Jennifer Lopez


Gonca Vuslateri: "Eski bilete piyango vurmaz!" Oyuncu Gonva Vuslateri'nin geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları yaşayan eski aşkı Hakan Altun'u arayarak, "Geçmiş olsun" dileklerini ilettiği öne sürülmüştü...
Jennifer Lopez ve Ben Affleck yeniden birlikte Jennifer Lopez, nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldı. Eski aşkı Ben Affleck'e dönüş yaptı. 51 yaşındaki iki çocuk annesi Jennifer Lopez ile 48 yaşındaki üç çocuk babası Ben Affleck, birlikte çıktıkları Montana tatilinde görüntülendi.
Ben Affleck ve Jennifer Lopez yeniden görüşüyor Geçtiğimiz günlerde Alex Rodriguez ile ilişkisini bitiren Jennifer Lopez eski aşkı Ben Affleck ile yeniden görüşmeye başladı.
Jennifer Lopez - Alex Rodriguez ayrılığında şok iddia Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile iki yıl önce nişan yüzüğü taktığı Alex Rodriguez, ilişkilerini yaptıkları ortak açıklama bitirdiklerini duyurmuştu. İkili, arkadaş kalırken birbirlerine mutluluklar diledi.
Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez kesin olarak ayrıldı Nişanlanan ve evlilik kararı almalarıyla sevenlerini heyecanlandıran Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, pandemi nedeniyle düğünü ileri bir tarihe attı ancak ilişkilerindeki kara bulutlar bir an olsun dağılmadı.
Jennifer Lopez'in 20 yıl sonra açıkladığı gerçek! Gösteri dünyasının önde gelen isimlerinden Jennifer Lopez, 20 yıl sonra kendisine J.Lo takma adını kimin verdiğini açıkladı.
Jennifer Lopez ilgili bilinmeyen gerçek ortaya çıktı! Geçen ay Jennifer Lopez ile nişanlısı Alex Rodriguez’in ayrıldığı iddia edilmişti.