İzzet Antebi


İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkı hızlı ilerliyor
İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkı hızlı ilerliyor Tuvana Türkay, önceki akşam sevgilisi İzzet Antebi’nin anne ve babasıyla buluştu. Güzel oyuncunun, sosyetik aileyle kaynaşması “Yakında evlilik var” yorumları yaptırdı.
Adı art arda aşk dedikodularına karışan Çağla Şıkel sonunda patladı!
Adı art arda aşk dedikodularına karışan Çağla Şıkel sonunda patladı! Çağla Şıkel, oğulları ile Etiler'deki bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
İzzet Antebi'nin gergin gecesi
İzzet Antebi'nin gergin gecesi Tuvana Türkay-İzzet Antebi çifti, önceki gün Yeniköy'de gece yürüyüşüne çıktı.
Pınar Eliçe: "Çağla Şıkel yanlış anlaşılmaya hep müsait ve açık hedef"
Pınar Eliçe: "Çağla Şıkel yanlış anlaşılmaya hep müsait ve açık hedef" Pınar Eliçe, "Beyaz Magazin" programında adı sürekli aşk dedikodularına karışan Çağla Şıkel hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Didem Sarı eski eşi İzzet Antebi'ye isyan etti!
Didem Sarı eski eşi İzzet Antebi'ye isyan etti! 12 yıllık evliliklerini Mayıs ayında bitiren Didem Sarı ve İzzet Antebi arasında sular durulmuyor.
Alişan'dan bomba Çağla Şıkel yorumu!
Alişan'dan bomba Çağla Şıkel yorumu! Alişan, Didem Sarı'nın, eski eşi İzzet Antebi ve yakın arkadaşı Çağla Şıkel'in yazışmalarını ifşa etmesi hakkında bomba bir yorumda bulundu.
Didem Sarı'dan kafa karıştıran hamle!
Didem Sarı'dan kafa karıştıran hamle! Sosyetik İzzet Antebi'nin eski eşi Didem Sarı'nın cinayet suçundan cezaevinde yatmış olan evli Kayacan Akarsu'yla aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı...