Kadir Doğulu


Oyuncu Berna Keskin'den bomba haber!
Oyuncu Berna Keskin'den bomba haber! Ünlü oyuncu Berna Keskin, Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Leylifer’in oyuncu kadrosuna dahil oldu.
'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak
'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak Alim Yapım’ın TMC Film’in patronu Erol Avcı’yla Star için ortak çekeceği “Gecenin Ucunda” dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'dan günlük dizi sürprizi
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'dan günlük dizi sürprizi Yapım şirketi kuran Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çifti günlük dizi projesine başlıyor.
Kadir Doğulu: "Bu yaz bize tatil yok"
Kadir Doğulu: "Bu yaz bize tatil yok" İlk kez yapımcılığını yapacağı yeni projesi için İstanbul'da kalan Kadir Doğulu, "İstanbul'da yazı seviyorum, daha keyifli oluyor. Çalıştığımız bir dönemdeyiz. Bir yere gidemedik" dedi.
Olay isim "Külüp" dizisinin kadrosuna dahil oldu
Olay isim "Külüp" dizisinin kadrosuna dahil oldu 03 Medya’nın güçlü prodüksiyonu, Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce’nin muhteşem rejisiyle seyircinin büyük ilgisini çeken Kulüp dizisinin ikinci sezon çekimleri yakında başlıyor.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme Başar Başaran ve Emre Özdür’ün TMC Film için kaleme aldığı “Gecenin Ucunda” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturan projede yeni gelişme
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturan projede yeni gelişme Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, Temmuz ayında Star için “Gecenin Ucunda” dizisinin çekimlerine başlıyor.