Kaan Demirağ


Aslışah Alkoçlar: "Gerçek aşk Kaan'mış" Bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.
Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ nişanlandı Bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Çift, aile arasında yapılan sade bir tören ile nişanlandı.
Aslışah Alkoçlar'ın hayalleri gerçek oluyor HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın da bulunduğu HD Group'un patronu nişanlısı Kaan Demirağ'la sarmaş dolaş pozlarını Instagram hesabından yayınlayan Aslışah Alkoçlar'ın hayalleri gerçeğe dönüşecek.
Aslışah Alkoçlar milyonluk tektaşını muhabirlerden sakladı Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin kızları Aslışah Alkoçlar 9 aydır flört ettiği, gıda sektöründe faaliyet gösteren HD Group'un veliahtı Kaan Demirağ ile 5 Şubat'ta nikâh masasına oturacak.
Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ'ın nikah tarihi belli oldu Önceki gün sevgilisi Kaan Demirağ'ın evlilik teklifine "evet" dediğini sosyal medyasından duyuran Aslışah Alkoçlar'ın nikah tarihi belli oldu.
Aslışah Alkoçlar evleneceğini müjdeledi! Bir zamanların Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın da bulunduğu HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik kararı aldı.
Aslışah Alkoçlar HD Group'un patronuyla evleniyor HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın da bulunduğu HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile Aslışah Alkoçlar evleniyor.