Kanada


Sanatçı Sıla Kanada'da konser verdi
Sanatçı Sıla Kanada'da konser verdi Türk Pop Müziği'nin en ünlü kadın sanatçılarından Sıla Gençoğlu, Kanada Toronto'da dünya starlarını ağırlayan ünlü Massey Hall'de sahneye çıktı. 2.750 kişilik dev salonu dolduran sanatçı, dinmeyen alkışlar üzerine yeniden Kanada'ya gelme sözü verdi.
20 milyonluk vurgun yapıp parayı dansözlerle yediler
20 milyonluk vurgun yapıp parayı dansözlerle yediler Almanya'da ünlü bir ekonomi dergisinin çağrı merkezinde çalışan 45 yaşındaki Hakan Karlıdağ, bir süre önce ailesiyle Türkiye'ye dönüş yaptı.
Demet Akalın'a vize şoku
Demet Akalın'a vize şoku Kanada'da konser verecek olan Demet Akalın, aylar önce başvurmasına rağmen vizesinin hâlâ çıkmamasına sitem etti.
G7 Başkanlığı Almanya’dan Japonya’ya geçti
G7 Başkanlığı Almanya’dan Japonya’ya geçti Almanya, ABD, İngiltere, İtalya, Fransa, Japonya ve Kanada olmak üzere yedi ülkeden oluşan G7 (Yediler Grubu) adlı uluslararası birliğin Başkanlığı, Almanya’dan Japonya’ya geçti.
Kerem Bürsin hakkında çok üzücü iddia
Kerem Bürsin hakkında çok üzücü iddia Kerem Bürsin hakkında zaman zaman sosyal medyada yayılan asılsız iddialar tepki çekiyor.
Engin Altan Düzyatan 'iyilik' için Kanada'ya uçtu
Engin Altan Düzyatan 'iyilik' için Kanada'ya uçtu Oyuncu Engin Altan Düzyatan, 'temiz içme suyu' kampanyasının tanıtım yüzü oldu.
Türkücü Ceylan'ın kızı Melodi evlendi
Türkücü Ceylan'ın kızı Melodi evlendi Ünlü türkücü Ceylan'ın Erhan Bozkurt ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Melodi Bozkurt sevgilisi Ozan Özgül ile nikah masasına oturdu.