Kaan Demirağ


Aslışah Alkoçlar'dan hamilelik iddialarını güçlendiren paylaşım Hayatını geçtiğimiz ay 37 yaşındaki iş adamı Kaan Demirağ ile birleştiren Aslışah Alkoçlar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dedikodu kazanını kaynattı.
Aslışah Alkoçlar hamile mi? 5 Şubat’ta Kaan Demirağ ile evlenen Aslışah Alkoçlar, hakkında çıkan ‘hamile’ iddiasını yalanlamıştı. Ancak Aslışah’ın önceki gün evinden yaptığı paylaşımında sehpada ‘hamilelik ve doğum’ kitabının olması dedikoduyu alevlendirdi.
Aslışah Alkoçlar'dan konuşulacak haber! Geçtiğimiz günlerde hayatını iş insanı Kaan Demirağ ile birleştiren Aslışah Alkoçlar, kendisini günlerce takip edip, sahibi olduğu spor merkezini basan hayranı Yavuz Ş.’yi affetme kararı aldı. Bu gelişme üzerine şikayet dosyası kapatıldı.
Yeni gelin Aslışah Alkoçlar: "Uzak durun bizden" Geçen hafta evlenen Aslışah Alkoçlar-Kaan Demirağ çifti, önceki gün Tarabya sahilinde görüntülendi.
Aslışah Alkoçlar gelinliğinde Hülya Koçyiğit'ten esinlenmiş 23 Kasım'da müjdelediğim gibi; Mart'tan bu yana flört eden Aslışah Alkoçlar ile Kaan Demirağ, cuma günü vuslata erdi.
Aslışah evlenir evlenmez Alkoçlar'ı sildi! Bir zamanların ünlü Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'la iş insanı Kaan Demirağ, iki gün önce sade bir tören ile evlendi.
Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ evlendi Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, iş insanı Kaan Demirağ ile dün akşam evlendi.