Kadir Doğulu


Kadir Doğulu imzayı attı Kanal D’nin yeni projesi "Aşkın Tarifi" için düğmeye basıldı. Dizinin hazırlıkları hızlandı.
Neslihan Atagül: "Biz konuşmadan anlaşıyoruz" Geçirdiği 'bağırsak sendromu' sebebiyle başrolünde yer aldığı diziden ayrılan oyuncu Neslihan Atagül, samimi açıklamalarda bulundu.
Kadir Doğulu ve Ceren Moray aynı dizide mi buluşuyor? Bir süredir ekrandan uzak olan oyuncu Kadir Doğulu ile dijitalde yayınlanacak olan bir dizide rol alan Ceren Moray aynı projede mi buluşuyor?
Neslihan Atagül: "Hem eş hem arkadaşız" Neslihan Atagül, evliliklerinin sırrını "Biz hem sevgiliyiz hem de arkadaşız" şeklinde açıkladı.
Kadir Doğulu Neslihan Atagül'e gözü gibi bakıyor Bağırsak sendromu nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Neslihan Atagül'ün en büyük destekçisi Kadir Doğulu.
Neslihan Atagül'ün sokak tarzı dikkat çekti Bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle Star TV'nin fenomen dizisi Sefirin Kızı'ndan ayrılan ünlü oyuncudan yeni haberler gelmeye devam ediyor.
Neslihan Atagül'den Tuba Büyüküstün sorusuna flaş yanıt Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi sonrası rol aldığı 'Seferin Kızı' dizisinden ayrılan Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu'yla birlikte önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Ünlü oyuncu, verdiği kilolarla dikkat çekti.