kampanya


Turkcell'den deprem bölgesinde ‘E-birliktelik’ kampanyasına destek
Turkcell'den deprem bölgesinde ‘E-birliktelik’ kampanyasına destek Turkcell, 11 ili etkileyen deprem felaketinden sonra yaraları sarmak ve yeniden kalkınmaya destek olmak amacıyla başlattığı Gönül Bağı Projeleri’nin yanı sıra farklı kampanyalarla da depremzede esnafın yanında olmayı sürdürdüğünü duyurdu.
Yemeksepeti’nden kullanıcılara yüzde 10 puan kazandıran kampanya
Yemeksepeti’nden kullanıcılara yüzde 10 puan kazandıran kampanya Yemeksepeti ve Hepsiburada iş birliğiyle kullanıcılara yüzde 10 puan kazandıran yeni kampanya başladı. Kampanya kapsamında Hepsiburada Premium Worldcard kullanarak sipariş veren kullanıcılar, yüzde 10 kazanma şansına sahip oluyor.
Kampanya amacına ulaştı, SMA''lı Havvanur tedavisi için Dubai'ye uğurlandı
Kampanya amacına ulaştı, SMA''lı Havvanur tedavisi için Dubai'ye uğurlandı Bursa'da SMA Tip-1 hastası Havvanur Koca’nın (3) tedavisi için gerekli olan, 1 milyon 880 bin dolara ulaşılması için 2,5 yıl önce başlatılan valilik onaylı kampanyada gerekli 63 milyon lira tutarındaki yardım toplandı.
Trendyol'da ‘Süper Mart’ fırsatları başladı
Trendyol'da ‘Süper Mart’ fırsatları başladı Trendyol, mobilyadan ayakkabıya, kozmetikten çantaya milyonlarca üründe ‘Süper Mart’ kampanyasını başlattı. Altı gün sürecek kampanya kapsamında on binlerce satıcı, avantajlı ürünlerini müşterilerle buluşturuyor.
DeFacto’dan Ramazan ayına özel kampanya
DeFacto’dan Ramazan ayına özel kampanya DeFacto, Ramazan ayına özel kampanyasını duyurdu. Kampanya ile Gift Club üyelerine özel, 2 bin 500 TL ve üzeri alışverişte 500 TL değerinde Gift Puan hediye ediliyor.
Yıldız Holding şirketlerinden Ramazan ayına özel kampanyalar
Yıldız Holding şirketlerinden Ramazan ayına özel kampanyalar Yıldız Holding’in atıştırmalık ve perakende sektörlerindeki markaları, enflasyona karşı yürütülen mücadeleye destek olabilmek amacıyla Ramazan ayına özel indirim kampanyaları başlattığını duyurdu.
Bizim Toptan’dan Ramazan ayına özel kampanyalar
Bizim Toptan’dan Ramazan ayına özel kampanyalar Bizim Toptan, Ramazan ayında düzenleyeceği kampanya ve hediye fırsatlarını müşterileriyle buluşturacağını duyurdu.