kadın cinayeti


Katilini 2 ay önce polise şikâyet etmiş! İzmir'de alkollü işe geldiği için kendisini patrona şikâyet eden ve işten atılmasına neden olan mesai arkadaşı Meral Şen'i 18 Şubat'ta sokak ortasında bıçaklayarak öldüren Erkan Şenol hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.
Acılı anne ve baba 'ceza indirimine' isyan etti! Aydın’da polis memuru kızı eski erkek arkadaşı tarafından öldürülen, aynı olayda eşi de ağır yaralanan Zekeriya Çetinkaya, son duruşmada savcının ceza indirimi talebinde bulunmasına isyan etti. Çetinkaya, “Kızım mezarda, eşim ise yatağa mahkum kaldı. Bu cani asılmalı” diye konuştu.
Başak Cengiz'in ailesinin gözyaşları dinmiyor Sokak ortasında samuray kılıcıyla katledilen Başak Cengiz’in ailesi: "Başak, TV’de gördüğü kadın cinayetleri için gözyaşı döker ve ‘Kadınlar için bir şeyler yapmalı’ derdi"
İhanet mesajlarını kendi göndermiş! Eşinin kendisini aldattığını ve bu yüzden öldürdüğünü söyleyen sanık Ünal Özcan’ın ‘aldatma mesajlarını’ cinayetten dakikalar sonra kendisinin attığı ortaya çıktı. Sanık, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Şebnem hemşirenin cinayete kurban gittiği ortaya çıktı İstanbul Kadıköy'de geçtiğimiz 7 Haziran'da kaldığı pansiyonun üçüncü katından demir parmaklıkların üzerine düşerek hayatını kaybeden 29 yaşındaki hemşire Şebnem Köker'in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.
Kırşehir'de yürek yakan cinayet Kırşehir’de, eşini katleden Zafer Kaplan’ın yargılanmasına başlandı. Zanlının cinayet öncesi eşini “Aşkım gel” diyerek çağırdığı ortaya çıktı.
Fulya Özdemir cinayetinde karar çıktı Fulya Özdemir, 5 yıl önce korkunç bir cinayete kurban gitti. Katiline, tam da doğum gününde müebbet hapis cezası verildi.