Kapadokya


Merve Dizdar ve Uğur Uzunel'in aşkı gizli saklı sürüyor iddiası!
Merve Dizdar ve Uğur Uzunel'in aşkı gizli saklı sürüyor iddiası! Oyunculuğuyla son dönemin en çok konuşulan ünlülerinden olan Merve Dizdar özel hayatıyla da herkesi şaşırtmaya devam ediyor.
Yılmaz Özdil yazdı: "Kapadokya"
Yılmaz Özdil yazdı: "Kapadokya" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
İlkay Gündoğan'ın eşi Türkiye'ye hayran kaldı
İlkay Gündoğan'ın eşi Türkiye'ye hayran kaldı İngiltere Premier Ligi'ndeki yıldız futbolcumuz İlkay Gündoğan, Fas asıllı İtalyan eşiyle geçtiğimiz haftalarda balayı için Türkiye'ye gelmişti.
Amine Gülşe belirginleşen karnıyla dikkat çekti
Amine Gülşe belirginleşen karnıyla dikkat çekti Daha önce yaptığı açıklamalarda kızı Eda'ya kardeş düşündüklerini belirterek "5 çocuk sözümüz var" diyen Amine Gülşe'nin, ikinci bebeğine hamile olduğu ortaya çıkmıştı.
Rebel Wilson ve sevgilisi romantik tatilleri için Kapadokya'da
Rebel Wilson ve sevgilisi romantik tatilleri için Kapadokya'da Rebel Wilson ve sevgilisi Ramona Agruma'nın romantik kaçamakları için Türkiye'yi tercih ettiği ortaya çıktı. Wilson'ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda Kapadokya'da olduğu ortaya çıktı.
İlkay Gündoğan - Sara Arfaoui çiftinin balayı tatili sürüyor
İlkay Gündoğan - Sara Arfaoui çiftinin balayı tatili sürüyor İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'nin yıldızı İlkay Gündoğan, memleket aşkını eşine de aşıladı.
İlkay Gündoğan ve eşinin romantik balayı tatili
İlkay Gündoğan ve eşinin romantik balayı tatili İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'nin yıldızı İlkay Gündoğan, mayıs ayında uzun süredir aşk yaşadığı Fas asıllı İtalyan model Sara Arfaoui ile evlenmişti.