kaza


Sultanahmet'te tramvayın yayaya çaptığı anlar kamerada
Sultanahmet'te tramvayın yayaya çaptığı anlar kamerada Sultanahmet'te tramvay yayaya çarptı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı ambulansla hastaneye götürüldü.
Manisa'da şantiyede yangın: 2 işçiden acı haber
Manisa'da şantiyede yangın: 2 işçiden acı haber Manisa’nın Yunusemre ilçesinde, bir fabrikanın şantiye alanında meydana gelen yangında 2 işçi hayatını kaybetti.
Zonguldak-Ankara yoluna dev kayalar düştü!
Zonguldak-Ankara yoluna dev kayalar düştü! Zonguldak’ta akşam saatlerinde Ankara yolunda yamaçtan koparak yola inen dev kaya parçalarının kaldırılması için çalışmalar devam ediyor. Çalışmalar sırasında heyelanı önlemek için yamaca konulan çelik ağların da yırtıldığı görüldü.
İstanbul'da metroda faciadan dönüldü
İstanbul'da metroda faciadan dönüldü İstanbul'da metroda faciadan dönüldü. Korku dolu anlar yaşandı.
KYK yurdundaki asansör faciasına istenen ceza belli oldu!
KYK yurdundaki asansör faciasına istenen ceza belli oldu! Aydın'da üniversite öğrencisi Zeren Ertaş'ın ölümüyle sonuçlanan yurt binasındaki asansör kazasına ilişkin hazırlanan iddianamede tutuklu 4 sanık için 3 yıldan 22,5 yıla, tutuksuz sanık için de 2 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istendi.
Elif Dürüst Kosta Rika'da geçirdiği ATV kazası sonucu ağır yaralandı
Elif Dürüst Kosta Rika'da geçirdiği ATV kazası sonucu ağır yaralandı Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Elif Dürüst, kızı ve arkadaşlarıyla tatil yaptığı Kosta Rika'da geçirdiği ATV kazası sonucu ağır yaralandı.
Karayipler'deki uçak kazasında ölen ABD’li ünlü oyuncu çıktı
Karayipler'deki uçak kazasında ölen ABD’li ünlü oyuncu çıktı Karayipler'de Perşembe günü okyanusa düşen küçük uçakta iki kızıyla birlikte hayatını kaybeden ABD'linin, ünlü Hollywood aktörü olduğu açıklandı. Christian Oliver, George Clooney ve Tom Cruise gibi oyuncularla filmlerde rol almıştı.