İzmir


İzmir’de büfeye silahlı saldırı İzmir Tire'de bir büfeye kimliği belirsiz kişilerce gerçekleştirilen silahlı saldırıda Sezgin Mertol (36) yaşamını yitirirken, büfede bulunan S.U ise yaralandı
Sinan Özen'in kızı Neva’nın umudu İzmir’de Bağırsak rahatsızlığı nedeniyle birçok kez ameliyat geçiren şarkıcı Sinan Özen'in 10 aylık kızı Neva, İzmir'e getirilecek.
Şehir hastanesi şehir efsanesi oldu Temeli 2014’te atılan ve 30 ayda açılacağı söylenen İzmir Şehir Hastanesi halen tamamlanmadı. Açılışı 5 kez ertelenen hastane projesi, AKP’nin öne çıkardığı yerel seçim vaatleri arasındaydı…
Kötü kaderi Fulya'nın peşini bırakmadı İzmir Karabağlar'da bir pastanede çalışan 35 yaşındaki Fulya Öztürk'ün, eski eşi Hasan Ozan Baştosun tarafından işyerinde öldürülmesinin ardından, acı bir detay ortaya çıktı.
WhatsApp mesajıyla gelen cinayet! İzmir'de, pastanede çalışan 35 yaşındaki bir çocuk annesi Fulya Öztürk'ün, boşandığı eşi Hasan Ozan Baştosun tarafından öldürüldüğü cinayetin detayı ortaya çıktı.
İzmir'in en işlek caddesinde akıl almaz olay! İzmir’in Karabağlar ilçesinde bir pastanede çalışan 35 yaşındaki Fulya Öztürk, eski eşi Hasan Ozan Baştosun tarafından iş yerinde dün tabancayla vurularak öldürüldü. Olayın ardından silahıyla birlikte yakalanan zanlının, cinayeti kıskançlık yüzünden işlediği öğrenildi.
İkiz katillerin sicili bozuk çıktı İzmir'in Narlıdere ilçesinde kır düğün salonu işleten 54 yaşındaki Muzaffer Can'ı silahla ağır yaralayıp, 27 yaşındaki oğlu Süleyman Fırat Can'ı da öldüren ikiz katiller Harun ile Hakan İvgin'in (35) daha önce teminatla serbest kaldıkları ortaya çıktı.