Kanada


Belçim Bilgin Alfredo ile evliliğe yanaşmıyor
Belçim Bilgin Alfredo ile evliliğe yanaşmıyor İtalyan iş insanı Alfredo Di Blasio ile büyük aşk yaşayan Belçim Bilgin, nikah masasına yanaşmıyor.
THY’nin kabin memurları Kanada’ya iltica ediyor
THY’nin kabin memurları Kanada’ya iltica ediyor Son dönemde gündeme gelen gri pasaport skandalının bir benzeri bugünlerde THY’de yaşanıyor.
Cedi Osman'dan şaşırtan ayrılık kararı!
Cedi Osman'dan şaşırtan ayrılık kararı! Oyuncu Ebru Şahin ile mutlu bir birlikteliği olan Cedi Osman, ani kararıyla herkesi şaşırttı.
Kanada'da sıcak hava can almaya devam ediyor!
Kanada'da sıcak hava can almaya devam ediyor! Kanada'nın British Columbia eyaletini etkisi altına alan sıcak hava dalgasında hayatını kaybedenlerin sayısı 719'a yükseldi. Bu hafta sıcaklık rekorlarının kırıldığı Lytton'da ise devam eden yangınlar tüm bölgeye yayıldı.
43 yıl önce kapatılan okulda toplu mezar dehşeti
43 yıl önce kapatılan okulda toplu mezar dehşeti Kanada'nın British Columbia eyaletindeki yerlilerin kaldığı eski bir yatılı okulun bahçesinde 215 çocuğun kalıntılarını içeren toplu mezar bulundu.
Burcu Biricik'e Kanada'dan övgü
Burcu Biricik'e Kanada'dan övgü Burcu Biricik'in "Fatma"daki performansının başarısı Türkiye sınırlarını aştı.
Facebook ve Google için yeni dönem!
Facebook ve Google için yeni dönem! Avustralya parlamentosu, Facebook ve Google'ın haber için yerel yayıncılara ücret ödemesini öngören yasayı onayladı. Karar diğer ülkelere de emsal olacak.