Kadir Doğulu


Kadir Doğulu: "Eşim Neslihan ile çok kınandık" TRT 1’de ekrana gelen ‘Vuslat’ adlı dizide rol alan Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ile evlendikten sonra daha iyi olduğunu ve insanlığını keşfettiğini söyledi.
Kadir Doğulu: "İnce işler, aceleye gelmez" Yakışıklı oyuncu, son paylaşımına "İnce işler, aceleye gelmez" notunu düştü.
Seda Demir: "Neslihan beni düğününe çağırmadı" "Yaprak Dökümü" dizisiyle tanınan oyuncu Seda Demir bu sabah Kanal D'de ekrana gelen "2.Sayfa" programına konuk oldu.
Neslihan Atagül, Kadir Doğulu'yu neden yalnız bıraktı? Başrollerinde Kadir Doğulu, Hakan Eratik ve Çiğdem Batur gibi isimlerin yer aldığı 'Amiral Battı Kaçıyorusss' adlı oyunun galası geçen akşam Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
Doğulu çiftinden renkli paylaşım Önceki gün eşi Neslihan Atagül Doğulu ile Nevşehir'e giden Kadir Doğulu'dan renkli paylaşım.
Kadir Doğulu'nun 17 yaşındaki hali sosyal medyayı salladı! TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Vuslat" dizisinde boy gösteren oyuncu Kadir Doğulu, son yaptığı paylaşımla sosyal medyayı salladı.
Kadir Doğulu'nun mutluluk reçetesi! İlk kez bir tiyatro oyununda yer alan Kadir Doğulu, dinlenmek için kendi reçetesini kendisi yazdı...