Kadir Doğulu


Kadir Doğulu: "Şöhret beni çok şımartmıştı" Oyuncu Kadir Doğulu, meslek hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kariyerinin henüz başında mesleği bırakmayı düşündüğünü söyleyen Doğulu, “Şöhret kaygan bir zemin ve ben düştüm" dedi.
Sinem Kobal'ın fotoğrafına beğeni yağdı Sinem Kobal, Kadir Doğulu, Murat Yıldırım ve Sıla gibi pek çok ünlü isim sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını paylaşarak takipçilerinin bayramını kutladı.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun karavan tutkusu! Eşi Neslihan Atagül ile yıllardır karavan tatili yapan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, "Çemberi büyüttüm. Alpler’e kadar çıktık" dedi.
Neslihan Atagül eşinin fotoğraflarını paylaştı Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun mutlulukları karantina günlerinde perçinlendi.
Kadir Doğulu'dan 'doğal' tavsiye! Önceki gün Instagram'da canlı yayın yapan Kadir Doğulu, doğa tutkusunu bir kez daha gösterdi.
Kadir Doğulu'dan sevenlerine doğum günü çağrısı! Milyonlarca insan gibi günlerini ev karantinasında geçiren oyuncu Kadir Doğulu, doğum günü olan 19 Nisan'la ilgili bir paylaşımda bulundu.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün Corona korkusu ‘Sefirin Kızı’ dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, çekimler nedeniyle bir süredir Muğla’da kalıyordu.