Katar


Hande Erçel'den servetlik anlaşma
Hande Erçel'den servetlik anlaşma Gözde oyuncu Hande Erçel, Arap ülkelerinde yayınlanacak dev bir reklam kampanyasının yüzü oldu.
"Katar Şeyhi Trabzonspor'u gözüne kestirdi" iddiası!
"Katar Şeyhi Trabzonspor'u gözüne kestirdi" iddiası! Katar Şeyhi Tamim bin Hamad, Trabzonspor'u satın almak için harekete geçti. Hamad takımın değerinin tam 7 katını teklif etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Esad ile görüşme noktasında kapalı değiliz"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Esad ile görüşme noktasında kapalı değiliz" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 gün sürecek Körfez turuna çıkıyor.
Katar Emiri ikinci karısı için kesenin ağzını açtı
Katar Emiri ikinci karısı için kesenin ağzını açtı İstanbul’un en değerli gayrimenkullerinden biri olan Şehzade Burhanettin Efendi Yalısı ve arkasındaki iki köşkü kayınpederinin Türkiye’de kurduğu şirket üzerinden satın alan Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed el-Sani kesenin ağzını açtı.
20 milyonluk vurgun yapıp parayı dansözlerle yediler
20 milyonluk vurgun yapıp parayı dansözlerle yediler Almanya'da ünlü bir ekonomi dergisinin çağrı merkezinde çalışan 45 yaşındaki Hakan Karlıdağ, bir süre önce ailesiyle Türkiye'ye dönüş yaptı.
Eski eşi Serkan Uçar'la barışan Ece Erken'den flaş açıklama
Eski eşi Serkan Uçar'la barışan Ece Erken'den flaş açıklama Ünlü sunucu Ece Erken, oğlu Eymen'in isteğiyle geçmişe sünger çekip 2015'te boşandığı eski eşi Serkan Uçar'ın yanına Katar'a gitti.
Ece Erken ve Serkan Uçar barıştı! Geçmişe sünger çektiler!
Ece Erken ve Serkan Uçar barıştı! Geçmişe sünger çektiler! Sunucu Ece Erken, 2015'te olaylı şekilde boşandığı eski eşi Serkan Uçar'a nafakayı ödemediği için de son derece kızgındı.