Kaan Demirağ


Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ'dan maskeli yıldönümü kutlaması
Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ'dan maskeli yıldönümü kutlaması Geçtiğimiz aylarda oğlu Cem'i kucağına alan Aslışah Alkoçlar iş adamı eşi Kaan Demirağ'la evlilik yıl dönümünü kutladı.
Aslışah Alkoçlar'dan 'Bebek kime benziyor?' sorusuna yanıt
Aslışah Alkoçlar'dan 'Bebek kime benziyor?' sorusuna yanıt Geçtiğimiz Eylül ayında ilk çocukları Cem'i kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşayan Aslışah Alkoçlar-Kaan Demirağ çifti, önceki gün Bebek'te görüntülendi.
Aslışah Alkoçlar 'annelik dersleri' verdi
Aslışah Alkoçlar 'annelik dersleri' verdi Günde 4 litre su içip dereotu yiyen sosyetik güzel, “Hamur işinden uzak durun” dedi.
Aslışah Alkoçlar flaş kararıyla şoke etti!
Aslışah Alkoçlar flaş kararıyla şoke etti! Sosyal medyada reklam yapanları, “Link görmekten öğhhhh geldi. Herkes Infulencer olmuş” diye eleştiren Aslışah Alkoçlar, ‘U’ dönüşü yaptı. Sosyetik güzel de reklamlara başladı.
Anne olan Aslışah Alkoçlar'dan yeni paylaşım!
Anne olan Aslışah Alkoçlar'dan yeni paylaşım! Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in 28 yaşındaki torunu Aslışah Alkoçlar ile iş insanı Kaan Demirağ, Şubat ayında dünyaevine girmişti.
Aslışah Alkoçlar anne oldu
Aslışah Alkoçlar anne oldu İş insanı Kaan Demirağ ile evli olan Aslışah Alkoçlar, ilk kez annelik heyecanı yaşadı. Erkek bebekleri dünyaya gelen çift, oğullarına Cem adını verdi.
9 aylık hamile olan Aslışah Alkoçlar'dan son hamilelik paylaşımı
9 aylık hamile olan Aslışah Alkoçlar'dan son hamilelik paylaşımı İş insanı Kaan Demirağ ile nikah masasına oturan Aslışah Alkoçlar'ın ilk bebeğini kucağına alması için artık sayılı günleri kaldı. Erkek bebek bekleyen ve 9 aylık hamile olan Alkoçlar'dan yeni fotoğraf geldi.