Kaan Tangöze


Kaan Tangöze'den konser atağı
Kaan Tangöze'den konser atağı Türkiye'nin en önemli rock gruplarından Duman grubunun solisti başarılı sanatçı Kaan Tangöze'den konser atağı.
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'nin gecesi cezayla bitti
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'nin gecesi cezayla bitti Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çifti, Sevgililer Günü'nü kızları İlayda ile birlikte kutladı.
Kaan Tangöze'nin ikinci akustik solo albümü sevinci
Kaan Tangöze'nin ikinci akustik solo albümü sevinci Türk rock müziğinin başarılı temsilcilerinden Duman grubunun solisti ve birçok bilinen parçanın bestecisi ve söz yazarı olarak tanınan Kaan Tangöze ikinci solo akustik albümünü tamamladı.
Kıvılcım Ural: "Kaan'ın dolmasının üstüne tanımam"
Kıvılcım Ural: "Kaan'ın dolmasının üstüne tanımam" Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin şarkıcı eşi şarkıcı Kıvılcım Ural önceki gün çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Sıla'dan İlker Kaleli'ye duygulandıran teşekkür
Sıla'dan İlker Kaleli'ye duygulandıran teşekkür Ünlü şarkıcı Sıla, yeni single'ını müzikseverlerle buluşturdu. Sıla, bu süreçte kendisine destek olan oyuncu sevgilisi İlker Kaleli'ye teşekkür etti ve duygusal bir mesaj yayınladı.
Ünlü anneler sevimli kızlarıyla AVM turu yaptı
Ünlü anneler sevimli kızlarıyla AVM turu yaptı Ünlü anneler Kıvılcım Ural ve Seda Bakan; sevimli kızlarıyla AVM turu yaparken objektiflere yakalandı.
Kaan Tangöze oğlunun yaş gününe katılmadı
Kaan Tangöze oğlunun yaş gününe katılmadı Seçkin Piriler’in 2016’da boşandığı Kaan Tangöze’den Hakan ve Volkan adında iki oğlu var. Önceki gün 11 yaşına basan Hakan'ın doğum gününe Kaan Tangöze'nin katılmaması dikkat çekti.