Jennifer Lopez


Jennifer Lopez'in sosyal medya muamması
Jennifer Lopez'in sosyal medya muamması Jennifer Lopez'in sosyal medya hesapları gizemli bir hale büründü. Lopez, tüm sosyal ağlardaki profil fotoğraflarını siyah bir kapakla değiştirirken Instagram'daki paylaşımlarını da sildi.
Derin Mermerci çantalarıyla gündem yarattı
Derin Mermerci çantalarıyla gündem yarattı Lüks tüketim denilince akla gelen ilk markalardan olan Hermes, çantalarıyla adeta bir gelir kapısı haline geldi.
Jennifer Lopez, Jennifer Garner'ın kulaklarını çınlattı
Jennifer Lopez, Jennifer Garner'ın kulaklarını çınlattı Jennifer Lopez verdiği son röportajında eşi Ben Affleck'in eski eşi Jennifer Garner'ın kulaklarını çınlattı.
Ben Affleck 3 ayda çöktü!
Ben Affleck 3 ayda çöktü! 20 yıl sonra evlenen Jennifer Lopez ile Ben Affleck çiftinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Ben Affleck'in kameralara takılan son görüntüsü ‘mutsuzluk' iddialarını doğrular nitelikte oldu.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten üzücü haber
Jennifer Lopez ve Ben Affleck'ten üzücü haber Bir dönemin efsane çifti Jennifer Lopez ile Ben Affleck, 2002'de nişanlanıp 2004'te ayrılmıştı.
Jennifer Lopez telli duvaklı gelin oldu
Jennifer Lopez telli duvaklı gelin oldu Geçtiğimiz ay Las Vegas'ta nikah masasına oturan Jennifer Lopez-Ben Affleck çifti, ünlü aktörün Georgia'da bulunan malikanesinde aile fertleri ve yakın arkadaşlarının huzurunda evlilik yeminlerini tekrarladı.
Ben Affleck düğüne eski eşini de çağırdı!
Ben Affleck düğüne eski eşini de çağırdı! Geçtiğimiz ay Las Vegas'ta nikah masasına oturan Jennifer Lopez ile Ben Affleck'in düğünü, ünlü aktörün annesinin geçirdiği kaza nedeniyle hastanede başladı.