Jennifer Lopez


Jennifer Lopez'den herkesi şaşırtan Shakira açıklaması
Jennifer Lopez'den herkesi şaşırtan Shakira açıklaması Jennifer Lopez'in 2020 yılında Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile birlikte sahne aldığı "Super Bowl" devre arası şovunun konu edinildiği "Halftime" belgeseli yayınlandı.
MTV ödül gecesinde şıklık yarışı yaşandı
MTV ödül gecesinde şıklık yarışı yaşandı Televizyon kanalı MTV'nin her yıl düzenlediği Sinema ve Televizyon Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Törene şık elbiseleriyle Jennifer Lopez ve Vanessa Hudgens damga vururken Örümcek Adam ve Loki'ye ise adeta ödül yağdı.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck tarzlarıyla ilgi odağı oldu
Jennifer Lopez ve Ben Affleck tarzlarıyla ilgi odağı oldu Ben Affleck ve Jennifer Lopez, önceki gün Los Angeles’ta görüntülendi.
Ben Affleck'in başına bela olan 'flört' uygulaması!
Ben Affleck'in başına bela olan 'flört' uygulaması! Dünyaca ünlü aktör Ben Affleck'in başı son günlerde flört uygulaması Raya yüzünden dertte. Jennifer Lopez ile yeniden nişanlanma haberlerinden kısa bir süre sonra ünlü aktörün, uygulamadaki hareketleri gündemde.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck ikinci kez nişanlandı
Jennifer Lopez ve Ben Affleck ikinci kez nişanlandı Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ve oyuncu Ben Affleck, 20 yıl aradan sonra tekrar nişanlandıklarını duyurdular.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck liseli aşıklar gibi
Jennifer Lopez ve Ben Affleck liseli aşıklar gibi ABD'li dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ben Affleck, önceki gün İspanya’da görüntülendi.
Hadise sinema salonu kapattı!
Hadise sinema salonu kapattı! Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi alan Hadise, Jennifer Lopez'in oynadığı 'Evlen Benimle' adlı filmi izlemek için sinema salonu kapattı.