İzzet Antebi


İzzet Antebi ayrılık haberleriyle ilgili sessizliğini bozdu
İzzet Antebi ayrılık haberleriyle ilgili sessizliğini bozdu Tuvana Türkay, geçtiğimiz yıl iş insanı İzzet Antebi ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkilinin ayrıldığı söyleniyordu...
Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı rezaletle bitti!
Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı rezaletle bitti! Tuvana Türkay ile İzzet Antebi aşkı skanlla sona erdi... Güzel oyuncu ile sosyetik iş insanı, geçtiğimiz Mart'tan beri beraberdi.
Didem Sarı ve Kayacan Akarsu'nun aşkı 'şiddetli' bitti!
Didem Sarı ve Kayacan Akarsu'nun aşkı 'şiddetli' bitti! Didem Sarı'nın boşandıktan sonra aşk yaşadığı Kayacan Akarsu ile yollarını ayırdı.
Tuvana Türkay panikleyerek Boğaz'ın serin sularına atladı!
Tuvana Türkay panikleyerek Boğaz'ın serin sularına atladı! Bir süredir sosyetik İzzet Antebi ile mutlu bir birliktelik yaşadığı bilinen oyuncu Tuvana Türkay'dan şoke eden haber...
Didem Sarı'nın sevgilisinden İzzet Antebi'ye kuaförde dayak!
Didem Sarı'nın sevgilisinden İzzet Antebi'ye kuaförde dayak! İş insanı İzzet Antebi 12 yıllık eşi Didem Sarı’dan geçen yıl boşandı. Haziranda da oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşamaya başladı.
Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı bitti mi?
Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı bitti mi? Güzel oyuncu Tuvana Türkay; uzun süredir birlikte görüntü vermediği sosyetik İzzet Antebi ile ilgili soruya yanıt verdi.
İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkı hızlı ilerliyor
İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkı hızlı ilerliyor Tuvana Türkay, önceki akşam sevgilisi İzzet Antebi’nin anne ve babasıyla buluştu. Güzel oyuncunun, sosyetik aileyle kaynaşması “Yakında evlilik var” yorumları yaptırdı.