girerek bir görevliyi silahla öldüren kişi gözaltına alındı. HDP'den yapılan açıklamada, Deniz Poyraz isimli parti çalışanının hayatını kaybettiği belirtildi. Valilik de konuyla ilgili açıklama yaptı.
İstanbul’da konut kiraları bir yılda yüzde 35,7 arttı! Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi'nin (BETAM) sahibinden.com'un veri havuzunu kullanarak yaptığı hesaplamaya göre İstanbul'da mayısta yıllık kira artış oranı yüzde 35,7 oldu.
Hakkında suç duyurusunda bulunulan Aras Bulut İynemli'den açıklama Aras Bulut İynemli'nin bağlı olduğu menajerlik şirketi İzmir'in Karaburun İlçesi'nde satın aldıkları, birinci derece doğal SİT alanında bulunan tarlaya inşaat yapılmak istendiği iddiaları hakkında açıklama yaptı.
Millet bahçeleri bakanlık bütçesini beşe katladı Bütçesi 3.3 milyar lira olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı millet bahçeleri için 16 milyar lira ayırdı. Rakam neredeyse bakanlık bütçesinin 5 katını buluyor.
Kendisiyle aynı kıza aşık olan arkadaşını öldürdü İzmir'in Buca ilçesinde, beyaz eşya bakım ve teknik servis işleri ile uğraşan Deniz Özel, kuaförlük yapan Salih Can Çetin (22) isimli arkadaşını aynı kıza aşık olma meselesi yüzünden çıkan tartışmada bıçakladı.