Kaya Çilingiroğlu


Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra paylaşımı
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra paylaşımı 2005'te boşanan Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar, kızları Zehra ile birlikte gittikleri bir düğünde objektif karşısına geçti.
Kaya Çilingiroğlu'nun Hüseyin Kaya'sı delikanlı oldu
Kaya Çilingiroğlu'nun Hüseyin Kaya'sı delikanlı oldu Kaya Çilingiroğlu, önceki gün oğlu Hüseyin Kaya Çilingiroğlu ile birlikte Etiler'de objektiflere yansıdı.
Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku!
Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku! Hülya Avşar’ın eski eşi, futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu’nun ödemediği banka borcu nedeniyle başı derde girdi.
Kaya Çilingiroğlu ve Zehra Çilingiroğlu'nun mavi uyumu
Kaya Çilingiroğlu ve Zehra Çilingiroğlu'nun mavi uyumu Kaya Çilingiroğlu, golf tutkusunu aşıladığı kızı Zehra ile önceki gün yine antrenmandaydı.
Hülya Avşar'dan muhabirlere şaşırtan tavır
Hülya Avşar'dan muhabirlere şaşırtan tavır Hülya Avşar, önceki akşam eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Tarabya'da bir balıkçıda görüntülendi. Gazetecilerin fotoğraf isteğini kırmayan Avşar ve Çilingiroğlu, aile pozu verdi.
Kaya Çilingiroğlu 58. yaşına evlatlarıyla girdi
Kaya Çilingiroğlu 58. yaşına evlatlarıyla girdi 58 yaşına giren Kaya Çilingiroğlu'nun doğum gününü eski eşleri Hülya Avşar ve Feraye Tanyolaç da kutladı.
Alaatin Kadayıfçıoğlu aileye girdi
Alaatin Kadayıfçıoğlu aileye girdi Bir dönem Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar'ın kızları Zehra Çilingiroğlu'yla aşk yaşayan Alaattin Kadayıfçıoğlu, ayrılık sonrası teselliyi Melisa Ural'da bulmuştu.