İzzet Özilhan


Yasemin Özilhan 'geldiği yeri' unutmadı
Yasemin Özilhan 'geldiği yeri' unutmadı Son dönemde lüks hayatıyla gündem olan Yasemin Özilhan, önceki gün çocukluğunun geçtiği Avşa Adası’na gitti.
Yasemin Özilhan'ın davetlere kiralık elbiselerle katıldığı ortaya çıktı
Yasemin Özilhan'ın davetlere kiralık elbiselerle katıldığı ortaya çıktı Şıklığıyla dikkatleri üzerinde toplayan bir dönemin ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan'dan konuşulacak atak...
Servet sahibi isimlerin milyonluk evlerini lağım basabilir!
Servet sahibi isimlerin milyonluk evlerini lağım basabilir! Alaçatı Port'la ilgili şimdi de akıllara durgunluk veren bir gerçek ortaya çıktı.
Yasemin Özilhan: "Aşk ilişkinin yakıtıdır"
Yasemin Özilhan: "Aşk ilişkinin yakıtıdır" Eski dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, moralinin düşük olduğu zamanlarda Yeşilçam filmleri izleyerek neşelendiğini belirtti.
Özilhan çifti leyleği havada gördü
Özilhan çifti leyleği havada gördü İş insanı İzzet Özilhan ile bir dönemin ünlü dizi oyuncusu eşi Yasemin Özilhan leyleği havada görenlerden.
Özilhan çifti sosyal medyada kural bozdu
Özilhan çifti sosyal medyada kural bozdu Şık giyimiyle dikkatleri üzerinde toplayan bir dönemin ünlü dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, 14 Şubat'ta aşka geldi.
Yasemin Özilhan'dan Kerem Bürsin-Hande Erçel sorusuna yanıt
Yasemin Özilhan'dan Kerem Bürsin-Hande Erçel sorusuna yanıt Bir zamanların ünlü dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, önceki gün Bebek'te görüntülendi.