Kaan Tangöze


Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ın neşeli tatili
Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ın neşeli tatili Mutlu evlilikleri parmak ısırtan Tangöze ve Ural, Yalıkavak'ta objektiflere yansıdı.
Kıvılcım Ural: "Aşığım sana doyamıyorum"
Kıvılcım Ural: "Aşığım sana doyamıyorum" Kıvılcım Ural - Kaan Tangöze önceki gün aşka geldi.
Kaan Tangöze ve oğlunun alışveriş keyfi
Kaan Tangöze ve oğlunun alışveriş keyfi Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, önceki akşam Etiler'deydi. Şarkıcının yanında eski eşi Seçkin Piriler'den olan oğlu Volkan da vardı.
Seçkin Piriler eski eşi Kaan Tangöze'ye rakip olacak
Seçkin Piriler eski eşi Kaan Tangöze'ye rakip olacak 2003 yılında şarkıcılığa soyunan ancak evlendikten sonra müziği bırakan Seçkin Piriler, şarkı çıkarmaya hazırlanıyor.
Kaan Tangöze'den konser atağı
Kaan Tangöze'den konser atağı Türkiye'nin en önemli rock gruplarından Duman grubunun solisti başarılı sanatçı Kaan Tangöze'den konser atağı.
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'nin gecesi cezayla bitti
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'nin gecesi cezayla bitti Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çifti, Sevgililer Günü'nü kızları İlayda ile birlikte kutladı.
Kaan Tangöze'nin ikinci akustik solo albümü sevinci
Kaan Tangöze'nin ikinci akustik solo albümü sevinci Türk rock müziğinin başarılı temsilcilerinden Duman grubunun solisti ve birçok bilinen parçanın bestecisi ve söz yazarı olarak tanınan Kaan Tangöze ikinci solo akustik albümünü tamamladı.