Kahramanmaraş


Depremin merkez üssünde yapılan ilk okul törenle açıldı
Depremin merkez üssünde yapılan ilk okul törenle açıldı Asrın felaketinin merkezinde yıkılan ve ağır hasar alan okulların yeniden yapılması için yürütülen çalışmalar kapsamında 84 gün önce temeli atılan Hacı Mehmet Narlı İlkokulu ve Ortaokulu tamamlandı.
Depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ta konteyner kentte dersbaşı
Depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ta konteyner kentte dersbaşı 6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraş’ta ilk ders zili çaldı. Kentte bazı okulların ağır hasar alması nedeniyle 11 konteyner okul kuruldu ve öğrenciler dersbaşı yaptı.
Deprem korkusu yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu ülkeyi terk ediyor
Deprem korkusu yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu ülkeyi terk ediyor Hemen her gün yeni bir deprem açıklaması yaparak milyonları tedirgin eden yer bilimcilerin açıklamaları güzel yıldız Aleyna Kalaycıoğlu'nun psikolojisini alt üst etti.
Kahramanmaraş'ta 4.1 büyüklüğünde deprem
Kahramanmaraş'ta 4.1 büyüklüğünde deprem Kahramanmaraş'ın Nurhak ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Kahramanmaraş'ta 3.5 büyüklüğünde deprem
Kahramanmaraş'ta 3.5 büyüklüğünde deprem AFAD verilerine göre Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Kahramanmaraş'ta yapımı süren konut sayısı 40 bin 546
Kahramanmaraş'ta yapımı süren konut sayısı 40 bin 546 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Şehrimizde toplam 112 bin 414 konut inşa edilecek. Şu ana kadar ihalesi yapılıp, başlayan konut sayımız 40 bin 546. Bu sayı her geçen gün artıyor" dedi.
Kahramanmaraş'ta 4,2 büyüklüğünde deprem!
Kahramanmaraş'ta 4,2 büyüklüğünde deprem! AFAD, Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde 4,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu.