Kadıköy


Kadıköy'de su dolan inşaat sahasını "Google Maps" göl olarak gösteriyor
Kadıköy'de su dolan inşaat sahasını "Google Maps" göl olarak gösteriyor İstanbul Kadıköy'de bir arsada 5 yıl önce inşaat çalışması başladı. Kazı ve temel atma çalışmasının ardından inşaatta faaliyet durdu.
Ebrar Karakurt hakkında şaşırtan iddia
Ebrar Karakurt hakkında şaşırtan iddia Milli voleybolcu Ebrar Karakurt ve şarkıcı Melsum Erdost arasında arbede çıktı. İddiaya göre Karakurt, Erdost sahnedeyken zorla elinden mikrofonu almaya çalıştı. Bu durum üzerine görevliler araya girerek Karakurt’u mekandan çıkardılar.
Türkiye'nin havası en kirli 20 bölgesi belli oldu
Türkiye'nin havası en kirli 20 bölgesi belli oldu Hava kalite izleme istasyonlarının verilerini analiz eden Greenpeace Akdeniz, Türkiye'de hava kirliliğinin en yoğun olduğu 20 bölgeyi belirledi. İlk sırada Hatay'ın İskenderun ilçesi yer alıyor.
Şevket Çoruh'un Baba Sahnesi'ne BtcTurk sponsor oldu
Şevket Çoruh'un Baba Sahnesi'ne BtcTurk sponsor oldu BtcTurk, güldürü geleneğinin nişanesi olarak kabul edilen kavuğun temsilcisi Şevket Çoruh’un yönetimindeki Baba Sahne’nin kurumsal sponsoru oldu.
Kadıköy'de öğrenci servisini kaçıran şüpheli yakalandı
Kadıköy'de öğrenci servisini kaçıran şüpheli yakalandı Bir siteden öğrenci alan ve içinde yaklaşık 10 öğrencinin olduğu servis minibüsü, yaya gelen bir kişi tarafından kaçırıldı. Servisin kaçırılışı güvenlik kamerasına yansırken, servis Pendik'te bulundu. Servisteki öğrencilerin ise şüpheli tarafından bir süre sonra servisten indirildiği öğrenildi.
Kadıköy'de öğrenci servisi kaçırıldı!
Kadıköy'de öğrenci servisi kaçırıldı! İstanbul Kadıköy'de bir siteden öğrenci alan ve içinde yaklaşık 10 öğrencinin olduğu servis, yaya gelen bir kişi tarafından kaçırıldı.
Galatasaray liderlik için Kadıköy'de
Galatasaray liderlik için Kadıköy'de Süper Lig'in 18. haftasında Galatasaray, yarın Fenerbahçe'ye konuk olacak. Ülker Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak karşılaşmada hakem Arda Kardeşler düdük çalacak.