İzzet Özilhan


Yasemin Özilhan'dan Kerem Bürsin-Hande Erçel sorusuna yanıt
Yasemin Özilhan'dan Kerem Bürsin-Hande Erçel sorusuna yanıt Bir zamanların ünlü dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, önceki gün Bebek'te görüntülendi.
Yasemin Özilhan: "Kendi çiçeğimi kendim aldım"
Yasemin Özilhan: "Kendi çiçeğimi kendim aldım" İş insanı İzzet Özilhan'ın eşi Yasemin Özilhan Bebek'te elinde beyaz zambak buketiyle yürürken objektiflere takıldı.
Yasemin Özilhan ve eşinden 'Yaza veda' pozu
Yasemin Özilhan ve eşinden 'Yaza veda' pozu Bir dönemin ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan, iş insanı eşi İzzet Özilhan ile birlikte tatilde çekilen fotoğrafını, "Yazı bitirirken..." notuyla Instagram hesabından yayınladı.
Yasemin Özilhan'dan gözleri yaşartan mesaj
Yasemin Özilhan'dan gözleri yaşartan mesaj Hayatının aşkı İzzet Özilhan ile dizi oyunculuğu yaptığı zamanlarda tanışan Yasemin Özilhan, Anadolu Grubu’nun sahibi Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan için oyunculuk kariyerini bitirerek 16 Temmuz 2011 tarihinde nikâh masasına oturmuştu.
Yasemin Özilhan: "Çantanın fiyatını kasada öğrenince utandım!"
Yasemin Özilhan: "Çantanın fiyatını kasada öğrenince utandım!" İş insanı İzzet Özilhan ile mutlu bir evlilik sürdüren eski dizi yıldızı Yasemin Özilhan, şu sıralar ailesi ile birlikte tatil yapıyor. 36 yaşındaki sosyetik güzel, konuk olduğu programda, hakkında merak edilenleri anlattı.
Yasemin Özilhan tam 2 milyon lira kazandı
Yasemin Özilhan tam 2 milyon lira kazandı Bir zamanların ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan, bugünlerde 6 ayrı firmanın yüzü… Instagram'da 1.4 milyon takipçisi olan sosyetik güzelin bu markalardan toplamda 2 milyona yakın para kazandığı konuşuluyor.
Yasemin Özilhan lüksün keyfini sürüyor
Yasemin Özilhan lüksün keyfini sürüyor Yasemin Özilhan, bayram tatilini Göcek'te değerlendiriyor. Ünlü oyuncu, önceki gün denize girerken objektiflere takıldı.