Kadir Doğulu


Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti bu sene de kamp kuracak Oyuncu Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, karavanlarıyla yeni yerler keşfetmeye devam ediyor.
Kadir Doğulu: "Aşkın tarifi mümkün değil" Neslihan Atagül ile mutlu bir evliliği olan Kadir Doğulu, aşka dair konuştu.
Neslihan Atagül'ün son fotoğrafı herkesi endişelendirdi "Sefirin Kızı" dizisinde başrolde olan oyuncu Neslihan Atagül, sağlık sorunları nedeniyle diziye veda etmişti. Atagül, son görüntüsü ile endişelendirdi.
Kadir Doğulu'nun yeni dizisindeki partneri belli oldu Kanal D’nin yakında izleyiciyle buluşacak olan dizisi "Aşkın Tarifi"nin başrolündeki Kadir Doğulu’nun partneri belli oldu.
Neslihan Atagül: "Yayılacaksa ‘aşk’ yayılsın!" Başarılı oyuncu Neslihan Atagül sosyal medyada aşka geldi.
Han'ın bodrumda sakladığı kişi Uygar mı? "Masumlar Apartmanı" isimli dizide terapiye başlamasına rağmen herhangi bir iyileşme görülmeyen Han'ın, apartmanın kazan dairesine birisini zincirle bağlayarak alıkoyması dizinin takipçilerinin büyük tepkisini çekmişti. "Bu kadar da olmaz" diyen izleyiciler o kişinin kim olduğunu merak ediyor.
Yasemin Conka cephesinden flaş haber "İkinci Bahar" ve "Seksenler" gibi yapımlarda canlandırdığı karakterlerle milyonların kalbinde yer edinen oyuncu Yasemin Conka'dan konuşulacak haber...