Kemal Sunal


Ünlü dijital platformdan Barış Manço ve Kemal Sunal atağı
Ünlü dijital platformdan Barış Manço ve Kemal Sunal atağı Türkiye pazarına girmek için büyük bir hazırlık yapan dünya devi Disney Plus peş peşe yaptığı ataklarla dizi ve film sektöründe heyecan yaratıyor.
Gül Sunal'a sokaklarda yaşayan kardeşinden sitem
Gül Sunal'a sokaklarda yaşayan kardeşinden sitem Merhum sanatçı Kemal Sunal'ın kayınbiraderi Songür Genelioğlu, yaşadığı sıkıntıların üzerine ablası Gül Sunal'dan destek göremediği için üzgün.
Ali Sunal yılbaşı akşamı tütü giydi
Ali Sunal yılbaşı akşamı tütü giydi Nazlı Sunal ile mutlu bir evliliği olan merhum aktör Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, yeni yılı ailesiyle karşıladı.
Güldür Güldür Show'da duygusal anlar
Güldür Güldür Show'da duygusal anlar Usta oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın sunduğu 'Güldür Güldür Show'un son bölümünde duygu dolu anlar yaşandı.
Ali ve Gül Sunal'dan duygulandıran Kemal Sunal mesajları
Ali ve Gül Sunal'dan duygulandıran Kemal Sunal mesajları Ardında bıraktığı 'Süt Kardeşler', 'Hababam Sınıfı', 'Tosun Paşa', 'Sahte Kabadayı' ve 'Kapıcılar Kralı' gibi filmlerin yanı sıra gülüşüyle de hafızalarda yer edinen merhum sanatçı Kemal Sunal'ın 77. doğum günü tüm sevenleri tarafından kutlanıyor.
Gül Sunal okulu kızı Ezo Sunal'a devretti
Gül Sunal okulu kızı Ezo Sunal'a devretti Türk sinemasının unutulmaz oyuncusu merhum Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal, 1998’de kendi adını verdiği bir anaokulu açmıştı.
'Propaganda' davasında mahkeme Kemal Sunal'ın ailesini haklı buldu
'Propaganda' davasında mahkeme Kemal Sunal'ın ailesini haklı buldu Merhum aktör Kemal Sunal’ın ailesi, ‘Propaganda’ adlı filmden telif hakkı alamadıkları iddiasıyla Sinan Çetin’e ait Plato Film’e açtığı davayı kazandı. Mahkeme, 307 bin 502 liranın Sunal’ın ailesine verilmesine hükmetti.