Kadir Doğulu


Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun 'aşk' günü! Neslihan Atagül ile eşi Kadir Doğulu hafta sonunu farklı bir etkinlikle geçirdi.
Bir grup ünlü isimle ilgili şaşırtan iddialar Kadir Doğulu - Neslihan Atagül çifti ve bir grup ünlü isimle ilgili kulislerde konuşulanlar herkesi çok şaşırtacak...
Neslihan Atagül karda şortla dolaştı Geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle bir süredir setlerden uzak olan Neslihan Atagül, İstanbul'u etkisi altına alan karın keyfini çıkardı.
Sitare Akbaş'a Moskova'dan ödül Bugünlerde “Kırmızı Oda”nın Sare'si olarak ekrana gelen Sitare Akbaş performansıyla dikkat çekiyor.
Kadir Doğulu'nun saçları bembeyaz oldu Oyuncu Neslihan Atagül ile mutlu bir evliliği olan Kadir Doğulu'nun son görüntüsü şaşırttı.
Kadir Doğulu: "Evet ihanet ettim" Eşi Neslihan Atagül'ü oyuncu Serra Arıtürk ile aldattığı iddia edilen Kadir Doğulu, önceki akşam Etiler'de mekan çıkışı görüntülendi.
Kadir Doğulu: "Keşke herkes benim gibi görebilse seni" Güzel oyuncu Neslihan Atagül, bu yıl Dubai'de 5'incisi düzenlenen DIAFA ödül töreninde 'Yılın Uluslarası Kadın Oyuncusu' seçildi.