Kadir Doğulu


Kamp kumruları: Kadir Doğulu-Neslihan Atagül Kadir Doğulu, fırsat buldukça doğada kamp yapıyor. Oyuncu, aldığı eğitimler sayesinde eşi Neslihan Atagül’e de öğrendiklerini anlatıyor.
Kadir Doğulu'nun tiyatro heyecanı Kadir Doğulu oyunculuk kariyerine 2010’da ‘Küçük Sırlar’ ile başlamıştı. Şimdi ilk kez bir tiyatro oyunuyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Kadir Doğulu büyük tutkusunu haykırdı Her fırsatta kendisini doğanın kucağına atan ve bu sevgisine eşi Neslihan Atagül'ü de dahil eden oyuncu Kadir Doğulu, yine kural bozmadı.
Kadir Doğulu'yu büyük heyecan sardı "Küçük Sırlar", "Pis Yedili" ve "Fatih Harbiye" gibi dizilerle şöhret olan Kadir Doğulu, ilk kez tiyatro sahnesine adım attı.
Kadir Doğulu, Neslihan Atagül'e neden sesini yükseltti? Ünlü oyuncu Kadir Doğulu YouTube’de yayınlanan Zeynep Ocak’ın sunduğu 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programının konuk oldu.
Baterist Neslihan Atagül beğeni topladı İki yıl önce dünyaevine giren Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, sosyal medya paylaşımlarıyla ses getirmeye devam ediyor.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Karadeniz'de kamp kurdu Doğa aşığı Neslihan Atagül ile eşi Kadir Doğulu’dan lüks tutkunlarına ders... Ünlü çift, önceki gün lüks otellerde para saçmak yerine Karadeniz’de kamp kurup doğanın kalbinde baş başa aşk tazeledi.