Kaya Çilingiroğlu


Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar'a motosiklet hediye etti
Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar'a motosiklet hediye etti Hülya Avşar, önceki akşam ailesi ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Tarabya'daki bir mekandaydı.
Hülya Avşar'dan Mehmet Dinçerler sorusuna sert tepki
Hülya Avşar'dan Mehmet Dinçerler sorusuna sert tepki Hülya Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu'nun, Hadise'yle boşanma aşamasındayken Mehmet Dinçerler'le görüştüğü iddiasına ateş püskürdü.
Kaya Çilingiroğlu 'Gurur' notuyla paylaştı
Kaya Çilingiroğlu 'Gurur' notuyla paylaştı Kızı Zehra Çilingiroğlu ile objektif karşısına geçen Kaya Çilingiroğlu, birlikte çekilen fotoğraflarını, "Gurur" notuyla sosyal medyadan paylaştı.
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra paylaşımı
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra paylaşımı 2005'te boşanan Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar, kızları Zehra ile birlikte gittikleri bir düğünde objektif karşısına geçti.
Kaya Çilingiroğlu'nun Hüseyin Kaya'sı delikanlı oldu
Kaya Çilingiroğlu'nun Hüseyin Kaya'sı delikanlı oldu Kaya Çilingiroğlu, önceki gün oğlu Hüseyin Kaya Çilingiroğlu ile birlikte Etiler'de objektiflere yansıdı.
Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku!
Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku! Hülya Avşar’ın eski eşi, futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu’nun ödemediği banka borcu nedeniyle başı derde girdi.
Kaya Çilingiroğlu ve Zehra Çilingiroğlu'nun mavi uyumu
Kaya Çilingiroğlu ve Zehra Çilingiroğlu'nun mavi uyumu Kaya Çilingiroğlu, golf tutkusunu aşıladığı kızı Zehra ile önceki gün yine antrenmandaydı.