kadın cinayeti


Gönül Özcan cinayetinde katile müebbet Manisa'nın Yunusemre ilçesinde yaşayan ve bir rezidansta temizlikçi olarak çalışan 4 çocuk annesi 44 yaşındaki Gönül Özcan, birliktelik yaşadığı sevgilisi Mustafa Ünalan tarafından 7 Aralık 2019'da bıçaklandı. Ağır yaralanan Gönül Özcan kurtarılamadı.
Boşandığı eşini öldüren caniye 24 yıl hapis Kocaeli İzmit İlçesinde 19 Ekim 2019 günü meydana gelen olayda, boşandığı eşinin İZGAZ Abone merkezinde öldüren Kerem Tuğrul hakkında, mahkeme 24 yıl hapis cezasına karar verdi.
Zeynep Şenpınar cinayetinde yeni gelişme Muğla'nın Menteşe ilçesinde 24 Mayıs 2020'de vahşice öldürülen 24 yaşındaki Zeynep Şenpınar'ın katili boksör 27 yaşındaki Selim Ahmet Kemaloğlu'nun cezai ehliyetinin tam olduğuna dair rapor verildi.
Mualla Irmak cinayetinde 16 yıl sonra flaş gelişme! İstanbul Şişli'de 42 yaşındaki Mualla Irmak'ın cesedi 25 Mart 2005'te yanında sekreter olarak çalıştığı jinekolog doktorun muayenehanesinde bulundu.
Mervenur Polat cinayetinde 5 tutuklama Antalya'da 4 aydır kayıp olan ve ailesinin Müge Anlı'nın programına başvurup aradığı 20 yaşındaki Acil Tıp Teknisyeni Mervenur Polat'ın öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.
Mervenur Polat cinayetinin tüm detayları ortaya çıktı Bir çocuk annesi 20 yaşındaki Mervenur Polat, Müge Anlı'da aranıyordu. 4.5 ay önce ortadan kaybolan genç kadının cinayete kurban gittiği anlaşıldı. Korkunç olayla ilgili flaş bir gelişme yaşandı.
Mervenur Polat cinayetinin detayları vicdanları sızlattı Antalya'da 4 aydır kayıp olan ve ailesinin Müge Anlı'nın programına başvurup aradığı 20 yaşındaki Acil Tıp Teknisyeni Mervenur Polat'ın cansız bedeni bulundu.