Kaya Çilingiroğlu


Cerrahi maske takmayan Kaya Çilingiroğlu gaz maskesi taktı! Pandemi başından bu yana cerrahi maske takmamakta ısrarcı olması nedeniyle eleştirilen Kaya Çilingiroğlu tercihini gaz maskesinden yana kullandı.
Kaya Çilingiroğlu soluğu neden karakolda aldı? Kaya Çilingiroğlu, evine gelerek kapıda unuttuğu anahtarı çaldığı iddiasıyla İlknur A.'dan şikayetçi oldu. Ancak genç kadın farklı iddialarda bulundu.
Zehra Çilingiroğlu bulamadığı adresi muhabirlere sordu Hülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Nişantaşı’nda bir adres ararken görüntülendi.
Kaya Çilingiroğlu'ndan muhabire şaşırtan çıkış! Kaya Çilingiroğlu oğlu Kaya ile, önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Çilingiroğlu kendisini görüntüleyen gazetecilere tepki gösterdi.
Zehra Çilingiroğlu maske takmamakta ısrarcı Hülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün rutin olarak yaptığı sabah yürüyüşünde görüntülendi. Çilingiroğlu'nun yine maskesiz olması dikkat çekti.