kar yağışı


Meteoroloji'den kar yağışı ve sağanak uyarısı!
Meteoroloji'den kar yağışı ve sağanak uyarısı! Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Akdeniz'in iç ve doğu kesimleri, İç Anadolu'nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı
Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı Karadeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Anadolu'nun güneyi, Güneydoğu Anadolu bölgeleri sağanak yağışlı. Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyi kar yağışlı olacak.
Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı!
Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı! Orta ve Doğu Karadeniz'in kıyı kesimleri, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu'nun batısı sağanak yağışlı; Karadeniz'in iç kesimleri ile İç Anadolu'nun doğusu kar yağışlı olacak. Yağışların Akdeniz ve İç Anadolu'da kuvvetli olması bekleniyor.
Meteoroloji'den sağanak yağmur, kar ve toz taşınımı uyarısı
Meteoroloji'den sağanak yağmur, kar ve toz taşınımı uyarısı Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu ile Gaziantep, Kilis ve Adıyaman çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Meteoroloji'den şiddetli yağış, fırtına ve çığ riski uyarısı!
Meteoroloji'den şiddetli yağış, fırtına ve çığ riski uyarısı! Ege ve Batı Akdeniz'de şiddetli yağış, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu Bölgesi ile Güneydoğu Anadolu’nun doğusunda kuvvetli rüzgar ve Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde de ayrıca çığ riski bulunuyor.
Meteoroloji'den yağmur ve toz taşınımı uyarısı
Meteoroloji'den yağmur ve toz taşınımı uyarısı Marmara ve Ege yağmurlu diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek. Marmara, Ege, Kuzey Akdeniz, İç Anadolu ve Batı ile Orta Karadeniz'de toz taşınımı görülecek. Deprem bölgesinde ise hava parçalı bulutlu sıcaklıklar 16 ila 20 derece arasında seyrediyor.
Hava sıcaklığı artıyor mu? Hangi bölgelerde yağış var?
Hava sıcaklığı artıyor mu? Hangi bölgelerde yağış var? Türkiye genelinde yağış beklenmiyor. Deprem bölgesinde hava parçalı bulutlu olurken, hava sıcaklıkları 9 ila 14 derece arasında değişiyor. Doğu Anadolu'da çığ tehlikesine karşı uyarı yapıldı.