kaza


Balkondan düşen genç müzisyenden acı haber geldi
Balkondan düşen genç müzisyenden acı haber geldi İzmir'de yaşayan 19 yaşındaki müzisyen Mete İbinli, geçen 21 Ağustos'ta balkondayken dengesini kaybederek aşağı düştü.
8 kişi halatı kopan teleferikte mahsur kaldı!
8 kişi halatı kopan teleferikte mahsur kaldı! Pakistan’ın Hayber-Pahtunhva eyaletinde 8 kişi, halatı kopan teleferiğin içinde yaklaşık 500 metrede mahsur kaldı. Pakistan medyası, ordunun kurtarma operasyonuna başladığını duyurdu.
Yaşlı adamın trajik ölümü üzüntü yarattı
Yaşlı adamın trajik ölümü üzüntü yarattı Bir peynir fabrikasının sahibi olan yaşlı adam trajik bir şekilde öldü.
Fransa'ya tatile giden Türk doktordan acı haber
Fransa'ya tatile giden Türk doktordan acı haber Almanya’da pedagog olarak çalışan 44 yaşındaki doktor Devrim Kaya Lehmann, tatil için gittiği Fransa Alpleri’nde üzerine ağaç devrilmesi sonucu hayatını kaybetti.
Malatya'da bina tadilatında iskele çöktü!
Malatya'da bina tadilatında iskele çöktü! Malatya'da, 10 katlı binaya tadilat için kurulan iskelenin çökmesi sonucu 5'inci katta çalışan işçilerden Yunus Tam (23) hayatını kaybetti, 2 işçi de yaralandı.
Beren Saat neden tekerlekli sandalyede döndü? O kaza nasıl oldu?
Beren Saat neden tekerlekli sandalyede döndü? O kaza nasıl oldu? Beren Saat ile Kenan Doğulu bir süre önce gittikleri yurt dışı gezisinde talihsizlik yaşamıştı. İstanbul'a tekerlekli sandalye ile dönen Saat önceki gün de koltuk değnekleriyle görüntülenmişti...
Yeşim Demir'in şoke eden ölümünde flaş gelişme
Yeşim Demir'in şoke eden ölümünde flaş gelişme Nizamettin Gürsu, Yeşim Demir’e Bozcaada’da evlilik teklif etti. Ardından Polente Burnu’na giderek gün batımına karşı romantik bir an yaşadılar. Ancak Demir dengesini kaybedip uçurumdan düşerek can verdi.