Kapadokya


Attan düşen ünlü isim apar topar hastaneye kaldırıldı! Çekimler için Kapadokya'da bulunan ünlü isim bindiği atın dörtnala giderken ayağının tökezlemesi sonucu sert bir şekilde yere düştü.
Şebnem Bozoklu bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi Burak Yamantürk, Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu'nun başrollerin paylaştığı 'Elbet Bir Gün' dizisi sete çıktı.
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in Kapadokya kaçamağı Dijital platformda yayınlanacak "Aşk Taktikleri" filminin çekimleri tamamlayan oyuncu Demet Özdemir sevgilisi Oğuzhan Koç'la birlikte Kapadokya'ya tatile çıktı.
Dilan Çiçek Deniz yeni aşkına Kapadokya'yı gezdirdi Başrolünde oynadığı "Alev Alev" dizisinin final yapmasının ardından tatile çıkan Dilan Çiçek Deniz, yaklaşık sekiz aydır aşk yaşadığı Alihan Aloğlu ile geçtiğimiz ay yollarını ayırmış, kısa süre sonra da kalbini İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson'a kaptırmıştı.
Uğur Akkuş'tan Elon Musk'a teklif! Uğur Akkuş: "Elon Musk'ın sahibi olduğu uzay ve havacılık şirketi SpaceX ile temas kurarak, Türkiye'de uzay turizmi üssü açmaları konusunda teklifte bulunduk. Hedefimiz Kapadokya'da uzay turizmi üssü kurmak..."
İbrahim Çelikkol ve eşinin romantik tatili Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol eşi Mihre Çelikkol ile birlikte çıktığı Kapadokya tatilinde aşka geldi.
Kapadokya’ya altıncılar göz dikti! Kanada'lı Centerra'ya arama ruhsatı verildi. Kazdağları’ndan sonra şimdi de Türkiye’nin en önemli tarihi ve turistik bölgelerinden Kapadokya altın tehdidiyle karşı karşıya kaldı. AKP’li belediye başkanı dahil yöre halkı tepkili, ilk dava da açıldı.