Kaan Demirağ


Aslışah Alkoçlar bugün gelin oluyor 2019 yılının Mart ayından bu yana flört eden ve geçtiğimiz haftalarda evlilik yolunda ilk adımı atıp nişanlanan çift, bugün bir ömür mutluluğa "Evet" diyecek.
Aslışah Alkoçlar bebek mi bekliyor? Geçtiğimiz günlerde iş insanı Kaan Demirağ ile nişanlanan sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar'ın hamile olduğu öne sürüldü.
Aslışah Alkoçlar nikah hazırlıklarına hız verdi Gelin olacağı müjdesini 23 Kasım'da verdiğim, bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, düğün hazırlıklarına başladı.
Ünlü isimler soluğu Uludağ'da aldı Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’a 2021’in ilk ciddi karı geçen çarşamba günü yağdı.
Aslışah Alkoçlar: "Gerçek aşk Kaan'mış" Bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.
Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ nişanlandı Bir zamanların Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, Nisan ayından beri aşk yaşadığı HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Çift, aile arasında yapılan sade bir tören ile nişanlandı.
Aslışah Alkoçlar'ın hayalleri gerçek oluyor HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın da bulunduğu HD Group'un patronu nişanlısı Kaan Demirağ'la sarmaş dolaş pozlarını Instagram hesabından yayınlayan Aslışah Alkoçlar'ın hayalleri gerçeğe dönüşecek.