Kaya Çilingiroğlu


Hülya Avşar'dan muhabirlere şaşırtan tavır
Hülya Avşar'dan muhabirlere şaşırtan tavır Hülya Avşar, önceki akşam eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Tarabya'da bir balıkçıda görüntülendi. Gazetecilerin fotoğraf isteğini kırmayan Avşar ve Çilingiroğlu, aile pozu verdi.
Kaya Çilingiroğlu 58. yaşına evlatlarıyla girdi
Kaya Çilingiroğlu 58. yaşına evlatlarıyla girdi 58 yaşına giren Kaya Çilingiroğlu'nun doğum gününü eski eşleri Hülya Avşar ve Feraye Tanyolaç da kutladı.
Alaatin Kadayıfçıoğlu aileye girdi
Alaatin Kadayıfçıoğlu aileye girdi Bir dönem Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar'ın kızları Zehra Çilingiroğlu'yla aşk yaşayan Alaattin Kadayıfçıoğlu, ayrılık sonrası teselliyi Melisa Ural'da bulmuştu.
Hülya Avşar: "Hepinizi ısırırım ha!"
Hülya Avşar: "Hepinizi ısırırım ha!" Sosyal medyayı aktif kullanan Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun paylaşımlarını es geçmiyor.
Melisa Ural - Alaattin Kadayıfçıoğlu aşkında sürpriz gelişme
Melisa Ural - Alaattin Kadayıfçıoğlu aşkında sürpriz gelişme Şarkıcı Sibel Can'ın Hakan Ural'la evliliğinden olan 27 yaşındaki kızı Melisa Ural, yuvadan uçmaya hazırlanıyor.
Zehra Çilingiroğlu annesini değil babasını seçti
Zehra Çilingiroğlu annesini değil babasını seçti Hülya Avşar'ın, Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra Çilingiroğlu, annesinin değil babasının izinden gidiyor.
Zehra Çilingiroğlu'nun 5 dakika süren alışverişi
Zehra Çilingiroğlu'nun 5 dakika süren alışverişi Hülya Avşar ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi.