Kanada


Erkin Koray'dan çok üzücü haber
Erkin Koray'dan çok üzücü haber Rock müziğinin 82 yaşındaki tanınmış ismi Erkin Koray, uzun süredir yaşadığı Kanada'nın Toronto şehrinde hastaneye kaldırıldı.
Belçim Bilgin'den 'evlilik' sorusuna olay yanıt: "Fikirlerim çok olumsuz"
Belçim Bilgin'den 'evlilik' sorusuna olay yanıt: "Fikirlerim çok olumsuz" Yılmaz Erdoğan'la evliliği geçen yıllarda biten Belçim Bilgin "Evlilikle ilgili çok olumsuz fikirlerim var" dedi.
Sıla'ya Bakü konserinde büyük sürpriz
Sıla'ya Bakü konserinde büyük sürpriz Sıla Gençoğlu, önceki gün Azerbaycan'da Bakü Kongre Merkezi'nde sahne aldı.
Yüksek Seçim Kurulu'ndan yurt dışı oyları için tepki çeken karar!
Yüksek Seçim Kurulu'ndan yurt dışı oyları için tepki çeken karar! Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından, seçim öncesinde 20-24 Mayıs tarihleri olarak açıklanan yurt dışında oy verme tarihleri bazı ülkelerde değiştirildi.
Portekiz parlamentosu ötenazi yasasını oylayarak kabul etti
Portekiz parlamentosu ötenazi yasasını oylayarak kabul etti Portekiz meclisi, dün dayanılmaz acı çeken ve tedavi edilemez hastalıkları olan insanlar için ötanazi yasasını oylayarak kabul etti. Cumhurbaşkanı Marcelo Rebelo de Sousa’nın daha önce 4 defa geri gönderdiği yasayı, 1 hafta içinde yürürlüğe koyması bekleniyor.
Sanatçı Sıla Kanada'da konser verdi
Sanatçı Sıla Kanada'da konser verdi Türk Pop Müziği'nin en ünlü kadın sanatçılarından Sıla Gençoğlu, Kanada Toronto'da dünya starlarını ağırlayan ünlü Massey Hall'de sahneye çıktı. 2.750 kişilik dev salonu dolduran sanatçı, dinmeyen alkışlar üzerine yeniden Kanada'ya gelme sözü verdi.
20 milyonluk vurgun yapıp parayı dansözlerle yediler
20 milyonluk vurgun yapıp parayı dansözlerle yediler Almanya'da ünlü bir ekonomi dergisinin çağrı merkezinde çalışan 45 yaşındaki Hakan Karlıdağ, bir süre önce ailesiyle Türkiye'ye dönüş yaptı.