kanser

Annesi kanser tedavisi gören Edis gözyaşlarını tutamadı
Annesi kanser tedavisi gören Edis gözyaşlarını tutamadı Şarkıcı Edis'in annesi altı aydır İzmir'de kanser tedavisi görüyor. Dün akşamki konserinde babasını karşısında yalnız gören Edis duygusal anlar yaşadı.
Hülya Koçyiğit: "Kurallarla büyüyen bir kızdım"
Hülya Koçyiğit: "Kurallarla büyüyen bir kızdım" Hülya Koçyiğit, "Yarım Asrı Devirenler" kitabında oyunculuğa nasıl başladığını, ailesiyle iletişimini ve eşi Selim Soydan ile tanışma hikayesini anlattı.
Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni açıklamalar
Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan'dan yeni açıklamalar Billur Kalkavan, Ocak ayında yakalandığı koranavirüsü ayakta atlattı. Nisan ayında bir gün nefes alırken canı acıyınca üşüttüğünü sansa da rahatsızlığı geçmeyince Corona virüsün ciğerlerinde hasar bıraktığını düşünerek kontrole gitti.
Billur Kalkavan cephesinden çok üzücü haber
Billur Kalkavan cephesinden çok üzücü haber Hamdi Alkan'ın paylaşımıyla kansere yakalandığı ortaya çıkan Billur Kalkavan cephesinden çok üzücü bir haber geldi.
Kanserle savaşan Billur Kalkavan'dan flaş haber
Kanserle savaşan Billur Kalkavan'dan flaş haber Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Billur Kalkavan ile fotoğrafını paylaşan Hamdi Alkan, sanatçının bir süredir hastalıkla mücadele ettiğini duyurmuştu.
Billur Kalkavan: "Buğra bana hep destek, hep yanımda..."
Billur Kalkavan: "Buğra bana hep destek, hep yanımda..." Billur Kalkavan bir süredir ekranlardan uzaktaydı. Hamdi Alkan’ın paylaştığı fotoğrafla Kalkavan’ın 2 aydır kanser tedavisi gördüğü ortaya çıktı.
Billur Kalkavan'dan son dakika haberi
Billur Kalkavan'dan son dakika haberi Billur Kalkavan'ın sağlık durumundaki gelişme endişe yaratmış; sanat camiasından dostları ve tüm sevenleri Billur Kalkavan'a destek mesajları yağdırmıştı.