Kadir Doğulu


‘Müşkülü olana yardımcı olurum’ diyen Kadir Doğulu sakalları kesti
‘Müşkülü olana yardımcı olurum’ diyen Kadir Doğulu sakalları kesti Oyuncu Kadir Doğulu, Neslihan Atagül'le olan 7 yıllık evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddiasıyla gündemdeydi. Alaçatı'da bir eğlence merkezinde yabancı bir kadınla olan samimi görüntülerinin ortaya çıkmasıyla çok konuşulan Doğulu, sessizliğini korumayı tercih etti.
Neslihan Atagül sessizliğini bozdu! Ünlü oyuncudan açıklamalar
Neslihan Atagül sessizliğini bozdu! Ünlü oyuncudan açıklamalar Alaçatı görüntüleri sonrasında Kadir Doğulu'yla evliliğinde krizi atlatan Neslihan Atagül; çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Alkolün dozunu kaçıran Aras Bulut İynemli yerlerde süründü
Alkolün dozunu kaçıran Aras Bulut İynemli yerlerde süründü Aras Bulut İynemli'nin Çeşme tatilinde aralarında Tolga Sarıtaş'ın da olduğu arkadaş grubuyla eğlenirken yere düştüğü ortaya çıktı.
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül'ün tarikat iddiasında şoke eden 'Kerimcan' detayı
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül'ün tarikat iddiasında şoke eden 'Kerimcan' detayı Neslihan Atagül'ün ile Kadir Doğulu'nun tarikatı ifşalanmış; açık ilişki ve çok eşlilik iddiaları olay olmuştu...
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül gerçeğini açıkladılar! Detaylar çok 'derin' çıktı
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül gerçeğini açıkladılar! Detaylar çok 'derin' çıktı Kadir Doğulu'nun Alaçatı'da iki kadınla eğlenme görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Neslihan Atagül kocasının kendisini aldattığına inanmazken, olayın detaylarının çok daha derin olduğu ortaya çıktı.
Pınar Eliçe aşk görüntüleri sergileyen Neslihan-Kadir çiftini yorumladı
Pınar Eliçe aşk görüntüleri sergileyen Neslihan-Kadir çiftini yorumladı Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu; Doğulu'nun Alaçatı'da ortaya çıkan ihanet görüntülerinin ardından Azerbaycan'da aşk tazeledi.
Neslihan Atagül: "Kadir bana annemden bile yakın"
Neslihan Atagül: "Kadir bana annemden bile yakın" Neslihan Atagül katıldığı söyleşide eşi Kadir Doğulu'nun kendisine ihanet ettiği iddiasıyla ilgili gelen soru üzerine gerildi.