kayıp


Rönesans Rezidans'ın enkazından çıkmayan Gaye'den haber yok
Rönesans Rezidans'ın enkazından çıkmayan Gaye'den haber yok Hatay'ın merkez Antakya ilçesinde, depremde yıkılan Rönesans Rezidans’ın enkazı kaldırılmasına karşın Gaye Arsoy'a (41) ulaşamayan ailesi, umutlu bekleyişini sürdürüyor.
Depremden sonra haber alınamayan Ayşegül için umutlandıran gelişme!
Depremden sonra haber alınamayan Ayşegül için umutlandıran gelişme! Kahramanmaraş depremlerinde Antakya ilçesindeki Çağ Apartmanı da yıkıldı. Binada oturan Cahit Aşkar'ın oğlu Muhammet (25), kızı Merve (28) ve eşi Ayşegül Aşkar, enkaz altında kaldı.
Kayıp Erva'nın ambulansa götürülme görüntüsü ortaya çıktı
Kayıp Erva'nın ambulansa götürülme görüntüsü ortaya çıktı Kahramanmaraş'ta, depremde çöken binanın enkazından 6 saat sonra sağ çıkarılmasının ardından bir daha haber alınamayan 10 yaşındaki Mukaddes Erva Aktaş'ın, komşularınca ambulansa teslim edildiği anlara ait görüntüler ortaya çıktı.
Ailesinin Müge Anlı'da aradığı Şükrü Güvenilir'i iş arkadaşı öldürmüş
Ailesinin Müge Anlı'da aradığı Şükrü Güvenilir'i iş arkadaşı öldürmüş Antalya'nın Serik ilçesinde 25 gündür kayıp olarak aranan Şükrü Güvenilir'in, iş arkadaşı Bekir Demiray (34) tarafından başına sopa ile vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Sorgusunda suçunu itiraf eden Demiray’ın, Güvenilir’in telefonu alıp, eşine hediye ettiği belirlendi.
Sedat Özcan cinayetinde şoke eden kuzen detayı!
Sedat Özcan cinayetinde şoke eden kuzen detayı! İstanbul'da beş ay önce kaybolan Sedat Özcan'ın öldürülerek gömüldüğü belirlendi. Cinayet şüphelisi olarak Sedat Özcan'ın kuzeni Kubilay Güney ile 3 kişi gözaltına alındı.
Avukat Rahmi Özkan'ın Sinan Sardoğan'ın üzerine yürüdüğü ortaya çıktı
Avukat Rahmi Özkan'ın Sinan Sardoğan'ın üzerine yürüdüğü ortaya çıktı Müge Anlı'da aranan Arife Gökçe olayında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan, 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan tutuklanmıştı.
Alzheimer hastası adamdan sevindiren haber geldi
Alzheimer hastası adamdan sevindiren haber geldi Van'ın Erciş ilçesinde kaybolan 3 çocuk, 6 torunu olan Alzheimer hastası Yılmaz Çalışkan (60), 8 saat süren aramalar sonucu bulundu. Çalışkan, "Tam 40 kilometre yürüyüp, mahalleye ulaşmışım. Bu kadar yolu nasıl gittiğimi ben de bilmiyorum" dedi.