Kadir Doğulu


Neslihan Atagül'ün ardından gözler Kadir Doğulu'ya çevrildi! Neslihan Atagül, ‘bağırsak sendromu’ nedeniyle rol aldığı diziden ayrıldı. Eşi Kadir Doğulu’nun da bağırsaklarından problem yaşaması, tedirgin etti.
Kadir Doğulu'dan tepki çeken Corona virüs açıklaması! Corona virüs salgınının devam ettiği şu günlerde oyuncu Kadir Doğulu, önceki gün Cihangir’de maskesiz yürürken objektiflere takıldı.
Kadir Doğulu eğitime destek için koştu Neslihan Atagül ile mutlu bir evliliği olan yakışıklı aktör Kadir Doğulu eğitime destek için koştu.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu aşk rüzgarı estirdi! Kadir Doğulu, kendisi gibi oyuncu olan eşi Neslihan Atagül ile birlikte çekilen romantik pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.
Burak Özçivit'e Neslihan Atagül'ün gerginliği soruldu! Neslihan Atagül, önceki gün muhabirler tarafından eşine yöneltilen Burak Özçivit ile ilgili soruya tepki göstermişti.
Kadir Doğulu'nun 3 yıldır savaştığı hastalık! Kendisi gibi oyuncu Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu, önceki gün bir YouTube programına katıldı.
Neslihan Atagül: "İsmim üzerinden algı yaratıldı" Oyuncu Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu'nun reklam yüzü olduğu markanın lansmanına katıldı.