kayıp


Kayıp Aykut olayında sır perdesi aralandı!
Kayıp Aykut olayında sır perdesi aralandı! İstanbul Arnavutköy'de dini nikahlı eşinin kayıp ihbarında bulunduğu Aykut Avşar'ın cenazesi, bir bahçenin su kuyusunda bulundu.
Not bırakıp kayıplara karışan genç adamdan acı haber
Not bırakıp kayıplara karışan genç adamdan acı haber İstanbul'da ağabeyi ile birlikte antika dükkanı işleten 36 yaşındaki Emrah Aydın dükkana bıraktığı bir notun ardından kayıplara karıştı.
Müge Anlı'da aranan kayıp kadından acı haber!
Müge Anlı'da aranan kayıp kadından acı haber! Kırklareli’nde, 69 gündür kayıp olan 58 yaşındaki Bilsen Pirpor’un cenazesi, evine 17 kilometre uzaklıkta bulundu. Talihsiz kadının cinayete kurban gidip gitmediği araştırılıyor.
Müge Anlı'da günlerce konuşulan olayda yeni gelişme!
Müge Anlı'da günlerce konuşulan olayda yeni gelişme! İzmir’de teyzesini öldürmek suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılan Yunus Kahraman’ın, cezası onandı. Kahraman’ın bir numaralı şüpheli olduğu Özlem Akusta’nın kayıp olmasıyla ilgili davada da genç kadının cansız bedeninin bulunması için kazı yapılmasına karar verildi.
Arda Yurtseven'in gizemli ölümünde sır çanta detayı!
Arda Yurtseven'in gizemli ölümünde sır çanta detayı! İstanbul Kartal'da yaşayan 16 yaşındaki Arda Yurtseven, geçtiğimiz pazartesi günü bisikletiyle evden ayrıldı. Bir daha da kendisinden haber alınamadı...
Kayıp Arda'dan acı haber geldi
Kayıp Arda'dan acı haber geldi İstanbul Kartal Esentepe Mahallesi'nde oturan 16 yaşındaki Arda Yurtseven geçtiğimiz pazartesi günü bisikletiyle çıkarak kayboldu. Ailesi, polise giderek kayıp başvurusunda bulundu.
Adana'da kaçırılan iş adamından haber yok!
Adana'da kaçırılan iş adamından haber yok! Adana’da bir işadamı, daha önce 70 milyon liralık mal varlığının satışı için vekâlet verdiği kişiler tarafından kaçırıldı. 4 şüpheliden ikisi yakalandı, iki şüpheli ile işadamı aranıyor.