Kanal D


Ünlü haberci Emrullah Erdinç emekli oldu! Yıllardır görev yapıyordu
Ünlü haberci Emrullah Erdinç emekli oldu! Yıllardır görev yapıyordu Kanal D Haber'de 5 yıldır görev yapan deneyimli isim 'emeklilik' nedeniyle kanalla yollarını ayırma kararı aldı.
Feyyaz Şerifoğlu'na Hollywood kıskacı!
Feyyaz Şerifoğlu'na Hollywood kıskacı! "Camdaki Kız"ın Sedat'ı Feyyaz Şerifoğlu "Nine Perfect Strangers" dizisinin seçmelerine katıldı.
Yargı dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
Yargı dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Kanal D'de ekrana gelen "Yargı" dizisinde Mehmet Yılmaz Ak'ın ayrılığını hazmedemeyen senarist Sema Ergenekon'un oyuncudan intikamını aldığı yazılmıştı.
Tansel Öngel'in sunuculuk macerası sürüyor
Tansel Öngel'in sunuculuk macerası sürüyor Daha önce "Maske Kimsin Sen?" yarışmasını sunan ünlü aktör Tansel Öngel, yine bir yarışmanın sunuculuğunu üstlenecek.
Hülya Avşar: "Başvurular çok yoğun! Heyecanlıyım"
Hülya Avşar: "Başvurular çok yoğun! Heyecanlıyım" Hülya Avşar yılllar sonra Kanal D’nin Pastel Film imzalı "Yıldız De Bana" yarışmasının jüri koltuğunda oturacak ve oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandıracak.
"Veda Mektubu" dizisinin yapımcısından Rabia Soytürk açıklaması
"Veda Mektubu" dizisinin yapımcısından Rabia Soytürk açıklaması "Veda Mektubu"nun yapımcısı Gül Oğuz, Rabia Soytürk'le ilgili ortaya atılan iddiayı yalanladı.
Arka Sokaklar dizisi ekrana geri dönecek mi? Flaş gelişme!
Arka Sokaklar dizisi ekrana geri dönecek mi? Flaş gelişme! Sessiz sedasız final yaptığı konuşulan "Arka Sokaklar" dizisiyle ilgili çok şaşırtan bir gelişme yaşandı.