kayıp


200 gün önce kaybolan Korhan Berzeg ile ilgili yeni gelişme
200 gün önce kaybolan Korhan Berzeg ile ilgili yeni gelişme Balıkesir'in Gönen ilçesinde tatil için geldiği yazlık evinden, 'Tina' isimli köpeğiyle ayrıldıktan sonra haber alınamayan Korhan Berzeg (84), 200 gün önce kaybolmuştu.
Dağda mahsur kalan milli motosikletçiden son dakika haberi
Dağda mahsur kalan milli motosikletçiden son dakika haberi Dağda mahsur kalan milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu ve beraberindekilerin kurtarılması için çalışma başlatıldı. Toprak Razgatlıoğlu, daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iyi olduğunu söyledi.
Kayıp olarak aranırken cinayete kurban gittiği ortaya çıktı!
Kayıp olarak aranırken cinayete kurban gittiği ortaya çıktı! Adana'nın Kozan ilçesinde 13 Aralık’tan bu yana kayıp olarak aranırken, tabancayla öldürülmüş halde bulunan oto yedek parçası satıcısı ve 3 çocuk babası Mustafa Hakkulu’nun (31) cenazesi toprağa verildi.
Kayıp 7 mürettebatı arama çalışmalarına ‘Nene Hatun’ gemisi de katıldı
Kayıp 7 mürettebatı arama çalışmalarına ‘Nene Hatun’ gemisi de katıldı Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında batan geminin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları, 17'nci gününde de devam ediyor. Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı acil kurtarma ve itfaiye gemisi olan "Nene Hatun" da çalışmalara katıldı.
Rize'de dalgalara kapılan kadını arama çalışmalarında 9'uncu gün
Rize'de dalgalara kapılan kadını arama çalışmalarında 9'uncu gün Rize'de odun toplamak için gittiği sahilde fırtına nedeniyle oluşan dalgalara kapılıp, kaybolan Zeynep Bekar'ı (52) arama çalışmaları, 9'uncu günde sürüyor.
Acılı babanın 'Evladımı istiyorum' çığlığı!
Acılı babanın 'Evladımı istiyorum' çığlığı! 4 aylıkken evlat edindiği kızını Hatay depreminde kaybetti. Savcılığa verdiği tek DNA örneği kaybolan baba isyan etti.
Kayıp 7 denizciyi arama çalışmaları 14'üncü gününde
Kayıp 7 denizciyi arama çalışmaları 14'üncü gününde Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında batan geminin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları, 14'üncü gününde de devam ediyor.