Kayseri


Kayseri'de yolcu otobüsü devrildi: 38 yaralı
Kayseri'de yolcu otobüsü devrildi: 38 yaralı Kayseri - Malatya yolunda sürücüsünün direksiyon hakmiyetini kaybettiği yolcu otobüsü karşı şeride geçip, devrildi. Can pazarının yaşandığı kazada 38 kişi yaralandı.
Ankara ve Kayseri'de 'tefecilik' operasyonlarında 5 tutuklama
Ankara ve Kayseri'de 'tefecilik' operasyonlarında 5 tutuklama İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Ankara ve Kayseri'de tefecilere yönelik düzenlenen operasyonlarda, gözaltına alınan 15 şüpheliden 5'inin tutuklandığını açıkladı.
Kız çocuklarını taciz şüphelisine 3 yıla kadar hapis istemi
Kız çocuklarını taciz şüphelisine 3 yıla kadar hapis istemi Kayseri'de çimende oturan R.Y. (10) ve M.K. (10) isimli kız çocuklarına iğrenç bir davranışta bulunduğu iddia edilen S.Y. (29) hakkında 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Kayseri'de yolcu otobüsü direğe çarptı: 15 yaralı
Kayseri'de yolcu otobüsü direğe çarptı: 15 yaralı Kayseri'nin İncesu ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yolcu otobüsü önce refüje ardından da aydınlatma direğine çarptı. Kazada, otobüste bulunan 15 kişi yaralandı.
Kayseri'de otomobil ile yolcu otobüsü çarpıştı
Kayseri'de otomobil ile yolcu otobüsü çarpıştı Kayseri-Malatya yolunda, otomobil ile yolcu otobüsünün çarpıştığı kazada 2 kişi öldü, 20 kişi yaralandı.
Polonyalı dağcı Erciyes Dağı'nda mahsur kaldı
Polonyalı dağcı Erciyes Dağı'nda mahsur kaldı Erciyes Dağı'na dün gece saat 04.00 sıralarında izinsiz zirve tırmanışı başlattıktan saatler sonra Hörgüçkaya bölgesinin güneybatısında mahsur kalan Polonyalı dağcı Daniels Baranowski'ye, gelen ihbar üzerine 6,5 saat sonra ulaşıldı.
Kayseri Dedeman Otel Dedemanların elinde patladı!
Kayseri Dedeman Otel Dedemanların elinde patladı! İflas davası açılan Dedeman Holding bünyesinde 9 ay önce görkemli şekilde açılışı yapılan Dedeman Kayseri Otel icradan satışa çıktı.