Kaan Taşaner


Kaan Taşaner genç sevgilisinin elini bir an olsun bırakmadı
Kaan Taşaner genç sevgilisinin elini bir an olsun bırakmadı Oyuncu Kaan Taşaner, önceki gün sevgilisi Seray Dura ile birlikte bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Kaan Taşaner'in büyük aşkı Seray Dura'dan sürpriz adım
Kaan Taşaner'in büyük aşkı Seray Dura'dan sürpriz adım Seray Dura yaklaşık iki yıldır Kaan Taşaner ile aşk yaşıyor. Tiyatrolarda oyunculuk yapan genç kadın yazarlığa adım atarak ilk kitabını kaleme aldı.
Kaan Taşaner: "Kimseyi sınıflandırmıyorum"
Kaan Taşaner: "Kimseyi sınıflandırmıyorum" Kaan Taşaner, sevgilisi Seray Dura ile önceki gün Etiler’de görüntülendi.
Kaan Taşaner'in romantik alışverişi
Kaan Taşaner'in romantik alışverişi 42 yaşındaki oyuncu Kaan Taşaner ile kendinden 15 yaş küçük sevgilisi Seray Duru geçen gün Metropol İstanbul’daydı. Mağazaları dolaşarak alışveriş yapan ikili, ellerini bir an olsun bırakmadı. Aşıklar daha sonra akşam yemeği yedi.
Kaan Taşaner yeni saç rengiyle objektiflere yansıdı
Kaan Taşaner yeni saç rengiyle objektiflere yansıdı Kaan Taşaner ve sevgilisi Seray Dura, önceki gün Akmerkez’de objektiflere takıldı.
Kanunsuz Topraklar dizisi erken final yapıyor
Kanunsuz Topraklar dizisi erken final yapıyor FOX’un Gold Film imzalı dizisi “Kanunsuz Topraklar” için final kararı verildi. Başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili ve Kaan Taşaner’in paylaştığı dizinin 26. bölüme kadar süreceği konuşuluyordu.
Kaan Taşaner'den genç sevgilisine öpücük yağmuru
Kaan Taşaner'den genç sevgilisine öpücük yağmuru Oyuncu Kaan Taşaner, önceki gün sevgilisi Seray Dura ile Bebek'teydi. Dura ile bir mekanda baş başa yemek yiyen Taşaner, meraklı bakışlara aldırış etmeden sevgilisini öpücüklere boğdu.