Kanal D


'Yargı' dizisine hangi ödüllü oyuncu konuk olacak?
'Yargı' dizisine hangi ödüllü oyuncu konuk olacak? Kanal D'de ekrana gelen "Yargı" pazar akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.
"Senden Önce" dizisinin Cabbar’ı kim oldu? Ünlü oyuncu kadroya katıldı
"Senden Önce" dizisinin Cabbar’ı kim oldu? Ünlü oyuncu kadroya katıldı Kanal D’nin merakla beklenen Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan Senden Önce dizişinin ilk bölümü 13 Şubat Salı akşamı seyirciyle buluşacak.
"Taş Kağıt Makas" dizisinden yeni tanıtım! İddialı geliyor
"Taş Kağıt Makas" dizisinden yeni tanıtım! İddialı geliyor Kanal D’nin yakında seyirci karşısına çıkacak olan yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu"ndan yeni bir tanıtım filmi daha yayınlandı.
'İnci Taneleri' dizisinin ekran yolculuğu sürüyor! Dilber'den yeni dans
'İnci Taneleri' dizisinin ekran yolculuğu sürüyor! Dilber'den yeni dans 'İnci Taneleri' dizisinin son bölümüne 'Dilber' karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü'nün yeni pavyon dansı damga vurdu.
Yargı'dan duygulandıran 'Köksüz Nilüfer' sahnesi
Yargı'dan duygulandıran 'Köksüz Nilüfer' sahnesi Yargı’nın son bölümünde yer verilen ‘Köksüz Nilüfer’ sahnesi,sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.
"Senden Önce" dizisinin yayın tarihi belli oldu
"Senden Önce" dizisinin yayın tarihi belli oldu Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı yeni dizi Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu. Ekrana gelen tanıtımları ve yayınlanan afişleri ile büyük merak uyandıran dizi 13 Şubat Salı akşamı yayın hayatına başlıyor.
Senden Önce’den yeni tanıtım: Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya saunaya girdi
Senden Önce’den yeni tanıtım: Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya saunaya girdi Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı Senden Önce için geri sayım başladı. Yayın tarihi çok yakında belirlenecek olan dizinin oyuncuları Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın otel sahnelerinin çekildiği setten paylaştıkları ‘sauna’ fotoğrafı gündem oldu.