İzmir


Onur Çam trafik kazasında hayatını kaybetti
Onur Çam trafik kazasında hayatını kaybetti İzmir'in Narlıdere ilçesinde bisikletiyle kamyona arkadan çarpan spor fotoğrafçısı Onur Çam yaşamını yitirdi.
Göçükte bulduğu ziynet eşyası ve paraları polise teslim etti
Göçükte bulduğu ziynet eşyası ve paraları polise teslim etti Asrın felaketinin vurduğu Adıyaman’daki arama-kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarına Siirt’ten gönüllü olarak katılan kepçe operatörü Bülent Dayan (42), iki enkazda bulduğu 800 bin TL’lik ziynet eşyası ile 52 bin TL’yi polise teslim etti.
İzmir'de 4.1 büyüklüğünde deprem
İzmir'de 4.1 büyüklüğünde deprem İzmir Körfezi’nde, Foça açıkları olan 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İzmir’in yanı sıra Manisa’da da hissedilen deprem, kısa süreli paniğe yol açtı.
Naci Görür İstanbul, Adana ve Kıbrıs'ın ardından şimdi de İzmir'i uyarıyor
Naci Görür İstanbul, Adana ve Kıbrıs'ın ardından şimdi de İzmir'i uyarıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Afet Planı Deprem Hazırlık ve Dirençlilik Çalışmaları Bilgilendirme Toplantısı düzenledi. Son dönemde tüm televizyon kanallarında konuşma yapan Prof. Dr. Naci Görür, bu toplantıda da açıklamalarda bulundu.
'Bir Kira Bir Yuva' hareketine ünlü isimlerden tam destek
'Bir Kira Bir Yuva' hareketine ünlü isimlerden tam destek Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından yaralar sarılmaya çalışılıyor.
İki kızıyla enkaz altında kalan anneden ders gibi sözler
İki kızıyla enkaz altında kalan anneden ders gibi sözler Kahramanmaraş merkezli ilk depremin ardından Malatya'daki evlerinden çıkıp, kimliklerini ve kalın kıyafetlerini almak için tekrar içeri giren Zarife Yavuz (50) ile 2 kızı, ikinci depremde 4 katlı binanın enkazında kaldı.
İzmir'de miras kavgası cinayetle bitti!
İzmir'de miras kavgası cinayetle bitti! İzmir'in Gaziemir ilçesinde Ümit Ölmez (32), 'miras' anlaşmazlığı nedeniyle çıkan tartışmada, yeğeni B.Ö. (18) tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürüldü.