Kapadokya


'Safir' dizisiyle ilgili flaş gelişme
'Safir' dizisiyle ilgili flaş gelişme Atv'nin pazartesi akşamları seyirciyle buluşan dizisi "Safir" Kapadokya'nın büyülü atmosferinde çekiliyor.
İpek Tuzcuoğlu: "Peri bacaları huzur veriyor"
İpek Tuzcuoğlu: "Peri bacaları huzur veriyor" Dizi çekimlerinden dolayı Kapadokya'ya yerleşen oyuncu İpek Tuzcuoğlu, peri bacalarında çekilen fotoğraflarıyla göz kamaştırdı.
Peri bacaları çatladı! Dünya mirasına ihanet
Peri bacaları çatladı! Dünya mirasına ihanet Kapadokya’da bulunan peri bacalarının üzerinde ağır tonajlı yol tahribatı yaşanıyor. Mimarlar Odası Ankara Şubesi, “Peri bacalarında derin çatlaklar oluştu, arkeolojik oluşumlar yıkılmak üzere, yol kullanımı acilen durdurulmalı” açıklaması yaptı.
Dizi setinde ihanet iddiasında taraflardan ilk açıklama
Dizi setinde ihanet iddiasında taraflardan ilk açıklama Gökberk Demirci'den "Safir" dizisindeki partneri Burak Berkay Akgül ile yakınlaştığı için ayrıldığı iddia edilen Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül'den benzer sebeple ayrıldığı söylenen Hira Koyuncuoğlu ortaya atılan ihanet söylentisi üzerine sessizliğini bozdu.
Gökberk Demirci ile Özge Yağız bu kez kesin olarak ayrıldı
Gökberk Demirci ile Özge Yağız bu kez kesin olarak ayrıldı Televizyon dünyasının gözde çifti Özge Yağız ile Gökberk Demirci'nin ikinci kere denedikleri beraberlikleri sona erdi.
Özge Yağız ve İlhan Şen'i buluşturan projede yeni gelişme
Özge Yağız ve İlhan Şen'i buluşturan projede yeni gelişme Kapadokya'da çekilecek olan "Safir" dizisinin başrollerini İlhan Şen ve Özge Yağız paylaşacak.
Kapadokya'da 1 saatlik balon turu 100 eurodan başlıyor
Kapadokya'da 1 saatlik balon turu 100 eurodan başlıyor Turizm merkezi Kapadokya’da 27 firmaya ait onlarca sıcak hava balonu bulunuyor.