Kaan Taşaner


Kaan Taşaner: "Kimseyi sınıflandırmıyorum"
Kaan Taşaner: "Kimseyi sınıflandırmıyorum" Kaan Taşaner, sevgilisi Seray Dura ile önceki gün Etiler’de görüntülendi.
Kaan Taşaner'in romantik alışverişi
Kaan Taşaner'in romantik alışverişi 42 yaşındaki oyuncu Kaan Taşaner ile kendinden 15 yaş küçük sevgilisi Seray Duru geçen gün Metropol İstanbul’daydı. Mağazaları dolaşarak alışveriş yapan ikili, ellerini bir an olsun bırakmadı. Aşıklar daha sonra akşam yemeği yedi.
Kaan Taşaner yeni saç rengiyle objektiflere yansıdı
Kaan Taşaner yeni saç rengiyle objektiflere yansıdı Kaan Taşaner ve sevgilisi Seray Dura, önceki gün Akmerkez’de objektiflere takıldı.
Kanunsuz Topraklar dizisi erken final yapıyor
Kanunsuz Topraklar dizisi erken final yapıyor FOX’un Gold Film imzalı dizisi “Kanunsuz Topraklar” için final kararı verildi. Başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili ve Kaan Taşaner’in paylaştığı dizinin 26. bölüme kadar süreceği konuşuluyordu.
Kaan Taşaner'den genç sevgilisine öpücük yağmuru
Kaan Taşaner'den genç sevgilisine öpücük yağmuru Oyuncu Kaan Taşaner, önceki gün sevgilisi Seray Dura ile Bebek'teydi. Dura ile bir mekanda baş başa yemek yiyen Taşaner, meraklı bakışlara aldırış etmeden sevgilisini öpücüklere boğdu.
Kaan Taşaner genç aşkıyla partiye koştu
Kaan Taşaner genç aşkıyla partiye koştu 41 yaşındaki oyuncu Kaan Taşaner, Cem Özer’in eşi Pınar Dura’nın 25 yaşındaki yeğeni Seray Dura ile bir süredir aşk yaşıyor.
Kaan Taşaner ve genç sevgilisi Kilyos'u tercih etti
Kaan Taşaner ve genç sevgilisi Kilyos'u tercih etti Ünlü tatil beldelerini seçen ünlülerin aksine Kaan Taşaner, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Seray Dura ile birlikte önceki gün Kilyos'ta objektiflere takıldı.