kara para


Şirketlerine kayyım atanan Eylül Öztürk belgesel işine girecek
Şirketlerine kayyım atanan Eylül Öztürk belgesel işine girecek 2019'da Dilan Polat'ın 'Şampiyonlar ligi' notuyla paylaştığı fotoğrafta yer alan yer alan Eylül Öztürk dahil 14 kişinin şirketlerine kayyım atandı. Kayyım kararının ardından Öztürk, son paylaşımında ağlayarak kariyerinin nasıl bittiğini anlatan bir belgesel çekmek istediğini açıkladı.
Kara paranın sırrı çözüldü mü? Dilan Polat'la tanıştı, tüm rota değişti!
Kara paranın sırrı çözüldü mü? Dilan Polat'la tanıştı, tüm rota değişti! Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklu olarak yargılandığı davada süreç devam ederken herkes dosyada yer alan ve Polat çiftinin akladığı iddia edilen kara paranın kaynağını ve sahibini merak ediyor. İddialara göre her şey Halil Falyalı cinayeti sonrası başladı.
Seçil Erzan, Candan kardeşlere cezaevinde ablalık yapıyor
Seçil Erzan, Candan kardeşlere cezaevinde ablalık yapıyor Kamuoyunda 'Fatih Terim Fonu' olarak bilinen dolandırıcılık davasında tutuklanan Denizbank eski şube müdürü Seçil Erzan’ın, 'kara para aklama' soruşturmasında tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle Silivri Cezaevi'nde aynı koğuşta olduğu öğrenildi.
Sıla Doğu ve Dilan Polat'ın eski arkadaşları konuştu
Sıla Doğu ve Dilan Polat'ın eski arkadaşları konuştu Yaklaşık iki aydır Türkiye Dilan Polat ve Engin Polat’a operasyonla başlayan sosyal medya fenomenlerini konuşuyor. Kara para akladıkları iddiasıyla her gün bir yenisine operasyon yapılıyor.
Bahar Candan'ın çete liderinden para aldığı görüntüler ortaya çıktı
Bahar Candan'ın çete liderinden para aldığı görüntüler ortaya çıktı Kara para aklama iddiasıyla tutuklanan Bahar ve Nihal Candan'ın örgütün gizli kasası oldukları yönünde iddialar da vardı. Show Haber'de çıkan görüntülerde Bahar Candan'ın bir kişiden para aldığı görülüyor.
Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler adliyeye sevk edildi
Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler adliyeye sevk edildi Sosyal medya fenomeni Nihal ve Bahar Candan kardeşler, emniyetteki sorguları tamamlanarak adliyeye sevk edildi.
Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerden 'inekli' kara para aklama!
Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerden 'inekli' kara para aklama! Dolandırıcılıktan elde edilen paraları aklamak iddiasıyla gözaltına alınan fenomen kardeşler Bahar Candan ve Nihal Candan'ın emniyetteki işlemleri sürüyor. Bahar Candan ve Nihal Candan önceki geceyi nezarette geçirdi. Polis ikili için ek gözaltı süresi istedi.