Kars


Bengü'den yüklü yılbaşı alışverişi
Bengü'den yüklü yılbaşı alışverişi Sahnelerin başarılı isimlerinden olan Bengü, geçtiğimiz gün bir AVM'de görüntülendi.
Derin Mermerci hayvanlar için servetini ortaya koydu
Derin Mermerci hayvanlar için servetini ortaya koydu Hayvan severliğiyle tanınan Derin Mermerci’nin Türkiye’nin dört bir yanındaki sokak köpekleri için yaptığı yardımın tutarı belli oldu.
Bakanlıktan 'Sarıkamış' haberlerine açıklama
Bakanlıktan 'Sarıkamış' haberlerine açıklama Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından, bazı yayın organlarındaki "Sarıkamış" haberlerine ilişkin açıklama geldi.
Çelik Çıldır Gölü'nde klip çekti
Çelik Çıldır Gölü'nde klip çekti Müzisyen Çelik Erişçi; geçmişten bugüne kadar olan 20 şarkıdan oluşan 'Hediye' adlı albümünde yer alan 'Benimle Kal' şarkısını kliplendirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Kars'tan paylaştı
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Kars'tan paylaştı Uzun süredir ekranlarda uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni filmi 'Aşıklar Bayramı'nın çekimleri için Kars'a gitti.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Yasemin Allen sinema filminde buluşuyor
Kıvanç Tatlıtuğ ve Yasemin Allen sinema filminde buluşuyor Kıvanç Tatlıtuğ Nar Film ile OGM Pictures’ın imza attığı "Aşıklar Bayramı" filminin çekimlerine devam ediyor.
Gonca Vuslateri'nin rolü Begüm Birgören'e kısmet oldu
Gonca Vuslateri'nin rolü Begüm Birgören'e kısmet oldu “Kefaret”i çeken 25 Film imzalı “Uzak Şehrin Masalı” dizisi yakında sete çıkıyor. Mustafa Şevki Doğan’ın yöneteceği, Can Sinan’ın yazdığı dizi Kars’ta çekilecek.