Kaan Taşaner


Esra Bilgiç'ten çok konuşulacak haber
Esra Bilgiç'ten çok konuşulacak haber "Ramo" dizisindeki performansıyla hayranlık uyandıran güzel oyuncu Esra Bilgiç, yeni projesiyle de adından söz ettirecek.
Selin Şekerci'ye annesinden ilginç sitem
Selin Şekerci'ye annesinden ilginç sitem Başarılı oyuncu Selin Şekerci, katıldığı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Kaan Taşaner'in sürpriz aşkında her şey yolunda
Kaan Taşaner'in sürpriz aşkında her şey yolunda ‘Uyanış Büyük Selçuklu’ dizisinde ‘Markus’ karakterini canlandıran Kaan Taşaner, sevgilisi Seray Dura ile Emirgan sahilinde görüntülendi.
Kaan Taşaner - Seray Dura aşkında her şey yolunda
Kaan Taşaner - Seray Dura aşkında her şey yolunda 41 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kaan Taşaner, beş aydır beraberlik yaşadığı 25 yaşındaki Seray Dura’yla fotoğrafını Instagram hesabının ‘Hikayeler’ bölümünde yayımladı
Selin Şekerci'nin aşktan yana yüzü gülmüyor
Selin Şekerci'nin aşktan yana yüzü gülmüyor Daha önce ünlü oyuncular Kaan Taşaner ve Caner Cindoruk ile uzun süre aşk yaşayan ünlü oyuncu Selin Şekerci'nin aşktan yana şansı yok.
Kaan Taşaner aynı diziye farklı rolle geri döndü!
Kaan Taşaner aynı diziye farklı rolle geri döndü! TRT 1’in izlenme rekorları kıran dizisi “Uyanış Büyük Selçuklu”da Kaan Taşaner’in canlandırdığı Romalı komutan Markus’un ölümü, ünlü oyuncunun hayranlarını üzmüştü. Taşaner, diziye ‘Mathias’ rolüyle geri döndü.
Kaan Taşaner'den 'yaş farkı' sorusuna tepki
Kaan Taşaner'den 'yaş farkı' sorusuna tepki 41 yaşındaki oyuncu Kaan Taşaner ve 25 yaşındaki kız arkadaşı Seray Dura önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi.