Jennifer Lopez


Jennifer Lopez’in ilk eşinden olay sözler: "O kadının mutlu olmasına imkan yok"
Jennifer Lopez’in ilk eşinden olay sözler: "O kadının mutlu olmasına imkan yok" Geçtiğimiz günlerde nişanlısı Ben Affleck'le evlenen pop yıldızı Jennifer Lopez'in ilk eşi Ojani Noa'nın yaptığı açıklamalar ses getireceğe benziyor.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck Las Vegas'ta evlendi
Jennifer Lopez ve Ben Affleck Las Vegas'ta evlendi Jennifer Lopez, "Hayatımızın en güzel gecesi" sözleriyle evlilik haberini doğruladı.
Ben Affleck'in 10 yaşındaki oğlu 230 bin dolarlık araçla kaza yaptı
Ben Affleck'in 10 yaşındaki oğlu 230 bin dolarlık araçla kaza yaptı Jennifer Lopez ile nişanlanan Ben Affleck'in eski eşinden olan 10 yaşındaki oğlu Samuel, 230 bin dolarlık araçla kaza yaptı.
Jennifer Lopez ve kızı 36 milyon dolar bağış topladı
Jennifer Lopez ve kızı 36 milyon dolar bağış topladı Latin şarkıcı Jennifer Lopez, geçtiğimiz yıl Super Bowl devre arasında beraber performans sergilediği kızı Emme'yi tekrar sahneye çağırdı.
Jennifer Lopez'den herkesi şaşırtan Shakira açıklaması
Jennifer Lopez'den herkesi şaşırtan Shakira açıklaması Jennifer Lopez'in 2020 yılında Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile birlikte sahne aldığı "Super Bowl" devre arası şovunun konu edinildiği "Halftime" belgeseli yayınlandı.
MTV ödül gecesinde şıklık yarışı yaşandı
MTV ödül gecesinde şıklık yarışı yaşandı Televizyon kanalı MTV'nin her yıl düzenlediği Sinema ve Televizyon Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Törene şık elbiseleriyle Jennifer Lopez ve Vanessa Hudgens damga vururken Örümcek Adam ve Loki'ye ise adeta ödül yağdı.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck tarzlarıyla ilgi odağı oldu
Jennifer Lopez ve Ben Affleck tarzlarıyla ilgi odağı oldu Ben Affleck ve Jennifer Lopez, önceki gün Los Angeles’ta görüntülendi.