Katar


Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'a gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'a gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2022 Dünya Kupası Açılış Töreni'ne katılmak üzere Katar'a gitti.
Katar'dan Tuba Büyüküstün ve Meryem Uzerli'ye servetlik teklif
Katar'dan Tuba Büyüküstün ve Meryem Uzerli'ye servetlik teklif Katar'dan Tuba Büyüküstün ve Meryem Uzerli'ye servetlik teklif
Katar ile 11 anlaşma
Katar ile 11 anlaşma Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile görüştü.
Katar Emiri Al Sani Türkiye'yi ziyaret edecek
Katar Emiri Al Sani Türkiye'yi ziyaret edecek Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye gelecek.
Katarlı Saad Sulaiman'dan milli sporcumuza 'kafa kesme' hareketi
Katarlı Saad Sulaiman'dan milli sporcumuza 'kafa kesme' hareketi 5. İslami Dayanışma Oyunları’nın açılışında skandal yaşandı. Türkiye Milli Voleybol Takımı'mız ile Katar'ın karşı karşıya geldiği maçta kan donduracak cinsten bir olay meydana geldi.
Katar, Nusr-et’in de içinde yer aldığı Doğuş’un 'd.ream'ine ortak oldu
Katar, Nusr-et’in de içinde yer aldığı Doğuş’un 'd.ream'ine ortak oldu Katar Emiri, son Türkiye ziyaretinde de yine bir ortaklığa imza attı. Katar'ın yatırım fonu olan QIA, Doğuş'un restoran zincirine ortak oldu.
Katar'dan İngiltere'ye 10 milyar sterlinlik yatırım
Katar'dan İngiltere'ye 10 milyar sterlinlik yatırım Katar’dan İngiltere’deki kilit sektörlere 10 milyar sterlinlik yatırım hamlesi geldi. İki ülke arasında üst düzey görüşmeler gerçekleştirilirken, "Stratejik Yatırım Ortaklığı" anlaşması imzalandı.